Kameleon in njegovo moderiranje

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Daj nek primer, ker mi res ni jasno, wtf
Napiši mu Heroj, če si upaš. Jaz sem bil vsaj 3x na hladnem, zaradi mojega "herojstva", ko sem ga naslavljal s Herojem, ker je banal za brezveze


Jaz sem pisal na nek mail, ki ga ima forum. Če ga bere/dobi Admin bom jaz tisti, ki "tožari".

Napisal sem, da naj umirijo Kameleona ali pa me v celoti pobrišejo iz foruma.

Minilo je 7 dni, zgodilo se ni nič, čeprav sem prosil, da nemudoma odreagirajo, tudi s tem da me izbrišejo, če ne gre drugače.

Kakšnega režalkota še stistem pod kakšno kozlarijo v vojna v ukrajini, in ta post sem napisal.

Ostalo miruje, da si odpočijete.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
939
113
Emona / Carnium
Napiši mu Heroj, če si upaš. Jaz sem bil vsaj 3x na hladnem, zaradi mojega "herojstva", ko sem ga naslavljal s Herojem, ker je banal za brezveze


Jaz sem pisal na nek mail, ki ga ima forum. Če ga bere/dobi Admin bom jaz tisti, ki "tožari".

Napisal sem, da naj umirijo Kameleona ali pa me v celoti pobrišejo iz foruma.

Minilo je 7 dni, zgodilo se ni nič, čeprav sem prosil, da nemudoma odreagirajo, tudi s tem da me izbrišejo, če ne gre drugače.

Kakšnega režalkota še stistem pod kakšno kozlarijo v vojna v ukrajini, in ta post sem napisal.

Ostalo miruje, da si odpočijete.
Si pisal na no-reply@alter.si ?
To je tisti mail, s katerega ne pridejo odgovori :fredi:
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Napiši mu Heroj, če si upaš. Jaz sem bil vsaj 3x na hladnem, zaradi mojega "herojstva", ko sem ga naslavljal s Herojem, ker je banal za brezveze


Jaz sem pisal na nek mail, ki ga ima forum. Če ga bere/dobi Admin bom jaz tisti, ki "tožari".

Napisal sem, da naj umirijo Kameleona ali pa me v celoti pobrišejo iz foruma.

Minilo je 7 dni, zgodilo se ni nič, čeprav sem prosil, da nemudoma odreagirajo, tudi s tem da me izbrišejo, če ne gre drugače.

Kakšnega režalkota še stistem pod kakšno kozlarijo v vojna v ukrajini, in ta post sem napisal.

Ostalo miruje, da si odpočijete.
O marija jaz bi ze prej sel iz foruma, kot na med.over.net ali slotech itd...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Minilo je 7 dni, zgodilo se ni nič, čeprav sem prosil, da nemudoma odreagirajo, tudi s tem da me izbrišejo, če ne gre drugače.
Kako ti je pa ratalo zdržat? Persen? Deprim?....?

Če je kdo na tabli HEROJ si to ti! Kapo dol....res :D
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Eh to bitch samo prca da bi naredil kregarijo...ker kje je prisel na tonina kar z lufta..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Enim je to jasno....drugi bodo pa probal iz tega dramo narest....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Še zmer nismo prišli do odgovora v kakšnem smislu je izjava "Tonin je gej" zrela za ban uporabnika. Če te pa sprovocira tako čip izzivanje, potem pa spet pridemo do enakih zaključkov, kot že 26 strani te teme, da si nezrel za moderatorja. Zdej si pa to razlagej kokr ti paše, tud če dramo vidiš.
In ja, mi je jasno da te goba izziva.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Še zmer nismo prišli do odgovora v kakšnem smislu je izjava "Tonin je gej" zrela za ban uporabnika. Če te pa sprovocira tako čip izzivanje, potem pa spet pridemo do enakih zaključkov, kot že 26 strani te teme, da si nezrel za moderatorja. Zdej si pa to razlagej kokr ti paše, tud če dramo vidiš.
In ja, mi je jasno da te goba izziva.
Narobe si razlagaš......

Turbo namerno provocira s to izjavo......prvič sem jo samo pobrisal....kar je opazil je začel najedat stem...ker pač rabi pozornost in rad izziva za bv....nisem edini ki je to opazil....in nisem edini ki ga to moti!

To ti razlagam že drugič btw....očitno si tud ti en tak Turbobitch ki je lačen pozornosti?