Kameleon in njegovo moderiranje

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.862
113
mogoče naredi kakšno peticijo da modu nikoli več ne spustimo da buzerira sprenevedave uporabnike in wannabe šerife foruma?
Vidim, da si moj hud oboževalec in sledilec. Mater ti more bit dolgčas u lajfu, da se ti da z mano ubadat. Si pa med drugimi ravno ti tisti, ki si soustvarjalec greznice kle gor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
itak, opozorilo imam vsakič ko kaj postaš. žal mam radar da se ustavim in nasmejim debilnim objavam, ne zdaj mene napadat če si pa ti avtor le teh.

pa te ni nič sram ko takole lažeš, še nedolgo nazaj si trdil da sem na ignoru sedaj pa direkt quotaš...
naj uganem, pričakuješ tudi da vrjamemo da si volil tonina? :valjamse:

btw nisem še zasledil da bi kje jokcal glede komunikacije trenutne vlade? to še pride al je taka komunikacija sedaj ok? včasih si bil tako proaktiven sedaj pa kar nekako ne gre več...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.862
113
Alter ni idealen, pa žal občasno še prikaže tvoje podjebavanje. Da bi pa tvojo drisko aktivno sledil po internetu mi pa na kraj pameti ne pade, te je že kle gor, pa tud če te prikaže občasno, vrh glave zadost.
Se pa meni, za razliko od tebe, ne vrti cel svet okol politike, tko da se mi kr mal smiliš, mora bit jebeno videt povsod komunajze.
Bedarij in katastrofe od komunikacije okol podražitev goriv pa žal nisem mogel komentirat, ker me je big ego zaklenil. Za nazaj se mi pa ne da.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.425
8.917
113
Že mogoče. Veliko nas je pa tukaj, ki že zelo težko čakamo dan, ko bo tebi nekdo meje postavil.
Mene pa zanima, kako lahko sploh pride do kreganja med uporabnikom in modom oz. kako pride do bana? Sem že imel sicer, ne vem, če tu ali na suxu, ampak se ne spomnim, kaj sem vštimal.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.862
113
Boš mogu pa kar moderatorja vprašat po kakšnem ključu tala bane. Od vseh 15 sem si mogoče pogojno zaslužil 2. Pa ni blo niti blizu temu, kar je napisano stran nazaj. Ampak on že ve kakšen kriterij si je postavil. Zato pa čakamo, da njemu nekdo pravila postavi.
 

B81

22. jul 2007
34.425
8.917
113
Boš mogu pa kar moderatorja vprašat po kakšnem ključu tala bane. Od vseh 15 sem si mogoče pogojno zaslužil 2. Pa ni blo niti blizu temu, kar je napisano stran nazaj. Ampak on že ve kakšen kriterij si je postavil. Zato pa čakamo, da njemu nekdo pravila postavi.
Daj nek primer, ker mi res ni jasno, wtf
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Izzivajo....potem bo pa, spet tožarjenje adminu kako so bogi in zatirani....
 
  • Haha
Reactions: jonny77

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Mene pa zanima, kako lahko sploh pride do kreganja med uporabnikom in modom oz. kako pride do bana?
Če je mod kot je treba si nardil veliko pizdarijo da si šel na hladno. Če je mod kot Kameleon ali pa še kak drug biser (z youtube doktoratom recimo) je dovolj, če se ne strinjaš z njim ali pa se počuti užaljenega med branjem tvojega posta, kjer si mu povedal resnico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.862
113
Kamele0N Čist resno. Pa kdo za vraga te izziva? Če bi ti poslušal in slišal, kaj ti ljudje govorijo, pa ne jaz, kak bolj umirjen in zgleden član te druščine, bi bilo mogoče bolje, tko gre pa tvoje moderiranje samo še navzdol. Moderiraš bolj slabo, tipko ban pa izredno rad uporabljaš, seveda imaš težo trigerja prilagojeno za določene ljudi, pri nekaterih maš pa kr odmontiranega.
Niti zdaleč nisem jaz edini, ki ga moti tvoje obnašanje. Več kot očitno drugih kandidatov za moderirat tale zglajzan forum ni, tko da vsi skup upamo, da se ti k sebi spraviš, vsaj na predkoronski nivo. Če pa še tist izboljšaš, bo pa že kr mal kičast.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Če je mod kot je treba si nardil veliko pizdarijo da si šel na hladno. Če je mod kot Kameleon ali pa še kak drug biser (z youtube doktoratom recimo) je dovolj, če se ne strinjaš z njim ali pa se počuti užaljenega med branjem tvojega posta, kjer si mu povedal resnico.
Model...

Vsakič ko sva se zapela pri šravfariji (vsa čast da ti je to sploh ratalo)....si pokazal obraz pubertetnika ki mu ni prav ko mu nekdo dokaže da, se da kaj razstavit tudi drugače.....

Razumem....si šravfal avtomobile.....nekaj malega sem jih tudi jaz (poleg kamijonov).....ampak da pri fu.... motorki kosilnici...mopedu greš zapenjat v neke brezvezne detajle in si se pri tem sposoben na, smrt skregat in bit zraven še užaljen..... WTF res!
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Kamele0N Čist resno. Pa kdo za vraga te izziva? Če bi ti poslušal in slišal, kaj ti ljudje govorijo, pa ne jaz, kak bolj umirjen in zgleden član te druščine, bi bilo mogoče bolje, tko gre pa tvoje moderiranje samo še navzdol. Moderiraš bolj slabo, tipko ban pa izredno rad uporabljaš, seveda imaš težo trigerja prilagojeno za določene ljudi, pri nekaterih maš pa kr odmontiranega.
Niti zdaleč nisem jaz edini, ki ga moti tvoje obnašanje. Več kot očitno drugih kandidatov za moderirat tale zglajzan forum ni, tko da vsi skup upamo, da se ti k sebi spraviš, vsaj na predkoronski nivo. Če pa še tist izboljšaš, bo pa že kr mal kičast.
Ku-ku.....še si tu (stran ali 2 nazaj) :sprasujemse:

Potem pa v jok in na drevo k MaverickTju ko te zagrabijo sankcije...

Fu.... jokica!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.862
113
Vidim da se te ni nič prijelo. Ko se te ni dal z normalnimi prijemi skulirat, smo šli pač višje od tebe. Mimogrede, nisem jaz kontaktiral admina.