Kameleon in njegovo moderiranje

I

Izbrisan uporabnik 474

Eno mogoce mimo vprasanje, zakaj vztrajate?
Npr. na medovernetu itak ne zdrzis, na slotechu sama driska... in pa tam ne sodelujes.
Zakaj prav alter?

Ker je bil Alter za razliko od ostalih dveh prebavljiv. Ker Alter obstaja zaradi tistih, ki nismo želeli poslati Mobisux na smetišče zgodovine. In ker mogoče nam ni vseeno, da zaradi enega samovšečnega osebka Alter migrira v smer medoverneta in slotecha. Alter je bil drugačen. Alter postaja enak.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ker je bil Alter za razliko od ostalih dveh prebavljiv. Ker Alter obstaja zaradi tistih, ki nismo želeli poslati Mobisux na smetišče zgodovine. In ker mogoče nam ni vseeno, da zaradi enega samovšečnega osebka Alter migrira v smer medoverneta in slotecha. Alter je bil drugačen. Alter postaja enak.
Alter bi lahko bil "drugačen", če, ČE bi "nekateri" to želeli... Je na nas, da ga "zrihtamo"? Če je, nardimo, pa je...
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.967
113
Saj je lahko drugacen. Pac vse politicne teme se prepovedo, pa konec z nejevoljo. Kdo je za?

Btw, mobisux bil zakon. Neponovljiv, ko F&F 2001 :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne rabijo se prepovedat. Takšnim temam se pač dodeli sposobnega moderatorja, ki upošteva pravila foruma ne glede na njegovo politično usmerjenost. Torej neodvisnega. V takšnih občutljivih temah bi bilo tudi "higiensko," da moderator ne sodeluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

B81

22. jul 2007
34.522
8.967
113
IMO se politicni forum niti ne bi rabil moderirat. Zakaj le? Da ne bo kdo jokal?

Na bmw forumu so eno legendo izkljucili, ker so mu popustili zivci in je enemu trepetlu povedal svoje... cist noro.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Zato, ker tudi privatni forumi morajo slediti "pravilom obnašanja" glede sovražnega govora in so tudi kot taki kazensko odgovorni, v kolikor se na njihovi platformi širi sovražni govor. Si lahko 100%, če bi se kdo odločil prijaviti drisko iz političnega foruma kakšni instituciji, bi lastnikom Alterja srček malo hitreje bil. Da ne omeni, da bo takšnem dogodku tudi oglasniki 2x premislijo, kam oddati svoj oglas...
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.967
113
Zato, ker tudi privatni forumi morajo slediti "pravilom obnašanja" glede sovražnega govora in so tudi kot taki kazensko odgovorni, v kolikor se na njihovi platformi širi sovražni govor. Si lahko 100%, če bi se kdo odločil prijaviti drisko iz političnega foruma kakšni instituciji, bi lastnikom Alterja srček malo hitreje bil. Da ne omeni, da bo takšnem dogodku tudi oglasniki 2x premislijo, kam oddati svoj oglas...
Aha, zanimivo, da mora lastnik table odgovarjat, ce uporabnik kaj taksnega napise, gostilnicar pa ne, ce en drugemu za sankom j... m....
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Ce bi se ekstremni levičarji manj sprenevedal ter lagal bi bla debata mogoce celo mogoca. Tako pa ni opcij, pa sem se pred leti precej trudil.

Tako da sem sel v cant beat them, join them. In sedaj skupaj vsi serjemo ampak jokate pa spet vecinoma spet ekstremni levičarji. Razmisljam da bom se jaz zacel.
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
In zakaj lepo prosim, si me blokiral v temi Robert Golob predsednik slovenske vlade, ki je mimogrede moja tema. :evil: Ker se v eni stvari nisem strinjal z mnenjem prevzvišenega in vsevednega moderatorja? :jok:
Sedaj pa še peMzijo omeni, da se boš spet krohotal svoji duhovitosti.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Pa mirsiju sem njegovo lastno temo zaklenil....ker mu jo je uspelo uničit z konstantnim sprenevedanjem in vrtenjem v krogu....

Si moreš mislit kakšna zloba sem!
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Zakaj si pa mene blokiral. Ker sem si drznil zapisati, da Siol zavaja z naslovi? Ali kako ločiti kmeta od preprodajalca, če ga ne poznaš osebno? Če recimo pridela 500kg češenj, proda pa 5 ton?
Poznam recimo takega prodajalca oljčnega olja. Premore 50 oljk, z oljčnim oljem je pa zalagal cel Špar.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.908
113
Eno mogoce mimo vprasanje, zakaj vztrajate?
Npr. na medovernetu itak ne zdrzis, na slotechu sama driska... in pa tam ne sodelujes.
Zakaj prav alter?
Ker je bil Alter forum z dušo. Ni vse v greznici od politike, so še drugi zanimivi deli foruma, ki so pa zadnja leta zamrli, ker so nekateri zaradi obnašanja določenih osebkov, med njimi je naš moderator, enostavno odšli.

Sodeluješ v neki resni debati, pol ti pa nek šerif iz gole potrebe po dokazovanju svojega ega zaklene forum za 3 tedne. Nimaš druge, kot za se s tem ljudmi začneš pogovarjat po drugih kanalih.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Ker je bil Alter forum z dušo. Ni vse v greznici od politike, so še drugi zanimivi deli foruma, ki so pa zadnja leta zamrli, ker so nekateri zaradi obnašanja določenih osebkov, med njimi je naš moderator, enostavno odšli.

Sodeluješ v neki resni debati, pol ti pa nek šerif iz gole potrebe po dokazovanju svojega ega zaklene forum za 3 tedne. Nimaš druge, kot za se s tem ljudmi začneš pogovarjat po drugih kanalih.
Aja. Sedaj kao resna debatao_O Forum z dušo:valjamse:
A ti sebe sploh kaj bereš!
A sedaj se delaš nekega angelčka. Ko pa si ti stresal svojo gnojnico leta in leta to smo pa morali v miru prenašat. Če pa tebi ni kaj pogodu pa jok in stok čez vse ostale, ki se ne strinjajo s tabo. Daj poberi se s foruma bo vsaj mir!