Kameleon in njegovo moderiranje

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Kamele0N Vidim da si spet v podjebavanje modu. Si že kej uspel zrihtat, si dobu po prstkih, al kako je zdej z zamenjavo?
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Tu se vidi kdo ima privilegije. Če bi bil kameleon vsaj malo moderatorja bi tega trolla od kalbota že zdavnaj zbrcal iz foruma, da ne bi nikoli več povohal tega foruma, ne pa da dopušča, da že toliko časa stresa to greznico po forumu. Potem pa naj samo še kdo reče, da to ni privilegija. Sedaj ali se ga boji al nima jajc al pa sta golobčka:sprasujemse:
Tolk sranja kot ga je nasral ta kalbo to ne prebereš nikjer. LOL
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Tu se vidi kdo ima privilegije. Če bi bil kameleon vsaj malo moderatorja bi tega trolla od kalbota že zdavnaj zbrcal iz foruma, da ne bi nikoli več povohal tega foruma, ne pa da dopušča, da že toliko časa stresa to greznico po forumu. Potem pa naj samo še kdo reče, da to ni privilegija. Sedaj ali se ga boji al nima jajc al pa sta golobčka:sprasujemse:
Tolk sranja kot ga je nasral ta kalbo to ne prebereš nikjer. LOL
Glej Kamele0N...tale namiguje da si ti gej, ne Tonin ;). Boš kej demonstriral svoje gumbe?
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Bisex je danes full popularno. A ni.
Kalbo a čutim neko ljubosumje:sprasujemse:
Pa kaj ti misliš, da so res tu gor vsi tolk prilagojen, da ne razumejo tvojega glupega podjebavanja.
Ne trudi se, ker te nobeden več ne jemlje resno in se samo glupiraš.
Ja, edino kar me moti pri kameleonu je da nima jajc in vas nekaj ta najbl pametnih tu gor pomeče "za vedno ven".
Ker nekateri ste si mal preveč prilastili ta forum in mislite da lahko tu gor delate kar hočete.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Suzica en lep gumbek k se mu reče prezri obstaja. Priporočam.
Nima veze kdo sem. Mal preveč se obremenjujete kdo sem in koliko časa sem tu gor prijavljen. Nima veze, če sem pridružen 29.5.2022. Nisem 123 nisem 321...nisem suzica in nikoli nisem bil in nimam 10 različnih up. računov na forumu ampak samo tega.
Kar konec koncev nima veze, če tudi bi jih imel tebe to prav nič ne briga in se ne obremenjuj s tem.

kalbo en lep gumbek k se mu reče alter odjava forewer. Priporočam. :fredi:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
sej šerif ne bo dojel da je tok dosadan da se folk registrira samo zato da mu pove da je ko ena mejhna punčka ki ni dobila lizike.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.323
-8.452
113
Btw, za tole si v banovcih za 1 teden.
Če si cappy, koliko in podobna sodrga, vključno z moderatorskim nedojebancem, pa lahko gnojiš forum po mili volji.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.630
8.953
113
Svizca mam itak že en čas na ignoru, ta se tud ne zaveda, da ga ma 90% foruma do grla. Mu še v temi o kolesarstvu noben več ne odgovarja. Počas bodo ostal samo našteti vosli. Včasih vrhunski forum je šel v poden. Ne vem kaj MaverickT razmišlja.