Kameleon in njegovo moderiranje

I

Izbrisan uporabnik 474

Aja. Sedaj kao resna debatao_O Forum z dušo:valjamse:
A ti sebe sploh kaj bereš!
A sedaj se delaš nekega angelčka. Ko pa si ti stresal svojo gnojnico leta in leta to smo pa morali v miru prenašat. Če pa tebi ni kaj pogodu pa jok in stok čez vse ostale, ki se ne strinjajo s tabo. Daj poberi se s foruma bo vsaj mir!

Ne razumem... Pridružen si 11.01.2022.. Kako veš, kako je bilo prej? Al pa si še en v nizu brez jajčk, ki je za svoje izlivanje frustracij moral ustvariti alter profil? Revček :valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.658
3.543
113
Preden pridigaš drugim bi se spodobilo napisat čigav ina kateri po vrsti alter si. Za začetek, to je minimalna higiena, preden začneš svinjat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.209
4.690
113
Dejstvo pa je, da je povedal resnico o dotičnem. Čeprav je gotovo nek alter.
:evil:
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
To je dejstvo, da je bil pred leti alter dosti boljši. Zaj je res kr podn vse skup. Sploh od dr yt časov dalje. Kameleon za moda je pa itak bil zmaga vseh zmag. Tisti ki je to uredil očitno nima najboljših namenov vodit kvalitetn forum dalje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: JakeOnBreak

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Če bi samo to blo. Tak se pa še sam obnaša tako, da bi si ban zaslužil na vsakem normalnem forumu.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Ker je bil Alter forum z dušo. Ni vse v greznici od politike, so še drugi zanimivi deli foruma, ki so pa zadnja leta zamrli, ker so nekateri zaradi obnašanja določenih osebkov, med njimi je naš moderator, enostavno odšli.

Sodeluješ v neki resni debati, pol ti pa nek šerif iz gole potrebe po dokazovanju svojega ega zaklene forum za 3 tedne. Nimaš druge, kot za se s tem ljudmi začneš pogovarjat po drugih kanalih.
mogoče naredi kakšno peticijo da modu nikoli več ne spustimo da buzerira sprenevedave uporabnike in wannabe šerife foruma?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.121
928
113
Emona / Carnium
Perfekcionizem v tem primeru ni učinkovit. Levi, desni, butasti, naivni, lepi, grdi,...tega tudi ne moreš vzdrževat. Filter naj bo: primitivizem.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Ne razumem... Pridružen si 11.01.2022.. Kako veš, kako je bilo prej? Al pa si še en v nizu brez jajčk, ki je za svoje izlivanje frustracij moral ustvariti alter profil? Revček :valjamse:

Preden pridigaš drugim bi se spodobilo napisat čigav ina kateri po vrsti alter si. Za začetek, to je minimalna higiena, preden začneš svinjat.

Tole je suzica aka 123 himself. Škoda črk.

Kaj ima veze kdaj sem pridružen! A potem pa ne morem vedet kaj je bilo prej! LOL ti pa si res revež v glavo! Ne vem zakaj bi pisal kdo sem ali kdo sem bil! To še ne pomeni, da ne smem povedat svojega mnenja. Je forum vaš! Oglašajo se sami šerifi foruma, ki jokajo, ker jim je nekdo stopil na rep.
Najprej pospravite pred svojim pragom in naj vsak od vas napiše še vsa ostala up. imena, ki jih imate tu gor potem se bomo pa naprej pogovarjali.
Nč bat kalbo nisem ne suzica ne 1234...
Ni pa treba bit dolgo tu gor, da spoznaš kakšen seronja in ritoliznik si. Ni veliko uporabnikov tu gor, ki bi bili večji gnoj od tebe.
Sem ti že parkrat napisal kaj si mislim o tebi, tako da ja, škoda črk, da bi še ponavljal.
Tudi jaz ne prenesem kameleona toda on je v primerjavi s tabo ovčka.
Večino vas, ki se tukaj oglašate v tej temi bi bilo treba za vedno zmetat iz foruma s kameleonom na čelu, pa bi bil ta forum takoj na veliko višjem nivoju.
A ne jello and compani! :fredi:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Eeeejjjjj ne ti serifa kle kurcat!!! Bo naredu peticijo da ne smes vec pisat o njem.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kaj ima veze kdaj sem pridružen! A potem pa ne morem vedet kaj je bilo prej! LOL ti pa si res revež v glavo! Ne vem zakaj bi pisal kdo sem ali kdo sem bil! To še ne pomeni, da ne smem povedat svojega mnenja. Je forum vaš! Oglašajo se sami šerifi foruma, ki jokajo, ker jim je nekdo stopil na rep.
Najprej pospravite pred svojim pragom in naj vsak od vas napiše še vsa ostala up. imena, ki jih imate tu gor potem se bomo pa naprej pogovarjali.
Nč bat kalbo nisem ne suzica ne 1234...
Ni pa treba bit dolgo tu gor, da spoznaš kakšen seronja in ritoliznik si. Ni veliko uporabnikov tu gor, ki bi bili večji gnoj od tebe.
Sem ti že parkrat napisal kaj si mislim o tebi, tako da ja, škoda črk, da bi še ponavljal.
Tudi jaz ne prenesem kameleona toda on je v primerjavi s tabo ovčka.
Večino vas, ki se tukaj oglašate v tej temi bi bilo treba za vedno zmetat iz foruma s kameleonom na čelu, pa bi bil ta forum takoj na veliko višjem nivoju.
A ne jello and compani! :fredi:

Spoštovani moderator Kamele0N, ne vem sicer kdo je ta pajac, ampak zmerjanje uporabnikov z gnojem nekako ni ne v forumskih pravilih, ne v forumskem duhu, zato prosim za ukrep...
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Spoštovani moderator Kamele0N, ne vem sicer kdo je ta pajac, ampak zmerjanje uporabnikov z gnojem nekako ni ne v forumskih pravilih, ne v forumskem duhu, zato prosim za ukrep...
sicer ne vem kaj misliš da boš dosegel s tem tožarjenjem, več kot očitno je da tale alter ne bo dolgo zdržal je pa povedal tisto kar si je marsikdo mislil.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Spoštovani moderator Kamele0N, ne vem sicer kdo je ta pajac, ampak zmerjanje uporabnikov z gnojem nekako ni ne v forumskih pravilih, ne v forumskem duhu, zato prosim za ukrep...
A sedaj si mu še ti začel lesti v rit!

bajdvej:
Gnoj je bjelkasto-žuta, žuta ili žuto-smeđi eksudat koji producirajui kralježnjaci tijekom upalne piogene bakterijske infekcije.[1] Nakupljanje gnoja u ograđenom prostoru tkiva poznat kao apsces ili empijem, dok je vidljiva kolekcija gnoja u ili ispod epiderma je poznat kao bubuljica ili pustula. Gnoj se proizvodi od mrtvih i živih stanica koje putuju u međustanične prostore oko oboljelih stanica...
Prvi zadetek strica googla sicer hr zakaj ne vem, ker je to zelo lepa slovenska beseda, pa še lepo diši:bruh:
Ne razumem zakaj bi bila ta beseda v kakršnem koli pomenu žaljivka. Posebej ne za zdravega kmečkega fanta kot si ti.
Pravzaprav pa ne razumem kaj se ti sploh kurcis, ker to sploh ni bilo namenjeno tebi. Si ti tudi eden kalbotovih ritoliznikov.
Pa da ne bo spet to mišljeno kot žaljivka:valjamse: razen če si snežinkica.