kalorijska vrednost živil

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
kaj nardi mačka ko ji na rep stopš?
evil.gif


there there
priden.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Nima se smisla vtikat v žensko logiko hujšanja. Mi je enkrat ena razložila zakaj uporabljajo razne kremce za celulit in podobne zadeve in se od takrat v te zadeve ne vtikam. Ti pa povem, da je pri ženski treba dost več volje za hujšanje kot pri moških. Hormončki pri njih delajo tak razstur, da si mi žal tega ne predstavljamo. Ženski svetuješ po svojih najbolših močeh, če ji ne bo enkrat neki kliknil v glavi in sama pošteka kar si ji govoril, ne bo nič iz tega. Nej vsak sam pogrunta kaj mu paše in kdaj se fajn počuti, pa bo še nejboljš zadovoljen tudi če bo imel par kil vreč.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
pirine kosmiče tako kot ostale, v mleku. so pa kr užitni, ker sojinih ne morem bljak.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
sej men je popolnoma vseeno kako kdo zgleda, ampak me pa moti ko nekdo pametuje oz razglaša stvari ki se že slišijo butast. sem se pa tudi nedolgo nazaj pogovarjal z nekom ki za € piše treninge in jedilnike, in mi je povedal žensko logiko. eni napiše jedilnik, ona mu čez neki časa pove da ji je zelo pomagal in je shujšala nekje 10kg. potem mu je pa rekla da bo spet začela jest kot prej ( sam junk food) in ko bo treba, bo spet uporabila njegov jedilnik
bonk.gif