Kako nad to "zaroto"

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
sicer pa, ali ni tako, da medtem ko prehitevaš kakšno počasnejše vozilo, lahko prekoračiš predpisano omejitev in potem ko zopet prideš nazaj na vozni pas, zmanjšaš hitrost? Vsaj meni je že pred leti tako rekel inštruktor.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
To mi je popolnoma jasno. Ampak če te policist smatra za tretje vozilo. Ko me je ustavil pa mo ji je začel
naštevat kaj sem vse naredil, mi je postalo slabo, ko sem pa prejel plačilnih za skor 200k pa tudi...


A pa si pildek podpisal, ker NIKOLI ne smeš podpisat nekaj s čimer se ne strinjaš!!
Drugače pa srečno
zmaga.gif

To tut mene zanima? Si podpisal zapisnik? Če si ga potem ni trte mrte, če ga nisi potem je pa veselica
cool-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:Gre se zato, da je bil on sam in jaz sam, moja beseda proti njegovi, zdaj pa si je on navlekel francelna
in jožeta, ki bota seveda pričala proti meni, v zameno pa bota dobila policijsko imuniteto v mojem mestu
kjer delajo 4 policisti, sepravi nobene kazni več garant... Svinjarija skratka.
Kam je pa mrknil voznik traktorja?
confused-1.gif

Evo, pa imaš eno verodostojno pričo. Pazi le, da ne bo potrdila policistove zgodbe
grims-1.gif
.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
V takih primerih imam jaz vedno še ''štiri sopotnike'' v avtu, ki jih kljub mojemu vztrajanju miličar ni hotel popisati.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Poišči odvetnika. Če si že tolk daleč, pojdi do konca. Odvetnik bo znal z spraševanjem policista, in tistih prič dokazat neskladnje, kar bo trdil policaj in kar bodo trdile priče. Že vprašanje, kje in kdaj je policaj popisal priče v kombiju zna bit zanimivo, ker se je takrat ukvarjal s tabo.

Men je tud enkrat policaj hotel podtaknit kazen. K sreči se je potem na sodišču tako lagal, da se je zapletal v lastna protislovja. Pa sem bil potem oproščen. Sem pa bil tud sam, policaja pa dva. Torej ni še vse izgubljeno. Mogoče bodo tud priče vse pozabile.