Kako nad to "zaroto"

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Pred dvema letoma me je ustavil policist z civilno modro astro. Razlog je bil prehitevanje kolone, prehiteval
sem traktor in to astro (ki je že imela smerokaz da gre desno) torej 2 vozila, ko me je ustavil, mi je seveda pribil
vse možno; bil je sam v avtu, jaz pa sem napisal pritožbo ker nič od tega kar je napisal ni res. Prišlo je celo
tako daleč, da zdaj ko imam vabilo za sodišče, je notri navedeno, da sem celo ogrožal mimovozeči kombi, v katerem sta
bla xy in yx, ki sta pripravljena pričat proti meni...

Seveda je 90% tega samo nakladanje sranja, prehiteval sem traktor v naselju ki je vozil 25kmh, in astro za njim,
ki je že napol bila v desni ulici... Kakšen rdeč kombi, saj pa policist polek mene ni ustavil še kombija, da bi
pobral izjave voznika in sovoznika, češ kako sta ogrožena, napisal mi je kazen in sma bila v 5min gotova, in sma
odšla vsak svojo pot...

Odvetnik? Svoje priče?
confused-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Če v pritožbi nisi nadela kakih prič bo po moje bolj težko jih zdaj privleči na dan! Probaj igrat na karto da tudi v pritožbii nisi navedel da bi nasproti prišel kak kombi in da nisi nikogar oviral! Malo poglej v zakon o varnosti v cestnem prometu pa poglej kake člene ti je model navedel če v tem ni prehitevanja v "škarje" se lahko rdeč kombi obriše pod nosom!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
V pritožbo napiši, da si bil malo pijan in zapohan in da se ti nič ne spomniš, da bi kogarkoli prehiteval ali ogrožal.
Mora palit taka pritožba.
Ti polcaji ti grdi...
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
V pritožbo napiši, da si bil malo pijan in zapohan in da se ti nič ne spomniš, da bi kogarkoli prehiteval ali ogrožal.
Mora palit taka pritožba.
Ti polcaji ti grdi...
Stardec je nujno pri vsaki temi imet izpade????
bonk.gif

on: Ja te dve priči si je pridobil naknadno. Baraba!
Poskusi rešit preku odvetnika,ti gotovo poznajo finte.Še večje kot jih imajo včasih policaji.
wink-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
In kdo malkomu brani dobit še svoje dve al pa še več prič?
Dejstvo je, da mi slišimo samo njegovo zgodbo in jaz takim zgodbam ne verjamem kaj dosti. Le zakaj bi se polcaj kar nekaj izmislu, če pa lahko, če hoče, zajebe vsazga, in to na resničnih prekrških. In gllih malkoma je polcaj najdu zajebavat? Zakaj polcaj ni najdu žrtve raje na kakšnemu staremu decu z veliko penzijo?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
ampak, a bi res lahko ogrožal kombi? a se ga spomniš? a poznaš policaja?
sej pred sodnikom naj bi bila enaka! sicer ponavadi to ne velja, sam...

kakšno kazen si pa sploh dobu? se ti bo splačalo tok trudit, da odpisejo tisto kazen?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Navrgel mi je prehitevanje kolone (traktor in on za njim v civilnem), prehitevanje v škarje,
neprilagojena hitrost (kao prehiter), in še nekaj, pa se ne spomnim več... Za takratnih slabih 200
jurjev, kriv pa sem bil recimo da neprilagojene hitrosti (pospeševanje pač, da sem prisel mimo traktorja)

Gre se zato, da je bil on sam in jaz sam, moja beseda proti njegovi, zdaj pa si je on navlekel francelna
in jožeta, ki bota seveda pričala proti meni, v zameno pa bota dobila policijsko imuniteto v mojem mestu
kjer delajo 4 policisti, sepravi nobene kazni več garant... Svinjarija skratka.

Zakaj taki debilni policisti ne naletijo na kakšnega sina od kakega mafijozota, mu smestijo tako so meni,
pol bi pa ponoči gorele 3 hiše naenkrat; slučaj pač.

Res me tako zarotovanje in smeščanje dvigne do plafona, če naletim na radar, grem plačat polovičko
in se ne bunim, ko pa mi zdaj on hoče tu nekaj podtaknit pa mam živce na kraju.

Ne rečem da nisem prehiteval, če sem, ampak 2 avta zame nista kolona, stem da res ni bilo nikogar,
prazna cesta, traktor pa vozi 25 na uro. Itak je ta policist nalašč vozil za traktorjem, in samo čakal
kdo bo prehitel to "kolono". Nenazadnje sta traktor in avto skupaj krajša kot kak šleper.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.863
33
48
Odvetnik ti bo pomagal! Če ti je že v osnovi napisal prehitevanj v škarje bo bolj težko! je pa zanimivo kje so sedaj našli tega kombija dvomim da si je policaj na licu mesta zapomnil registerko avtomobila če je bil pazil na tebe ko si priletel mimo! Sklicuj se na barvo kombija reci da je bil bele barve bosanskih tablic (ga v življenju ne najdejo)
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
To mi je popolnoma jasno. Ampak če te policist smatra za tretje vozilo. Ko me je ustavil pa mo ji je začel
naštevat kaj sem vse naredil, mi je postalo slabo, ko sem pa prejel plačilnih za skor 200k pa tudi...
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
To mi je popolnoma jasno. Ampak če te policist smatra za tretje vozilo. Ko me je ustavil pa mo ji je začel
naštevat kaj sem vse naredil, mi je postalo slabo, ko sem pa prejel plačilnih za skor 200k pa tudi...

Če si prehiteval kolono, si moral prehitevati 3 vozila
wink-1.gif


ZVCP 23 člen

53. kolona vozil so tri ali več vozil, ki vozijo eno za drugim po istem prometnem pasu na takšni medsebojni razdalji vozila, da sta hitrost vožnje in ravnanje voznikov v medsebojni odvisnosti;
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
hja, si se pa orng enmu zameru...

ah... z odvetnikom bo lažje! pač predstavis se kot zrtev zarote pa boš vidu kok bo kej sodnik to upošteval! a pa se ti spomniš kombija al ne?
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.542
78
48
Od križišča mal naprej na desno
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
To mi je popolnoma jasno. Ampak če te policist smatra za tretje vozilo. Ko me je ustavil pa mo ji je začel
naštevat kaj sem vse naredil, mi je postalo slabo, ko sem pa prejel plačilnih za skor 200k pa tudi...


A pa si pildek podpisal, ker NIKOLI ne smeš podpisat nekaj s čimer se ne strinjaš!!
Drugače pa srečno
zmaga.gif