Kak si ga povečati, magari samo optično?

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
No tak je, babe so diskriminatorne. Kolega ma 2x daljšega luleka od mene (fsaj tak se hvali), ampak dobi pa 10x več bab, ampak pravično bi bilo pa proporcionalno - samo 2x več. Ko kdaj v družbi debatiramo o tim sem pa tja čisto fsaka pravi, kak da velikost ni pomembna ampak bolj tehnika pa ljubezen. Samo jaz totemu lapanju nič več nea verjamem ker praksa kaže drugače.

Ampak jamrati je brezveze, je treba vzeti stvari v svoje roke (če je sila tui dobesedno). Zaj nekega silikona si nebom notri dajal ali pa kake umetne kosti, sploh pa tak al tak še nisn čul da bi pri nas kirurgi pimpeke daljšali, so bolj aktualne zizike pa liftingi pa tak. Sn zato prišo na idejo, da bi si svojega korenjaka malo "podložil" - če si že one mlade frčafele v osnovni šoli v modrce robčke tlačijo, bom pa še jaz malo pogoljufal, zaka pa ne.

Zanimajo me praktični predlogi, kak naredit fatamorgano, da bo moj izgledo bolj piton kot pa jabolčni črviček. Nekaj idej sn že sam dobo:
  • Gori navlečem več kot samo en kondom, bo izgledo bolj debeli. Problem je ker se te nič nea čuti pa je brezveze, je tak ko da bi rožice skozi gasmasko vohal.
  • Najdem progasti kondom , da ma črte tak podolgem. Babe to isto delajo, se tak črtasto oblečejo da zgledajo bolj vlke pa posledično manj debele. Ampak ki dobit take progaste gumice?
    confused-1.gif
  • Baje izgleda bolj dolgi, če si malo spipaš dlake nad njim. Ampak dans to že tak skoro fsi dedi delajo pa to nea more biti več nobena prednost.
  • Onim receptom da če češ meti takiga ko zamorci, da si moreš na njega kamen obesit, to ziher ni res, nič nea verjamem. Rata samo črni (no, bolj plavi pa vijolčni), podaljša se pa nič.
Skratka nobeni postopek ni idealni, jaz pa tui nisn nič kriv, če mi je mati narava bolj tak ... ekonomičnega dala.

Kaki predlog mogoče?

Za zmirom vaš, Batate
 
Nazadnje urejeno:

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Ti maš pa ziher 20+ cm, tak ko fsi na internetu, pa nikoli nobenih težav?

Za zmirom vaš, Batate
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
tista, k ti je rekla, da dolžina ni važna, se ti je zlagala
hysterical-1.gif
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
Batate,ne eksperimentiraj nič(čeprav te malo sumim,da si že-plavi pa vijolčni).Probaj dobit kako kolegico na tvojo stran,
seveda tako,katera bo pač malo pripravljena lagat,kao da je sexala s teboj.In ta kolegica naj malo(kaj malo,DOSTI) "razširi" okoli,da pa Batate nima tak malega,kot se govori.Naj reče,da maš pravega pitona med nogami.Uspeh pri bodočih ulovih zagotovljen.
Še boljše,pa je da ta kolegica še dobi eno al pa dve kolegici na tvojo stran,ti povem,da bomo v cajtengih brali(morebit tud na kurah)
o tebi in tvojem sexualnem življenju.
Pa veliko sreče,si pa eden redkih na alteru,kateri priznaš,ostali tak majo 20 +
Lp.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Reči ji, da maš dolgega tam 22, Ravnila tak nima zraven, verjamejo pa tak vse
wink-1.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
hysterical-1.gif

stupid-1.gif

ti to resno ali ti je samo dolg čas?
a najprej bejbi tiča pokažeš pa jo prašaš če ge sexat stabo ali kaj ?
bonk.gif

če babe ne dobiš kolega pa jih dobi 10x več potem ni to dolžina tiča ( razen če se samo s qrbetinama družita ) ampak nekaj drugega...
če pa bejbe ne moreš zadovoljiti ker imaš premalega,prekratkega itd pol si pa itak
stupid-1.gif

drugače pa baje prodajajo v sex šopih razne pripomočke za podaljšanje. pa tudi kirurgi to že delajo.
+tega pa vedno lahko rečeš da imaš tako dolgega kot ima mačka rep ( pač meriš od riti)
aplauz.gif

hysterical-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
... In kle nastopim jst! (Sej veste moj klub 20+ ( ne let, ampak nekaj drugega)
grin1.gif
)

V kolikor se Batate ne heca z objavo te teme, bi mu js rekla naj zavije v Venera shop in si nabavi tisti "skoraj naravni" podaljšek penisa.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Ne obremenjuj se s dolžino. Je na svetu veliko več druigih stvari, ki so večja prioriteta pri ženskah kot dolžina & debeljina otepača. Če bi bil jaz še glede tega zakompleksan, potem pa res ne vem če bi kdaj kakšno ujagal.