Kak si ga povečati, magari samo optično?

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
lohk ti pa zrihtam zelo ugodno ceno pri estetskem kirirgu pa še diskretnost zagotovljena, kaj praviš?
grin1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kaj povečanga? Jaz sem zadovoljen s takšnim kot je, kaj mi pomaga gromozanski če pa potem moram pazit da te ne razparam
hysterical-1.gif
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
če si je povečanga zaželela me zanima
smile-1.gif

sam ti pa maš primerjave
smile-1.gif
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Evo ti ene tehnike za povečavo.

Z levo roko zagrabiš tiča pod glavico z dvema prstoma, z drugo roko si ga pa drkaš. Na tak način ga v bistvu pumpaš, povečuješ maso. Baje bi po določenem času morali biti kar otipljivi rezultati.
smile-1.gif
A če ga pa z desno zagarabiš pod glavico, z levo pa drkaš, pa si ga zmanjšuješ?
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Čuj tota ideja se mi pa pune dopade! Sn v tej smeri že sam htel nekaj naredit pa ni bilo ideje kak začeti - enkrat je bila po televiziji oddaja, pa so notri pokazali kak je tam v Afriki eno pleme ko majo fse ženske vlke lape, dobesedno. Si žnable nategnejo z nekimi obročki da takle izgleda na koncu:

10_3e96926cca76cca35da3cdad858e7025.jpg


Pa sn bil ziher da če jim tam doli tak lepo rata, da bi pa mogoče tui meni, no zaj vem kam se obrnat.
Bote vidli ko mi ga bo čez eno leto že celi forum zavidal.

Za zmirom vaš, Batate
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Nikoli se nisem maral slačiti pred prijatelji. Nogometno moštvo sem zapustil, ker se mi je bilo nerodno tuširati skupaj z mojimi soigralci. Bil sem negotov kaj bodo ljudje govorili o meni in kako bo to vplivalo na ženske prijateljice.
...
Sedaj, po 4 mesecih uporabe, sem samozavestno prišel nazaj na nogometni trening. Soigralci so opazili povečanje, ki se je odražalo predvsem na povečani samozavesti in odnosu do žensk.

No super, enemu je že pomagalo, mu je s totim pripomočkom ratalo, da zaj spet fuzbal brca. (samo če si niso zgodbice izmislili)
Mislim, da bom še jaz si probo svoj totem plodnosti malo nategnit.
cheer.gif



Za zmirom vaš, Batate
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Ka pa je toti 20+ klub?

IQ klub.
Nekaterim kar ne uspe priti vanj. In zato se mal zajebavajo, da niso mislili resno s tem.