Kak si ga povečati, magari samo optično?

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Čuj nea se sikiraj ......jaz se tudi z mojim malim najebem bolj kot kateri z velikim.

Eno vprašanje.... od kje si ga meriš, da ti je mali? Jaz si ga od riti pomerim in sem vedno začuden kako to tak mali zgleda a v resnici tako velik....to je prava optična prevara.


Nea se sikiraj če ne pa banano saj ponoči itak ne vidi kaj tlačiš v njo sam da dobi in boš videl kako bo začudena ko kao ven svojega malega potegneš pa taki dober filing je imela
cheer.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
... In kle nastopim jst! (Sej veste moj klub 20+ ( ne let, ampak nekaj drugega)
grin1.gif
)

V kolikor se Batate ne heca z objavo te teme, bi mu js rekla naj zavije v Venera shop in si nabavi tisti "skoraj naravni" podaljšek penisa.

ja sam ti s svojim videzom pa postavo verjetno bolj spadaš v klub 'dam vsakemu, ki se sploh obrne za mano'...
hysterical-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Kakšen ma pa ta tvoj kolega avto proti tebi ? Tudi 2x daljši ?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
tista, k ti je rekla, da dolžina ni važna, se ti je zlagala
hysterical-1.gif

Sploh če ima veliko luliko po mami kajne?
evil.gif

hysterical-1.gif


sej Postojnska jama je tudi znana po tem, da sprejme veliko obiskovalcev na leto. Mogoče je tukaj ista logika
evil.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Tako je, vse se navezuje na velikost. Ogromen človek potrebuje veliko hrane (razširjen želodec), velik avtomobil potrebuje veliko goriva za svoje delovanje, velika-razširjena lulika pa potrebuje velika kurca da pride do efekta... Saj to čist normalno. Lepo da smo na fin način videli kakšno je stanje na alterju, torej pri kateri je kakšno stanje. Koliko me spomin ne vara je le pikica bila tiho, vse ostale pa so hrepenele po velikanih
hysterical-1.gif
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Bom se naprej modro molcala
smile-1.gif
mogoce bi edin temo odprl, kako opticno tmalo zmanjsat. Kaj ves, loh bo kdaj prou prslo...
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
ksz

Tisti klub 20+ od nekaterih uporabnic je ali samo to, da si s tem dviguje samozavest (češ, kako dobra sem) ali pa pa psihična motnja, ki se imenuje "fobija pred nezadovoljitvijo" ....
Ali pa je res tako široka (babnica in pa njen kruh dvojček), da le pri tej dolžini in debelini otepačev pride do kakega efekta. Od flaš in ostalih velikih zadev razpotegnjene češplje so lahko problem, če nimaš not velikana...
Vse normalne, postavne, luštne in neprejebane kolegice in "kolegice" so v pogovorih o tej temi rekle, da nimajo rade prevelikega otepača... Ni take sproščenosti, večkrat nastopi bolečina zaradi pregloboke in pregrobe penetracije ipd. Tako da ne vem, od kod ideja, da je boljše 20+ in fi60+

ON:
Batate, a se vi2 s kolegom naga in v erektivnem stanju šetata po svetu in tako lovita babe? Po mojem bi blo boljše, da se v špegel pogledaš in boš najverjetneje tam našel problem, ne pa v hlačah. Probaj menjat imiđ, ker če si taki kot na sliki v avatarju, je lahko težava v outlooku, ne pa v otepaču.
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Nisn čisto taki ko na slikici, imam bolj kratke lase pa zobe nimam ko domine, tak da to najbrž ni problem. Pa mislim, da nisem tak fejst zanič in tui teoretičnega znanja imam kar nekaj.

Kolko pa stanejo operacije ko ste eni omenjali? Čeprav mi to nič nea diši, doktorju malo nožek zdrsne pa iz strica teta rataš, mislim da to ni pravi način. Te se po možnosti še kera najde ko ti reče, da s plastičnim pa nebo, da če meti naravnega pa je stran vržen denar za operacijo.

Mislim sicer, da nismo zmirom dedi krivi, če ga baba premalo čuti, ker dans si one notri tlačijo že fse sorte - od flaše Radgonske penine pa do paličnih mešalnikov, se že na slikomatu vidi pune tega. Te pa sploh ni čudno da se ji doli frača tak raztegne, da ji normalni že ni več zadosti.

Bom jaz tak reko - kera z manjšim ni zadovoljna, ziher tui Batateja vredna ni.
cheer.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

B81

22. jul 2007
34.492
8.959
113
Samo ga primi, pa močno ven potegni pa drži
hysterical-1.gif


Si boš lahko zapel: all the crazy shit i did tonight....
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
stieber, res je - to sem že tolkrat rekla, da sm grda da mi ni jasno kako da ti to še ni jasno? ... A morš res vedno znova to poudarjat no??
frown-1.gif


Klub 20+ ; Come on a eni res še niste pogruntal da se več al manj časa samo zayebawam na forumu??... Zakaj? Ker je tko muuuuuuuuuuuuch more zabavno kot če bi, kot velika večina, še forum jemala smrtno resno...
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
To je pa na mene letelo
redface-1.gif



V glavnem, batate, en nekdanji sodelavec je mel dobro filozofijo.... Potrebo po seksu je enačil s potrebo po hrani. Tako kot mora vsak jest, pa pit, spat, mora tudi f+ukat in s temi mislimi je dobil skoraj vsako, ki si jo je želel... Ker itak ima vsaka željo tudi po f+uku. Če je bla sama, je bla njegova.
Sem pa tako filozofijo v tistih preteklih časih tudi sam zelo dobro prakticiral...
grims-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Evo ti ene tehnike za povečavo.

Z levo roko zagrabiš tiča pod glavico z dvema prstoma, z drugo roko si ga pa drkaš. Na tak način ga v bistvu pumpaš, povečuješ maso. Baje bi po določenem času morali biti kar otipljivi rezultati.
smile-1.gif