Kaj vas moti pri vašem avtu?

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Pri ročni avtopralnici nekateri s krtačo operejo avto. Jaz z njo samo feltne in plastiko spodaj :)
Je že kdo ocenil, da je s tlačnim pranjem poškodoval lak?
Pač enim je vseeno. Hvalabogu, da se še za to ne sekirajo :))
Zadnjič sem čakal na vrsto pa gledam enga, ko si je res cajt vzel.
Je imel s seboj gobico (zgledala je kot za posodo pomivat).
Opere avto, potem pa z gobico 3x okol avta (ne pretiravam). Ampak ne cel avto. Samo točkovno...

Ženska na drugi liniji pa lepo s krtačo komplet avto ;)
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Novice: C5X bo prvi nov citroen, ki bo znal slovensko, menda obstaja programska nadgradnja od letošnjega leta, ki posodobi programsko opremo tako, da PSA avti govorijo(pišejo) tudi slovenščino. KONČNO po 8 letih boja s Psa-jevci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
na cliotu 2 2005 me nič ne moti, mali poskočni avto s pocen vzdrževanjem, pocen registarcija in ugoda poraba, 3000 obratov pa je skoraj 100km/h, gume 14 col.
Večkrat smo tud trije v kup na cesti in še kak poleg parkiran.
V Gglavnem men je cool avto....4x airbagi, klima, abs, gretje ogledal, dalj.zaklepanje.....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
na cliotu 2 2005 me nič ne moti, mali poskočni avto s pocen vzdrževanjem, pocen registarcija in ugoda poraba, 3000 obratov pa je skoraj 100km/h, gume 14 col.
Večkrat smo tud trije v kup na cesti in še kak poleg parkiran.
V Gglavnem men je cool avto....4x airbagi, klima, abs, gretje ogledal, dalj.zaklepanje.....
A ni tvoj nekajnlet starejsi!
Ali imas dvojnika na alterju?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
na cliotu 2 2005 me nič ne moti, mali poskočni avto s pocen vzdrževanjem, pocen registarcija in ugoda poraba, 3000 obratov pa je skoraj 100km/h, gume 14 col.
Večkrat smo tud trije v kup na cesti in še kak poleg parkiran.
V Gglavnem men je cool avto....4x airbagi, klima, abs, gretje ogledal, dalj.zaklepanje.....
Zgrešil si poanto teme..... Še enkrat počasi preberi naslov teme in probaj ponovno.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Pa pust ti njega on je enih 20 let za časom. Sploh ne ve da je danes vsa ta njegova ekstra oprema serijsko v vsakem avtu. Plus tega danes avti vozijo in zavirajo sami, grejejo sedeži tudi zadaj, greje volan, in to vse avti tipa clio, fiesta. Če izpljuneš še malo več EUR pa si itak v raketi.....