Kaj vas moti pri vašem avtu?

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.837
4.951
113
To so peti, šesti avti za služinčad. :evil:
Sam ta revni tega ne razumete.:fredi:

Pravi alteraš itak ne letno menja olja na Cliotih in Polotih za služničad. On kar kupi novi avto, starega pa da v prešo :evil:

Pa ena zanimiva uk študija:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Moti me da nima avtomatskega od/zapiranja prtljažnika ,rabim rokavice ker je rit sajasta :)
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Ko smo že pri umazanih avtih.... Mene moti, da je nekdo šel zmontirat kolektorje vode iza gumic okrog stekel, plastike okrog ogledal, iza kljuk za odpiranje vrat. Po pranju namreč ti kolektorji vode izredno radi puščajo. Posledica je da tudi po 50 kratnem brisanju in izpihavanju s kompresorjem še veno priteče voda, ki se cedi iz teh kolektorjev. Voda pa pušča sledi. Super je pri belem avtu, ko imaš že od dežja lepe sive štrafe in pri črnem, ko imaš bele. Grrrrr. To je problem samo če želiš imeti popolnoma čist avto. Če se ti je...e za čistočo ni problema s temi kolektorji vode.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Daj kakšne druge zavorne ploščice, ker Mazda original so zanič. Ne zdržijo pol tolk kot Ate pa stalno cviljo. O ceni pa sploh nebi zgubljal besed.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB
zbudi se.JPG
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Ko smo že pri umazanih avtih.... Mene moti, da je nekdo šel zmontirat kolektorje vode iza gumic okrog stekel, plastike okrog ogledal, iza kljuk za odpiranje vrat. Po pranju namreč ti kolektorji vode izredno radi puščajo. Posledica je da tudi po 50 kratnem brisanju in izpihavanju s kompresorjem še veno priteče voda, ki se cedi iz teh kolektorjev. Voda pa pušča sledi. Super je pri belem avtu, ko imaš že od dežja lepe sive štrafe in pri črnem, ko imaš bele. Grrrrr. To je problem samo če želiš imeti popolnoma čist avto. Če se ti je...e za čistočo ni problema s temi kolektorji vode.
Jaz po pranju naredim en krog z avtom, ter nato pobrišem do konca, kar je še zateklo.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.832
375
83
nameče prah in pesek s ceste katerega ga lepo s krpo potegneš po laku ;)
drugač tudi mene mene motijo tej curki. Prtljažnik lahk 100 odprem/zaprem in obrišem. Vedno bo nekje voda prišla.
V tem vremenu je pa itak po 3km avto skor enak kot pred pranjem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Kvaliteta izdelave!
Kot da bi bil cel zvit. Vrata se odpirajo/zapirajo kot pri sefu :). Ne verjamem, da je to normalno!