K810I proti Motorola V6......Kja menite?

maximus

Pripravnik
3. sep 2007
138
0
16
54
Vedno sem bil pristaš SE telefonov,samo ta V6 me pa prav muči..Kaj pravite bom razočaran,ali ne?
confused-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Če si navajen na SE, boš ob katerikoli Motoroli razočaran. Uporabniška izkušnja je toliko slabša, da sploh ni primerjave. Kamera pri Motoroli je za dva razreda slabša od kamere pri K810i, SE je "bar" telefon, Motorola je preklopni. Razlik je kolikor hočeš. Kaj so ti sploh prioritete? Edini plus, ki ga vidim pri V6, je HSDPA. Če lahko izbiraš le med tema dvema in ti HSDPA ni pomemben, potem je odgovor na dlani. Poleg tega se mi zdi K810i zelo ugoden.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Prednost motorole v6 je predvsem v tem, da je poklopna... posledično večja in bolj "udobna" tipkovnica in nespraskan zaslon.



SE mislim da ima auto focus na kameri. Motorola ima (če je tako kot pri moji V3x) preklop za macro in navadno. Slike dela lepe... približno isto kot SE.



Motorola ni najbolj preprost telefon kar jih lahko dobiš. Nekatere stvari so mal nesmiselno postavljene, ampak se hitro navadiš... Koneckoncev ne spreminjaš vseh nastavitev telefona vsak teden. Vsakdanje funkcije (fotoaparat, internet, sms-i, imenik) pa so itak pri vseh telefonih na priročnem mestu.



Če potegneš črto ne boš kaj velik pogruntal. Odloči se glede na tko kateri ti je bolj ušeč. Jst bi od teh dveh izbral motorolo... mi je bolj ušeč, pa nasplošno imam nek odpor do bolj "ljudskih" telefonov (brez kakšnega konkretnega razloga).



V tem cenovnem razredu je še Samsung U600 ... sicer nima UMTSa (itak bolj kot ne neuporabna zadeva). Ima 3.2M kamerco (tako kot SE) in boljšo kvaliteto videoposnetkov. Pa od teh dveh mi je ta še najlepši. Ampak to je itak subjektivno, tako da....
 
Nazadnje urejeno:

maximus

Pripravnik
3. sep 2007
138
0
16
54
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Če si navajen na SE, boš ob katerikoli Motoroli razočaran. Uporabniška izkušnja je toliko slabša, da sploh ni primerjave. Kamera pri Motoroli je za dva razreda slabša od kamere pri K810i, SE je "bar" telefon, Motorola je preklopni. Razlik je kolikor hočeš. Kaj so ti sploh prioritete? Edini plus, ki ga vidim pri V6, je HSDPA. Če lahko izbiraš le med tema dvema in ti HSDPA ni pomemben, potem je odgovor na dlani. Poleg tega se mi zdi K810i zelo ugoden.

Sem vzel k810,,,čeprav mi je všeč tista misel od enega spodaj ,ki je napisal da mu niso všeč ljudski telefoni,taki ,ki jih ima vsak,,,

Sem pa zadovoljen,,,tako kot vedno z SE telefoni (zadnji štirije :K610,k700,K750 IN K800 ),Tak da verjetno je najbolj pametno da ostanem pri SE,,,
 

maximus

Pripravnik
3. sep 2007
138
0
16
54
ti ne bi ,če bi ti kdo ponudil 180 eur za K800,,,K810 pa stane 178 eur za podjetja????
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Treba je se 2 letni aneks upostevat..

Ce pa nisi nic podpisal in gre vse na firmo, pa poslji PM, bom se jaz kaj vzel
evil.gif