iPhone 11

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Urby misli, da je USA cena brez davka (torej 699+ davek), v EU kjer je cena 870 (ITA) pa je že vključen davek. Bo verjetno držalo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
ah, najbolj pa uživam, ko začne folk zraven tlačiti plastične prenosnike. da, Asus Zenbook je vrhunski prenosnik, se strinjam, ampak - oprosti, plastika ni enaka aluminiju. in bom vedno raje dal več denarja za aluminijasto ohišje kot za plastiko.

vsaj potrudi se in poišči nekaj, kar ima ohišje iz aluminija (ali recimo karbona). obstaja? seveda obstaja. hint? Razer (aluminij). hint? ThinkPad (karbon). ampak - cenovno smo naenkrat tam tam, knede?


plus, da en ima probleme s pregrevanjem (sicer nima takšnega problema, kot Apple, ki je v pretanko ohišje stlačil procesor, ki je potreboval precej več hlajenja, kot je ohišje dopuščalo) in ga posledično ob resnejšem delu ni priporočljivo imeti v naročju, drugi ima probleme z natančnostjo ekrana.

Plastični? Daj, vsaj poglej filmček no :) Pa se patent, ki povzdigne ohišje poglej za boljše hlajenje. Pol ko pogledaš filmček pa pričakujem opravičilo. :D
 

Priponke

  • Screenshot_20190912_135354.jpg
    Screenshot_20190912_135354.jpg
    28,8 KB · Ogledi: 148
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
jao, Ynos ... dajva takole - najprej nisem videl, da gre za Zenbook Pro Duo. pošast. monster komp. priznam. ampak ... si videl, kaka komadina je to? to ni p od prenosno! plus, ergonomije ni, zaradi drugega zaslona. in zaradi dveh zaslonov je battery life ... raje reciva, da ga ni. ;)

sem pa komp želel pred kratkim v Nemčiji videti v živo, ker, iskreno, Zenbook je že imel oznako "All Aluminium", pa je bil tako mehak, da ne vem, kakšen aluminij je to bil, tipkovnica se je vseeno upogibala - nekaj, kar na Macih in Razerjih ne boš videl. ampak ga žal še niso imeli na zalogi, so pa cene tako ali tako 3000€ in več. ;) tako da prav zelo ugoden ni.

to je precej specifičen komp, za folk, ki večinoma rabi zmogljiv komp, ki je večino časa stacioniran, a ga vseeno lahko vzameš za kakšno akcijo ali sestanek.

so pa patent zračenja skopirali iz svoje ROG Zephyrus serije ... to si tudi poglej, pošastne mašine. :) sem imel najprej to v ožjem izboru, ampak je spet problem - natačnost zaslona in pa battery life. in pa, to je ta prenosnik, na katerem sem videl to upogibanje tipkovnice ... ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
181
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
evo ga:


aja, je pa magnezijeva zlitina, ne aluminij, my bad.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
evo ga:


aja, je pa magnezijeva zlitina, ne aluminij, my bad.

Tole dvigovanje podna je en večjih mimosunov kar se mene tiče... Ne znajo naredit hlajenja za tako zverino, potem pa naredijo to... :D
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.444
864
113
Ksz
iPhone 11 bo stal 850eur.
predpostavimo, da ga bom kupil in sem pripravljen dat toliko zanj.
kaj dobim od konkurence na Androidu v tem rangu? Poceni Kitajci me ne zanimajo.

pozabil sem povedat, da ne potrebujem top fotkanja s telefonom, zato mi je 11 ali ekvivalent dovolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Ksz
iPhone 11 bo stal 850eur.
predpostavimo, da ga bom kupil in sem pripravljen dat toliko zanj.
kaj dobim od konkurence na Androidu v tem rangu? Poceni Kitajci me ne zanimajo.

pozabil sem povedat, da ne potrebujem top fotkanja s telefonom, zato mi je 11 ali ekvivalent dovolj.
Če porajtaš Apple, sploh ne razmišljaj o Androidu, ker boš vedno hotel še jabuk poleg Androida. Drugače pa, predno bo 11-ka zunaj bo Note 10+ že za ta denar ali celo manj in lahko ti zatrdim, da je odličen. Če ti je + varianta prevelik, pa morda manjši ne+ ? Prihaja tudi novi Huawei, samo živ boh ne ve abo imel Google Services. Tudi novi Pixel je na obzorju, etc. V bistvu skoraj vsak mesec nekaj novega :)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
masevc . Stane 843,99 če smo natančni. Problem je ker iphonu cena ne pada, X je še vedno jurja. Recimo S10e, ki je ekvivalent 11/XR, je že v naših trgovinah padu za cca 200 EUR.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Moj tamali si je že naroču apple watch 5. Dostava po pošti točno 20. septembra, ko se začne uradna prodaja. Dobro so to pri nas izračunal.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.444
864
113
Novembra bo 3 leta od nakupa iPhona.
v tem casu brez vsakega problema, updati skozi laufajo In se bodo par generacij na voljo.

A lahko na konkurenci tudi pricakujem update vsaj 3 leta? Ali samo na Pixlu?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
Drug mesec bo 3 leta od kar sem SE nabavu, decembra 2 leti kar sem tamalemu X nabavu. Tako kot si rekel, zadeva dela kot prvi dan, brez nekih lagov in ostalih zadev. Sem mislu s10e nabavt, pa nekak ne prenesem androida, ko doma v roke primem tablico me vse mine. Nekako se ne morem navadit. Verjetno bom kr 11, tisto zeleno barvo vzel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Steve

Guru
13. avg 2007
9.676
1.600
113
Novembra bo 3 leta od nakupa iPhona.
v tem casu brez vsakega problema, updati skozi laufajo In se bodo par generacij na voljo.

A lahko na konkurenci tudi pricakujem update vsaj 3 leta? Ali samo na Pixlu?

Nove verzije androida lahko pozabiš po 2 letih, posodobitve proizvajalca pa pomoje so 3 leta. Vsaj samsung in huawei mislim da jih imata
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in gr69