iPhone 11

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Na splošno nič presenetljivega, glede na videno, ostajam na iphone x vsaj še eno leto...
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zdaj bom pljunil na karbid: iPhone je mrtev!

Sem bil dolga leta vernik, pa MacBooka imam,... :cool:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.157
2.256
113
Pri vsem tem denarju na katerem ležijo bi človek pričakoval da bodo več vlagali v inovacije in razvoj sploh v telefone glede na to da jim prinašajo največ prihodkov in verjetno posledično tudi dobička. Očitno se prodajajo še predobro.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
kaj pa še lahko dajo v telefon? nožek, faracajg bi lahko mel, več pa se ne spomnim....
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Pri vsem tem denarju na katerem ležijo bi človek pričakoval da bodo več vlagali v inovacije in razvoj sploh v telefone glede na to da jim prinašajo največ prihodkov in verjetno posledično tudi dobička. Očitno se prodajajo še predobro.

Dokler jim iBelieverji prinašajo po 1200€ na telefon, se nimajo kaj bat ... (pa pustimo zdaj marže, pa DDV, pa ...)
Krščanstvo je staro najmanj 2000 let, pa še vedno prinaša dobičke ... brez kakršnegakoli vložka :evil: :evil:
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.431
858
113
Pri vsem tem denarju na katerem ležijo bi človek pričakoval da bodo več vlagali v inovacije in razvoj sploh v telefone glede na to da jim prinašajo največ prihodkov in verjetno posledično tudi dobička. Očitno se prodajajo še predobro.
Kolikor jaz vem iPhone ni flagship Po prihodkih in dobicku.
servisi bolje nosijo denar. In v eni fazi je popolnoma jasno, da bodo opustili telefone, ker jih pac ze vsak papučar sestavlja In na nekaterih podrocjih tudi prehiteva z resitvami.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
kaj pa še lahko dajo v telefon? nožek, faracajg bi lahko mel, več pa se ne spomnim....

takole iz glave kaj bi jaz rad videl in kar bi lahko naredili (velja za iphone):
- widgeti (vreme, svetovna ura, zaznamki...)
- Obvestila pri ugasnjenem ekranu, ali always on display (recimo ura in obvestila ponoči pri oled zaslonih)
- USB-C
- senzor za prstni odtis pod zaslonom
- slika v sliki / split screen
- t9 dialer
... vse to androidi že znajo in imajo

Namesto tega vržejo ven podatke o nekaj % boljšo zmogljivost, baterijo, grafiko, kamero...v glavnem "s" nadgradnja še drugo leto zapored. Nič narobe, ampak inovativnosti pa ni več. Ljudem raje predstavijo dark mode kot ne vem kakšen dosežek.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.658
499
83
41
povsod malo
Dodali eno kamero kar imajo ostali 2 leti?
Ni prstnega odtisa pod ekranom, usb-C, ni stalnega prikaza ure.
Včasih so bili inovatorji zdaj so pa samo kopirci
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
takole iz glave kaj bi jaz rad videl in kar bi lahko naredili (velja za iphone):
- widgeti (vreme, svetovna ura, zaznamki...)
- Obvestila pri ugasnjenem ekranu, ali always on display (recimo ura in obvestila ponoči pri oled zaslonih)
- USB-C
- senzor za prstni odtis pod zaslonom
- slika v sliki / split screen
- t9 dialer
... vse to androidi že znajo in imajo

Namesto tega vržejo ven podatke o nekaj % boljšo zmogljivost, baterijo, grafiko, kamero...v glavnem "s" nadgradnja še drugo leto zapored. Nič narobe, ampak inovativnosti pa ni več. Ljudem raje predstavijo dark mode kot ne vem kakšen dosežek.

Kar si ti napisal je vse software related in lahko pride/ali pa ne iOs 13. Tisti senzor za prstne odtise pa kar imejte
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
takole iz glave kaj bi jaz rad videl in kar bi lahko naredili (velja za iphone):
- widgeti (vreme, svetovna ura, zaznamki...)
- Obvestila pri ugasnjenem ekranu, ali always on display (recimo ura in obvestila ponoči pri oled zaslonih)
- USB-C
- senzor za prstni odtis pod zaslonom
- slika v sliki / split screen
- t9 dialer
... vse to androidi že znajo in imajo

Namesto tega vržejo ven podatke o nekaj % boljšo zmogljivost, baterijo, grafiko, kamero...v glavnem "s" nadgradnja še drugo leto zapored. Nič narobe, ampak inovativnosti pa ni več. Ljudem raje predstavijo dark mode kot ne vem kakšen dosežek.

kupiš android če potrebuješ te zadeve, razen če nisi iphone lover. govora je o novitetah, revoluciji, tam pa ne vem kaj še lahko pogruntajo stlačit v telefon.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
In v eni fazi je popolnoma jasno, da bodo opustili telefone, ker jih pac ze vsak papučar sestavlja In na nekaterih podrocjih tudi prehiteva z resitvami.

Na nekaterih področjih jih prehitevajo? Lahko najdeš samo eno področje, kjer jih vsi ostali že davno niso prehiteli?

Vidi se da se jim yebe za iphone počasi in se preusmerjajo drugam. Furajo to dokler še lahko in dokler še obstaja kdo, ko je to pripravljen kupit. Ampak očitno vedno manj, ker padec prodaje je dvomestna številka
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Hehe, sami strokovnjaki tukaj. :)
Največja prednost je seveda sam iOS sistem, ki vklučno z ostalimi apple napravami (macOS) deluje res odlično in tudi medsebojno je res dobro cse povezano.

Androida težko primerjaš tu zraven. Pa sem razvijalec tako za android kot za iOS.