inline hockey?

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
lp,

no v nasem kraju smo zaceli igrat inline hockey. Takoj na zacetku sem naletel na tezavo in to je hitra obraba gumc. Zdej mene zanima kjere trdote bi bilo najbolje uporbljat in ce se seveda da to dobit kje preko interneta? Hvala
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sam sem s frendi igral inline-hokej l.94 in takrat so se najbolj obnesle Street Hyper koleščka, ki se še danes prodajajo, vendar so zelo draga ravno zaradi kvalitete(ravno 2 tedna nazaj sm gledu in so bla okol 60€ 8 koleščk)
Če kupuješ, kupi koleščka večjega premera (76-84mm) - pač da ti gredo na rolerje, trdote morajo biti 84A, če boš vzel manj, se bodo tudi hitreje obrabila.
zmaga.gif
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Vse je odvisno kakšna podlaga je. Če je asfalt vzemi naj trše ker mehke ti bo požrlo po dveh urah igranja. Če pa igraš na masi kakršni sta v Horjulu, kranju, Šenčurju, na Jesenicah, morš met pa bolj mehke kr tam trde drsijo. Novejši rolerji(hokejski) majo sedaj tako da maš zadnje dva kolesa večja kot sprednja. Seveda je pa bolj da vzame čim večje, da se z manj truda hitrej pelje.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Če bodo pretrde, mu bo drselo tudi na asfaltu, pa tudi noge ga bodo bolj bolele zaradi same trdote. Sami smo igrali na asfaltu s 84A trdote, pa so mi zdržali tudi po več mesecev. Večja koleščka sem predlagal tudi zato, ker je več gume in zdržijo zato dlje.
Za igrišča z maso pa tudi jaz priporočam mehkejša.
 

Legend

Pripravnik
21. avg 2007
46
0
6
mogoce se kaksna stran kjer bi se dalo dobit koleščka? jst ne dobim prav nobene!!!!!!!!!!!!!!!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Koleščka dobiš v vseh Hervisih, Gigasportih, Sport2000 itd. Na netu pa sem zdaj malo gledal, pa ne najdem nič. Pejd na kak
inline-hockey forum, pa tam povprašaj. Če pa boš šel takoj kupit, pa glej, da bodo imele tam okrog 84A trdote, za velikost koleščk pa ti ne morem pomagat, ker ne vem, koliko velika gredo na tvoje rolerje. Pomoje bi 76mm morala iti.
Iz kje pa si, če ni skrivnost?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sm mau prebrskal, pa najdu to temo.To temo preber, pa na koncu dej unmu tipu svoj email, da ti pošlje vse o koleščkov, pa še mau forum preštrkaj, če boš kej nouga zvedu. Ajde

http://www.inlinehokej.com/component/option,com_fireboard/Itemid,53/func,view/id,104/catid,2/limit,6/limitstart,0/
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Aha, mi noče prilepit celega linka. No, pol pa pejd na istem linku na "forum", pa pod "preišči forum" (desno zgoraj) napiši "koleščka" in ti bo najdlo eno temo.
 
Nazadnje urejeno:

decko

Pripravnik
17. sep 2007
144
0
16
Neka noname ampak kvalitetna koleščka (včasih so ble 500SIT po komadu) imajo tudi v trgovini Cansport na Bledu. Mislim da tudi pošljejo po pošti.