iGo Primo

bobu

Zelenc'
9. avg 2009
8
0
1
Citat:
Uporabnik bobu pravi:
Mi lahko nekdo posreduje datoteko za slovenski jezik iz direktorija "lang", ker imam trenutno madžarsko.

Ne rabim več sem dobil novo verzijo in na Navonu N560 dela vredu le za TMC javlja da je plačljiv.
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
UPDATE - iGO Primo 8.5.9.153032 (Jul 22 2010)

- added support for Avanteq TMC
- added support for FM transmitter
- minor fixes and improvements

In kje najdeš podpore za TMC in FM, sam nisem zasledil razlike... sprejemnik prometnih informacij imam vklopljen seznam ponudnikov pa je siv in nedosegljiv
 
Nazadnje urejeno:

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Enako pri meni
sprasujem se.gif
 

bobu

Zelenc'
9. avg 2009
8
0
1
TMC deluje
v direktoriju "content" naredi direktori "tmc" in skopiraj notri pripeto datoteko.
 

Priponke

  • 986995-Slovenia-TrafficNav.zip
    15,2 KB · Ogledi: 485

bobu

Zelenc'
9. avg 2009
8
0
1
sem probal na igo 8.3, ampak žal ne deluje. Zaenkrat mi je ratalo samo na igo-primo
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
ksz. Na Windows mobile 6.5 mi pri obračanju zaslona z obračanjem telefona Primo zablokira. Kakšna ideja kako to rešit poleg izklopa acelometra?
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik bobu pravi:
sem probal na igo 8.3, ampak žal ne deluje. Zaenkrat mi je ratalo samo na igo-primo
Hvala za info
zmaga.gif


Kdo ve kako se v nočnem načinu poleg karte zamenja/invertira tudi barve - napise oziroma polja s številkami? Tisto mi namreč ostane kot v dnevnem načinu in je v temi presvetlo.
 
Nazadnje urejeno:

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik uka pravi:
Jaz bi pa vprašal , če komu dela 3d teren od nase, ker meni ne dela.
V amigotu in igo8 dela lepo tu pa ne.
Tole je zanimivo. V sys.txt imam nastavitev:

[folders]
map="Storage Card/iGO8/Content/Map"
dem="Storage Card/iGO8/Content/Dem"

Mape mi tako vleče od iGOta, terena pa ne
confused-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Dodaj tole v sys - s predpostavko da želiš, da si Primo deli content z iGO8:

[Folders]
has_secondary_root=0
maps="..\..\iGO8\content\map"
buildings="..\..\iGO8\content\building"
dem="..\..\iGO8\content\dem"
poi="..\..\iGO8\content\poi"
 

bobu

Zelenc'
9. avg 2009
8
0
1
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Pa ti nič več ne javlja, da je plačljiv?

Še vedno piše da je plačljiv, ampak to je samo informacija o TMC postaji in ne pomeni da ti nimaš dostopa do informacij.
 

pcboy

Zelenc'
24. apr 2009
7
0
1
Potrebujem malce pomoči.Je kdo nalagal Igo Primo na Navigona 7110? Meni ga enostavno noče štartati,pa sem poiskusil že vse finte,ki sem jih našel na forumih.Enostavno ko zaženeš igo.exe,se restarta in to tolikokrat kolikor krat bom to ponovil.Amigo in Igo 8.3 sta mi delala gor normalno,tale pa za hudiča ne in ne ....ggrrrrrrrrrrrr...ima kdo kakšno idejo oz. kaka navodilca bi bila dobrodošla kako to spraviti skupaj,da bo delalo?
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
Citat:
Uporabnik bobu pravi:
TMC deluje
v direktoriju "content" naredi direktori "tmc" in skopiraj notri pripeto datoteko.

sem naredil kot si napisal pa še vedno ni podpore za TMC in FM, sam nisem zasledil razlike... sprejemnik prometnih informacij imam vklopljen seznam ponudnikov pa je siv in nedosegljiv
lp Jože
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
Glede obračanja zaslona;na moji Omnii II si mogu preden si obrnu ekran dat telefon v ležeči položaj.Baje naj bi se to dogajalo,ker ni bilo še prave resolucije za razen originalne za PNA naprave.Zdaj je že zunaj novi Data.zip ki že ima pravilno resolucijo vendar še vedno samo za landscape(vsaj tko je blo preden sem šel na dopust).Tko da ti priporočam(če še nimaš) najdeš pravi data.zip z pravo resolucijo za tvoj telefon
 

Baksuz

Pripravnik
30. sep 2007
50
0
6
TMC bo mogoče začel delovati, če zbrišeš vse v mapi SAVE (razen user.poi). Meni se je parkrat "pokvarila" datoteka tmc_provider_list.txt.
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
Citat:
Uporabnik Baksuz pravi:
TMC bo mogoče začel delovati, če zbrišeš vse v mapi SAVE (razen user.poi). Meni se je parkrat "pokvarila" datoteka tmc_provider_list.txt.
Datoteke tmc_provider_list.txt jaz ne najdem a mi jo lahko pošlješ... hvala
lp Jože
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jozee ne prepozna ti TMC sprejemnika. Ročno moraš nastavit protokol pa port. Meni je uspelo tako, da sem iz save mape v iGO8 prekopiral nastavitve sys za TMC.

A imaš zunanji ali notranji TMC?

Če ima še kdo pri resoluciji 320X240 (fake data datoteka) težavo z gumbom za izklop programa - ga ni, je rešitev tisti fakeGL-best skin, ki ga namestite v content/skin in vklopite v nastavitvah.

Hvala Janchu za online podporo.

Še vedno pa je odprto vprašanje kako na MioDW C250 sprostit prepotreben spomin, saj sedaj večkrat javlja napako - no memory. V Windowsih je cel kup datotek s čudnimi "enakimi" imeni ampak jih s Transferjem ne morem zbrisat.
frown-1.gif



Sedaj sem še testiral TMC v avtu (v pisarni pač ni sprejema satelitov) in se je v eni minuti vsulo 13 sporočil o delih na cesti
aplauz.gif
očitno pa nekih zastojev ni.
V glavnem TMC v SLO na IGO Primo dela.
 
Nazadnje urejeno: