iGO primo za Blaupunkt New York 800

Kozolec

Zelenc'
10. jun 2013
2
0
1
Imam New York 830 (mimogrede, kakšna je razlika v primerjavi z 835?), na katerem pa mi predvajanje dvd-ja ali videa ne deluje kljub zategnjeni ročni zavori (pokaže se obvestilo, da predvajanje videa med vožnjo ni dovoljeno). Vse kaže, da mi enote niso pravilno priključili in ne dobi signala ročne zavore? Zanimivo je, da ne pomaga niti hand brake override opcija v skrivnem meniju. Ali se kdo spozna na te reči?
 

ziiiga

Zelenc'
15. jun 2013
9
0
1
NY 800 je stara zadeva, NY 830 je nov model, vmes pa je bilo nekaj kosov NY 835, ki je namenjen nekaterim VW kombi modelom, ker ima malenkost drugačen ekran, ki se ne sveti pod tem določenim kotom. Drugače pa gre za popolnoma enak model kot 830, ki pa je trenutno na voljo.

lp
 
Nazadnje urejeno:

fatmir

Pripravnik
2. maj 2009
104
1
18
Zdravo,

imam težavo z modelom 835, namreč radio po kakih 4 ure vožnje začne zezat (sem posnel na telefon). Vozil sem najprej do makedonije, nato do grčije (halkidiki) in nazaj.

- radio ko je hladen malo piska nato neha
- touch panel dobesedno pleše oziroma plešejo ikone
- sam preklaplja med cd, navigacijo, usb, radiem itd
- toch panel dobesedno zmrzne ne reagira, deluje samo preko daljinca

-radiu sem vzel napajanje počakal eno uro in sedaj deluje vse tako kot mora
.
Za radio sem dal 420 evrov plus ostalo in mislim da bi moralo delati tako kot se šika.
 

xEd

Zelenc'
29. avg 2012
5
0
1
Preddvor
Evo po dolgem času se spet oglašam
smile-1.gif


Skratka z radijem in navigacijo sem izredno zadovoljen, vredno vsakega evra, zanima me samo Janch, kaj pomeni ta GJ skin ki si ga omenil na 3 strani, namreč meni se tudi ekran izklopi ko prispem na cilj in mi to ni všeč :D
Zanima me še, če obstaja kaka nova verzija navigacije (samega software-a) in novejse mape... to verjetno je, ampak jaz nevem pod katerim imenom pa katero vrsto naj iscem ker jih je toliko :D
Janch bi te lahko prosil za kak link na PM
smile-1.gif
?

Potem imam pa šeeno vprašanje glede muske na usb ključu.
A se komu kej sanja zakaj mi Blaupunkt NY 800 določenih map ne pokaže. Dam si musko na USB klučk in normalno špila... pa čez 14dni dam eno novo mapo gor, v enakem formatu.. mp3 enak bitrate ko ostala muska uglavnem in mi celotne mape ne pokaže na radiu... tud gledam da niso mape cudno poimenovane z kakimi čudnimi črkami ali šumniki, skratka nevem kaj je narobe. Dal sm tud ze vso musko iz kljucka na komp in USB dobr sformatirou (ne quick format) in dal musko nazaj na kluck, prklopm na radio in spet isto...

Pa da odgovorim še na 1 leto staro vprasanje, ker sem verjetno takrat bil nazadnje na forumu..
Med navigacijo mi izgovarja celotna imena in vse, ne požira mi prvih črk :D Ne sprasujte me kaj in zakaj, sem samo uposteval navodila od jancha :D

Lp
 

Alfa147

Zelenc'
7. sep 2011
15
0
1
41
Ljubljana
Sedaj mi vse dela, ampak ne prikazuje mi poi točk, seznam je prazen v navigaciji..

Vnešene imam poi točke v mapo content/poi/...

?

Hvala vnaprej
 

PipiMajster

Pripravnik
16. feb 2011
52
0
6
Po navodilih na prvi strani sem pripravil SD kartico in jo vtaknil v Blaupunkt SanDiego 530. Žal se nič ne zgodi. V browserju se lepo vidi datoteke, ampak navigacija se ne zažene.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Za model San Diego ne velja takšno poimenovanje glavne mape in zagonskega exe kot je za NY in Chickago. Glavno mapo in exe poimenuj: MobileNavigator\Mobilenavigator.exe
priden.gif


 

PipiMajster

Pripravnik
16. feb 2011
52
0
6
Po spremembi imena mape se na ekranu namesto sdhc ikone pojavi ikona navi. Navigacija se zažene
cheer.gif

Ampak zgleda da bo treba spremeniti Sys datoteko (imam tisto s prve strani posta) saj mi po 4h urah še vedno ne zazna GPS sprejemnika.
Janch?
priden.gif
 

PipiMajster

Pripravnik
16. feb 2011
52
0
6
Mi lahko kdo prosim pomaga, kako naj izgleda sys.txt za Blaupunkt San Diego 530?
2053343-GPS.jpg
 

Priponke

  • 2053343-GPS.jpg
    2053343-GPS.jpg
    100,9 KB · Ogledi: 501

PujsaPepa

Pripravnik
12. feb 2011
90
0
8
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Navodila za update imaš zraven v pdf-u in ti toplo pripročam, da jih dosledno prebereš upoštevaš saj, če boš delal kaj po svoje oz narobe, imaš veliko možnosti za onesposobiš napravo!

Zaradi tegale opozorila MegaMajstra "Jancha" si ne upam, kar neko svojo iGo spacano SD kartico noter porivat v NewYork830
smile-1.gif

Je bilo tako resno misljeno tudi za Blaupunk radie, ali za katero drugo napravo ?

Ali lahko v resnici prosto poskušam po tehle NewYork800 navodilih tudi na verziji 830 ? "igo" pa kar katerikoli WinCE ?
 

PujsaPepa

Pripravnik
12. feb 2011
90
0
8
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Za model San Diego ne velja takšno poimenovanje glavne mape in zagonskega exe kot je za NY in Chickago. Glavno mapo in exe poimenuj: MobileNavigator\Mobilenavigator.exe
priden.gif

Za New York 830 ne deluje niti RTNavi\Mobilenavigator.exe, niti Mobilenavigator\Mobilenavigator.exe
Je treba še SDkartico kaj posebej poimenovat ?
In poti do navigacije nikjer v Settings ne morem spreminjat ali določevat - saj to je pri Balupunktih normalno, kajne ?

se pravi: se priporočam za kakega lastnika 830ke, da mi sporoci podatke iz svoje delujoče SD kartice,
ali še kakšna vaša predvidevanja kaj naj še preizkusim
smile-1.gif


Zdaj ko kliknem na "navigation" gumb, se nič ne zgodi. Pa saj kartica mora biti v sprednjem slotu kajne ?