iGO Primo - Slovensko vodenje (odpravljen bug)

ajka

Zelenc'
4. mar 2012
11
0
1
Pred nekaj dnevi (ko se je na tabli končno pojavila "Katja" brez napak v krožišču) sem na tabli spraševal ali se da kje izklopiti (meni zelo moteče) pripravljanje na vsak zavoj.Nato sem se sam lotil "šravfanja" "Katje" in ustvaril "Kajo".
Zdaj imam mojem Wayteq-u obe in ju lahko primerjam med sabo. Ker bi rad še malo širšo oceno vam jo dajem v oceno...
Seveda jo lahko brez brisanja skopirate poleg "Katje" in že imate obe.
Nanaša pa se na verzijo primo 2.0.

Kaja

... še primerjava oz. zamenjave med Katjo in Kajo:

Katja / Kaja

pripravite se na levi zavoj čez xxx metrov / čez xxx metrov zavite levo
v naslednjem križišču zavite levo / zavite levo
pripravite se na ostri levi zavoj čez xxx metrov / čez xxx metrov ostro zavite levo
v naslednjem križišču zavite ostro levo / zavite ostro levo
pripravite se ostati na levi čez xxx metrov / čez xxx metrov ostanite levo

pripravite se na desni zavoj čez xxx metrov / čez xxx metrov zavite desno
v naslednjem križišču zavite desno / zavite desno
pripravite se na ostri desni zavoj čez xxx metrov / čez xxx metrov ostro zavite desno
v naslednjem križišču zavite ostro desno / zavite ostro desno
pripravite se ostati na desni čez xxx metrov / čez xxx metrov ostanite desno

pripravite se na zavoj nazaj v krožišču čez xxx metrov / čez xxx metrov v krožišču obrnite nazaj
pripravite se na vstop v krožišče čez xxx metrov / čez xxx metrov vstopite v krožišče
pripravite se na zavoj v levo v krožišču čez xxx metrov / čez xxx metrov v krožišču zavite levo
pripravite se na zavoj v desno v krožišču čez xxx metrov / čez xxx metrov v krožišču zavite desno
pripravite se na prečkanje krožišča čez xxx metrov / čez xxx metrov prevozite krožišče

pripravite se na obrat čez xxx metrov / čez xxx metrov obrnite nazaj
 
Nazadnje urejeno:

SRutar

Zelenc'
13. nov 2009
25
0
1
OK sem kar malo razočaran, da se še nobeden ni javil.
Po dveh vikendih lahko rečem le: stvar dela, punca lepo in zadosti govori ter uporablja prave besedne zveze.
Hvala Janchu, ker mu je z Madžari (oz. zastopnikom) končno uspelo in hvala tebi, ker si ustvaril Kajo.
 

ajka

Zelenc'
4. mar 2012
11
0
1
super, vsaj nekdo ki mu zadeva ustreza tako kot meni, ker "Katja" mi je včasih tako napolnila glavo z (odvečnim) govorjenjem, da sem jo kar izklopil, pa tudi enostavno se ji vedno ni izšlo - še preden je en stavek dokončala, je že začela z drugim... boli glava
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Meni je žal, da je še nisem uspel testirat...bom takoj ob priliki in podam feedback. Verjamem pa, da je bilo vloženega kar nekaj truda in živcev za to modifikacijo, zato seveda vse pohvale!
wink-1.gif
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Sem probal na simulaciji bolj zakomplicirane poti (od avtoceste, krožišč, poti po centru mesta) in je vodila zelo dobro. Vse pohvale za tvoj trud.
 

ajka

Zelenc'
4. mar 2012
11
0
1
@kva123 Hvala...

@1946 meni jo normalno prenese, pa tudi po dropboxu nisem nič šaral, tako da nevem... naj še kdo drug proba
 

notnak

Zelenc'
12. jun 2012
15
0
1
mene pa zanima če se lahko zvočne datoteke in datoteke za jezik menijev prosto presnamem v mapo?
imam primo 9.6.2.209584, potrebujem pa še menije in vodenje v hrvaškem ali srbskem jeziku, ki pa jih imam od verzije 9.6.5.21121.

lahko to to posnamem skupaj, ali bodo kakšne težave.

tnx
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.337
26
48
Izola, Ljubljana
niti kaja in niti nova katja ne delata na s3 (Janch, si mi poslal modificirano različico igo-ta za galaxy s3 in nobena popravljena različica slo vodenja ne dela). Ko izberem recimo v programu Kajo, aplikacija zmrzne in nič ne morem. Čez 2 minuti mi s3 napiše, da se je aplikacija igo zaustavila in če želim izhod ali nadaljujem...

Vedno zmrzne takoj ko hočem spremenit jezik
frown-1.gif


Če pa izberem recimo katjo 1.1 ali mirkota pa dela brez težav.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če boš probal z Katjo za 1.2 ti bo stavek izgovorila vendar bo potem vse zmrznilo.
Sem hotel že priredit za ostale verzije Igo vendar je toliko vsega not,da se ne splača spuščat v to,ker bi trajalo preveč časa,da odkriješ pravi algoritem.