iGO Primo, Nextgen SKINS [Android]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem si vzel čas in prevedel iz Ruščine v ENG navodila za gjak skin, ki si jih lahko prenesete iz priponke.
Morda bo v kratkem na voljo tudi v SLO, odvisno kako mi bo čas dopuščal.

p.s.
Če pa ima kdo kaj viška časa, pa lahko prevede v SLO.
 

Priponke

  • 1926108-ManualformodGjAk_AriNe.pdf
    604 KB · Ogledi: 714

bor

Pripravnik
1. dec 2007
106
0
16
Zahvaljujem se popotniku za pomoč in rešitev prikaza skinov na moji tablici,sedaj delujejo vsi skini. Še enkrat hvala
 

gregorv

Pripravnik
25. mar 2013
72
0
6
Hvala popotnik za tvoj prevod navodil, sedaj sem opazil modro disketo
smile-1.gif

Tega pa je kar precej za preštudirat...

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To ni skin, to je samo dodatek.
Torej, če ne želiš uporabljat skina, rad bi pa kako funkcijo, ki jo ima skin si preneseš ta ux dodatek in z njim dobiš željeno funkcijo.

Primerjave skinov med sabo ne boš našel nikjer, ker tega ni nikoli nihče počel in dvomim da tudi bo, o vseh funkcijah, ki pa so v gjak-u pa najdeš v navodilih za gjak skin v mojem postu na vrhu te strani.
 

volvo1

Zelenc'
29. dec 2013
2
0
1
Zdravo.
Imam tablični računalnik ASUS MEMOPAD HD7 in na njem imam nameščen igo primo 9.6.22.317625 jul 25 2013.
Kateri skin naj si namestim?
Že vnaprej hvala za pomoč.
Lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri uporabi ux Hud-1 se je pojavila na resoluciji 800x480 v pokončnem položaju sledeča napaka:



Po dolgem probavanju mi je uspelo popravit gumb za screen capture vendar mi nikakor ni uspelo dvignit ikone za hitrost.
S pomočjo @amatér ( iz tujega foruma ), ki mi je povedal kaj naj sploh iščem mi je uspelo popravit tudi gumb za hitrost
grin1.gif




Če ima kdo iste težave na 800x480 z gumbi, si lahko prenese HUD-2 Tukaj

p.s.
Če so težave z gumbi tudi na kaki drugi resoluciji v pokončnem pogledu mi javite in bom popravil
wink-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.919
3.032
113

Xperia S 1280x720
Android 4.04 (Ice scream)
primo 9.6.29.353462
GjAk_v2.1_AriNe-27

poi točke slovenija 2013.Q2 in extended 2012 Q3

Danes sem se peljal iz LJ na štajersko pa mi na AC ves čas tole vemn meče. Ko kliknem na znak za omejitev sicer zgine ampak se je kar nekajkrat pojavil na AC tam kjer ni omejitve pa tudi na drugih cestah

unnamed.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.919
3.032
113
To že ampak tukaj ni omejitve 100 ( tole je cesta od Sl Konjic proti Zrečam) tako kot ne na nekaterih delih AC kjer se pojavlja.
V nastavitvah sem videl da obstaja možnost da poi točke kar direktno brišeš ven?.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.348
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zato pa jaz uporabljam samo stacionarne radarje, ker če imam naložene stacionarne in mobilne, mi na vsakem ovinku piska, policajev pa od nikod
smile-1.gif


Teh radarjev ne moreš brisat direktno iz programa, lahko jih samo utišaš ali onemogočiš določeno vrsto. Če jih želiš pobrisat, jih moraš pobrisat direktno iz mape speedcam.

popravljam: radar lahko pobrišeš tudi na samem zemljevidu, torej poiščeš tistega, ki ti dela "preglavice", daš opcijo uredi in ga pobrišeš.
priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
To že ampak tukaj ni omejitve 100 ( tole je cesta od Sl Konjic proti Zrečam) tako kot ne na nekaterih delih AC kjer se pojavlja.
V nastavitvah sem videl da obstaja možnost da poi točke kar direktno brišeš ven?.

To je cesta Tepanje - Slov. Konjice
wink-1.gif
in mobilni radar oz policijski avto imajo postavljen na levi strani tam pri transformatorju samo omejitev je pa napačna.
Na AC ti ponavadi piska pred tuneli in tisto je mišljeno za hitrost skozi tunel imaš pa tudi stacionarnega za drugim tunelom smer proti Celju.

Bomo naše speedcam razbili tako, da si bo lahko vsak naložil po želji ali samo stacionarne ali samo mobilne....... ali pa vse kot sedaj
wink-1.gif
 

riba43

Zelenc'
17. apr 2009
10
0
1
81
Kamnik
Lep pozdrav vsem. Imam problem, ki ga sam ne morem rešiti. Imam tablico SAMSUNG Galaxy Tab2 10.1 . Naložen imam iGO primo isr FREE 9.6.29.353462 verzijo. Vse deluje normalno razen skina. V mapo skin sem kopiral GjAk_v2.1_AriNe-27, ki pa ne dela. Ne dela mi tudi nobena starejša verzija. Kje se skriva catch. Že nekaj dni pregledujem forum na to temo, rešitve pa ne najdem. Če lahko kdo od vas da namig, bom zelo hvaležen.
Lep pozdrav
confused-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
GjAk_v2.1_AriNe-31 = 800x480 -- > 1920x1080

GjAk_v2.1_AriNe-31 = 320x240


Changelog za verzijo 31 ( 24.01.2014 ):

- Ajust when displaying the current speed in miles
- When the shields , the second maneuver is also displayed
- Flags of USA and Canada are now displayed correctly
- In HUD mode added mirror speed limit sign for USA and Canada.
- Fixed bug with opening Trip Info button at the exit of the tunnel. Now before entering the tunnel Condition buttons saved and then restored.
- Fixed a trip bar when there is intermediate points .
- Edited the correct location and compass direction arrows to the goal for most resolutions.
- Fixed TMC .
- Added new icons forbidden turns and speed limit signs of this post. Thank yuzanin
- Added new green GO button and drag compass mode. Thank Andron66.
- When changing the location of the forbidden rotation buttons in Notify_list in the portrait .
- In the portrait of something changed for DA.
- Tech. repair.
 

riba43

Zelenc'
17. apr 2009
10
0
1
81
Kamnik
lep pozdrav popotnik,
ležeča resolucija je 1280x752
pokončna pa 800x1232

obe sem vpisal v sys.txt pa nič. ??, pred avto pa sem dal podpičje.
confused-1.gif