iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Na tablico Asus Memopad HD 7 sem naložil iGO Primo HD Android iGO_9.6.29.404739_HD.apk pa mi je ob zagonu ispisalo, da resolucija moje tablice 800X1280 ni podprta. Prosim za pomoč.
Hvala
LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
poišči alternativo (na isti strani)
smile-1.gif
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Hvala Janch, torej če sem prav razumel jaz sem snel dol HD verzijo in navadno v istem downloadu in namesto HD verzije inštaliram navadno verzijo.
LP
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Spet rabim pomoč.
Imam iGO Primo j 2014 junij 9.6.29.404739.
Pri izbiri poti pod "NAJDI TOČKE" ne morem izbirati naprimer med parkiriščem ali restavracijo ali nastanitev.Temne ikone
Imam naložene POI, kar pa verjetno ni to to. Imam vklučen WI-FI za povezavo s spletom., na napravi naložene pio točke.
Vsebina je v priponki. Na forumu žal nisem našel kaj uporabnega.

Enkrat ste mi pomagali
aplauz.gif
upam tudi sedaj na pomoč


Hvala in lep pozdrav
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Aha,
POI imam. 2014 Q1_ 140224 in Extended Q1_140328.
Mape pa Q1_1403214s končnicami za vsako regijo: fpa, fbl, ftr, fda, fjw, fsp.
Verjetno morajo biti številke pri mapah in PIO enake, ali sem kaj zamočil
d055.gif
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
sem inštaliral po navodilih Jancha in Popotnika. Hvala obema. imam pa en problem. Če je tablica postavljena pokonci mislim, da je vse oK. Če jo imam vodoravno pa Igo ni v centru ekrana. Desno ima malo več roba, kar pa ne moti, ampak ne vidim vseh okenc spodaj. Pokončno imam spodaj Meni, Hitrost, Omej.hitr. in Čas. V vodoravnem položaju pa mi ta okenca da v desni spodnji vogal ampak niso vsa vidna. Zgoraj manjka okence Meni. Imam samo Hitrost, Omej.hitr. in samo majhen košček Čas.
Še eno vprašanje imam. V nastavitvah Zvoki in opozorila je okence Sintetititor govora TTS pro mrtvo. Je to normalno?
Hvala in LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Probaj takole v sys:

[android]
fullscreen=1
tablet=1

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="auto"

in izbriši save mapo.

TTS pro je zatemnjeno, ker funkcija Text to speech v SLO jeziku ni podprta.
 

primo

Pripravnik
4. maj 2010
61
0
6
Koper
Janch hvala in oprosti ker sem malo tumbast za te stvari. V mapi sys je vpisanih ogromno stvari. Kaj vse zbrišem in dam notri samo to kar si zgoraj napisal ali popravim tole kar imam jaz ( to je samo majhen začeten del v mapi sys:

[device]
devtype_fallback_to_model=1

[android]
;fullscreen=1
;tablet=1
has_physical_home_button=0
create_sdcard_dir=0
show_status_bar=0
getdeviceid_trycount=0
upside_down_bug=1
navigation_audio_stream=4

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
;driver=engine
;screen_xy="auto"
;driver="gdi"
;highres=1

[interface]
;vga=1
;show_glonass=1
extra_settings=1
save_checksum=0
maxzoom2d=6000000
minzoom2d=15

Pri meni je tudi pred recimo fullscreen in tablet podpičje(;)

Pa še fodatno vprašanje se da dobit Text to speech v Italijanskem jeziku?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Samo popravi - pobriši podpičja, kjer sem navedel, ničesar pa ne brisat. TTS v ita jeziku sem pravkar probal ampak ne deluje..ne vem v čem je problem, na wince verziji normalno deluje, na android verziji pa ne.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
noben. Saj mislim, da se mi sanja kje bi bil problem, samo se mi ne da s tam ukvarjat, ker je brezpredmetno, če nimamo SLO verzije. Fora je v tem, da je TTS voice engine nastavljen na "nuance_v5" tega pa Android ne podpira. Sem probal spremenit v tts_engine="Android" ampak ni haska. Dlje se mi pa ne da štrenčit, niti testirat..
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Pozdravljeni!

Poskušam naložiti iGO navigacijo na tablico ''TPAD CT102.C4'' ki ima resolucijo 1024x600 in mi ne uspeva, ne vem ali je omenjena resolucija že zajeta v Primotu.

Dvomim da ne odgovarja navedena resolucija dejanskemu stanju, ker sem zasledil na forumu, da pri TPAD napravah navedena tovarniška resolucija ne odgovarja dejanskemu stanju na napravi.

Zanima me ali ste imeli takšne primere in s kakšno android aplikacijo lahko najbolj natančno ugotoviš dejansko resolucijo na napravi.
LP