iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

yankee

Zelenc'
17. avg 2012
17
0
1
Tudi meni pri verziji 9.6.29.353462 že pri iskanu napiše Vieden (Wien). Na zemljevidu pa je samo Vieden. Karte imam pa Avstrija 2013.Q4 HERE
 

dukimen

Pripravnik
9. feb 2008
130
7
18
pri meni 9.6.29.367542, karta Avstrija 2013.Q4.
Če je nastavitev slovenščina potem pri iskanju Vieden(Wien), na karti kaže Vieden.
Če je nastavitev angleščina US, potem pri iskanju Vienna (Wien), na karti kaže Vienna
Če je nastavitev hrvaščina, potem pri iskanju Vienna (Wien), na karti kaže Beč
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem prvo mislil, da je kriv Slo lang ampak nato ugotovil, da ni.
Nekje v karti je očitno označeno kodiranje napačno, ker je karti vseeno ali imaš slovenski jezik ali slovaški v obeh primerih kaže slovaška imena.

Bom pisal na NNG, da naj probajo v naslednji verziji kart odpravit to napako.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kako se vam zdi spodnja slika?
grin1.gif





Kot sem predvideval, je kriva napaka v določenih kartah in zato izpiše napačno ime.
Uporabnik @Amater mi je dal nekaj namigov in s pomočjo njegovih namigov, mi je uspelo okrog prenest iGO program, da sedaj pravilno prikazuje imena mest.

Tukaj si lahko prenesete modificiran SLO jezik
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pa si nastavil na Slovenščina pod Regionalne?

Probaj s tole: Klik

Pod Regionalne nastavi na german_slovenščina

potem pa probaj nazaj prestavit na Slovenščina

p.s.
Jaz sem imel oba ta zipa v mapi Lang, ko sem probaval in mi je pravilno kazalo Maribor.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Nimam german_slovenščina ampak deutsch_slovenščina. Če dam na angleščino mi pa napiše Ljubljana. Če dam potem nazaj na Slovenščino - spet Laibach.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tole sem danes ugotovil:

Originalni SLO jezik:

Slovenija = Monolit - Vse pravilno piše
Hrvaška = Monolit - Zagreb je Zachreb
Avstrija = Here - Dunaj je Vieden

Predelan SLO jezik:

Slovenija = Monolit - Vse pravilno piše
Hrvaška = Monolit - Zagreb piše pravilno
Avstrija = Here - Dunaj je Wien

Če s predelanim SLO jezikom uporabljaš vse karte od Here, potem so vsi kraji v nemškem jeziku in je Maribor Marburg
frown-1.gif


Glede na to, da z Angleškim jezikom kaže pri nas pravilno mesta, spremenim, da kaže angleška imena?
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
pri meni vse kaze OK, samo je Ljubljana- Leibach , regionalno imam nastavljen Slovenščina, ( Zagreb je OK Wien je OK )
lp Maks
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zunaj je nova verzija israel, katera pa ima kar nekaj pomanjkljivosti, namreč tovornjakarskega profila NI več, zato zaenkrat NE prenašajte in nalagajte te verzije, dokler se ne ugotovi zakaj je temu tako.

Edit:
Tovornjakarski profil dela, če najdete apk kjer tovornjakarski profil ne dela, potem veste, da ste prenesli napačno
wink-1.gif
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Se opravičujem, če je že bilo napisano a ne najdem nič o težavi. Na S5 sem si instaliral Israel 9.6.29.390522 Android - 28 April 2014 z iGO_Israel_9.6.29.390522_sys_not_changed , ki sicer dela OK, vedno pa moram ob zagonu vedno nastavljat jezik in potrjevat tiste pogoje, ki se običajno pojavijo samo ob prvem zagonu. Enostavno ne shrani teh nastavitev ob izhodu.
Pobrisal sem že mapo SAVE a ni nič drugače. Kaj lahko še storim?

Hvala
smirk-1.gif


Sam imam enake težave. Na LG90 imam iGO Primo Israel 9.6.29.404739 KitKat Normal.
Tudi jaz moram vedno na novo nastavljati ob zagonu.
Nisem ravno preveč vešč v tem
17758-icon_confused.gif


Hvala
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
Vprašanje ....

Imam primo 9.6.29.404739 naložen na Galaxyu S3.

Æe imam mobilne podatke ali pa wifi vklopljen, mi po zagonu programa v parih sekundah napiše da se je igo ustavil in se zapre.
Če pa imam mobilne podatke izklopljene, program dela normalno ...

Zdaj sem si pa naložil nov skin Arine 33 in tudi če nimam mobilni podatkov vklopljenih, se mi igo po parih sekundah ustavi
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik asteliks pravi:Sam imam enake težave. Na LG90 imam iGO Primo Israel 9.6.29.404739 KitKat Normal.
Tudi jaz moram vedno na novo nastavljati ob zagonu.
Nisem ravno preveč vešč v tem
17758-icon_confused.gif

Sicer sem imel jaz težavo na SGS5 a bo verjetno to rešitev tudi zate.

V sys.txt sem vstavil tole:

[folders]
has_secondary_root=0
data="\SDCard\IGO"
data="/storage/emulated/0/igo"
sdcardpath="/storage/emulated/0/igo"

Sedaj deluje vse in si zapomni vse nastavitve ter poti, po wifiju dobi podatke o zastojih, dela rotacija ekrana, itd.