iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.022
52
48
na znanem slovenskem pašniku, 11. stran v komentarjih pri februarski verziji
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Domenl

Zelenc'
10. avg 2014
1
0
1
Potrebujem pomoč, imam HTC Desire 200 (320X480) in se mi iGO Primo (2.4) Basarsoft 9.6.29.404739 - 17 June 2014 po malo več kot minuto samo zapre. Tudi na samem UI-ju so razna prekrivanja besedila. Ista verzija deluje brezhibno na N4.
 
Nazadnje urejeno:

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
A je kdo tako dober, da mi pove v par alinejah kaj je potrebno naložiti na Lenovo A820, da je mogoče zadevo uporabljati kot navigacijo. Imel bi tudi govorjena navodila, če bi bila slovenska pa še toliko bolje...
smile-1.gif

Pa še tole me zanima: Ko se to naloži in tel uporabljaš kot navigacijo, kako se telefon obnaša ob prejetem klicu? A takrat navigacija umolkne in miruje do konca klica al kako??
 
Nazadnje urejeno:

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
V par alinejah:

- vzameš mapo iGO in jo daš na SD ali napravo
- inštaliraš apk
- slediš čarovniku za prvo nastavitev in to je to.

Kako pa prit do samega programa in kart, pa bo potrebno uporabit google.

Ja, malo skop si ti z informacijami za nekoga, ki še nikoli ni "čaral" po navigacijah..
rolleyes-1.gif


Če prav razumem, je mapa iGO instalacijska mapa za aplikacijo, a ne? Potem je najbrž potrebno naložiti še karto in datoteko za glasovno vodenje?? Ali je glasovno vodenje že del karte?

Hvala za pomoč.
 

Note

Zelenc'
20. jul 2014
12
0
1
Pozdrav !

Pojavila se je iGO Primo HD Android ( iGO_9.6.29.404739_HD), pa me zanima, če je to ok oz. ali je priporočljivo naložiti?

Hvala in LP
 

Note

Zelenc'
20. jul 2014
12
0
1
Ah spregledal en post višje - se opravičujem. Ali so že kakšne izkušnje s to verzijo ? Sam imam z zadnjimi verzijami kar slabe izkušnje tako, da sem bil kar na eni starejši po priporočilu Yancha.

LP
 
Nazadnje urejeno:

Note

Zelenc'
20. jul 2014
12
0
1
Pozdrav !

Prej sem kot po tekočem traku nameščal vsako novo verzijo, ampak vedno je bila vsaj kakšna malenkost narobe. Potem sem po navsvetu Jancha namestil verzijo iz. feb. 2013 in res deluje prfektno.

Imam pa xTAB50

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Vprašaj nalagalca
smile-1.gif

Sem sedaj komaj videl, da je nekdo naredil skupaj kao HD paket in pravi, da TMC do sedaj ni delal
bonk.gif


Če bo kdo prenesel ta HD paket o katerem je govora, se držite tega kar je rekel Janch, ker jaz nimam namena za nekom, ki da nekaj gor in ne ve kako se zadevi streže, za njim popravljat napak, če vam bo pa Janch nudil support je pa odvisno od njega.