iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na notranjem pomnilniku v mapi iGO/content/ pustiš: map, poi, buildings, dem le da morajo biti te mape prazne
Na zunanji SD v addons/content/ narediš nove mape: map, poi, buildings, dem in te napolniš z vsebino.

Tako narejeno mora delat.

Prvi zapis v sys je tako onemogočen z ; ( podpičjem ) in tega lahko tako pustiš ali izbrišeš in dodaš tistega za S4.

Če ga boš pa uporabil pa moraš odstranit ; ( podpičje ) in vpisat pravilno pot.

p.s.
Lahko pa kontaktiraš @zisk1 in ti bo iz prve roke povedal kako je naredil.

p.s.2
Nisem siguren, ampak lahko probaš dat v mapo iGO/content/map/ na internem karto SLO, ostale karte pa na zunanjo SD v addons/content/map/ in bi tako moralo potem videt vse karte.
 
22. jul 2007
1.392
43
48
Ni problema... Za S4 ali S5 telefone...
Sam sem iz neta potegnil to verzijo iGO Primo 9.6.29.367542 - 12 Feb 2014 , ter nato še mape iGO 2013.Q3 HERE Europe Maps. Sama inštalacija je potekala točno tako, kot je opisano v navodilih, ki so priložena(popotnik, verjetno tvoja ali pa Jacheva)... Po prvem zagonu ti javi napako z resolucijo telefona, zato zapreš program(najboljše je vsiljeno zapiranje), ter iz IGO mape v telefonu pobrišeš mapo "save", ter jo nadomestiš z datoteko "sys", ki se nahaja v ustrezni resulucijski datoteki za telefon...ob prvem zagonu imaš samo mapo slovenije z vsemi pritiklinami... ( zato si je treba naknadno potegniti še ostale zemljevide iz interneta)....
Za delovanje zemljevidov iz zunanje SD kartice je potreben postopek,ki je opisan že zgoraj...
Torej na SD kartici ustvariti mapo "addons" in v njej mapo "content" nato tu notri skopiraš mape "poi,dem,buildings in map", nato njihovo vsebino počistiš na notranjem pomnilniku,kjer je inštaliran IGO program v mapi "content", kopirane mape se morajo pravtako nahajati na notranji sd kartici v mapi "content" samo, da so prazne... Nato v ustreznem urejevalniku odprete datoteko "sys" in v njem popravite v razdelku [folders] vpis:
;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons", tako da odstranite podpičja na začetku in pot spremenite v:
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"
ter nato še vse skupaj shranete na telefon, In stvar mora delati....
 

Josko

Zelenc'
23. feb 2009
20
1
3
Evo, enako sem jaz naredil na S5 z verzijo "iGO_Isr_Free_9.6.29.383117_sys_not_changed"
Sem pa moral vse pobrisati v ux mapi, sicer je skoz nekaj nagajalo.
Pobožna želja je, da bodo pri IGO-tu kdaj spet omogočili iskanje po kontaktih iz imenika, kot to deluje(sicer počasi) pri Sygicu.
Hvala vsem za pomoč-izkušnje.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj je omogočeno iskanje po kontaktih pri iGO, seveda če imaš pravo verzijo in ne te, ki jo imaš ti in v pravi verziji tudi nimaš težav z ux mapo
wink-1.gif
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
A lahko prosim napišeš v kateri verziji primota deluje iskanje po kontaktih. Sam sem sprobal kar nekaj verzij in v nobeni ni delovalo iskanje.
 

omarlittle

Zelenc'
15. maj 2014
3
0
1
pozdrav vsem , rabim newbie pomoč

inštaliral sem igo8 na mio brez problemov, sedaj sem se spravil instalirati še primo na galaxy note 10,1, ki naj bi bil 1280x800 vendar mi javi napako da ta resolucija ni podprta.

primo sem potegnil iz slo strani in naj bi bili files že vse pripravljeni. primo sem naložil na sdcard in potem premaknil na note, popravil sys.txt in naložil 1280x800.apk

zdi se mi da je potencialna napaka v data.zip kjer imam v ui_android/ direktorij 800_480 ne vem zakaj je tam in kaj narediti.



hvala za pomoč
 

omarlittle

Zelenc'
15. maj 2014
3
0
1
predno kdo odgovori, bom najprej poskušal downloadati drugo verzijo primo 9.6.29.367542 in bom videl če bo zadeva OK.

mogoče je v tem grmu zajec. sorry za prehiter prvi post, lahko bi se malo bolj potrudil, prodno bi začel spraševati.
 

omarlittle

Zelenc'
15. maj 2014
3
0
1
OK. zadeva rešena. pri slovenski patriji sem kliknil neko čudno verzijo ki je bila super okleščena , samo na 800x480 in files niti niso imeli številke verzije, tako da je vse bolj kot ne v temi.

hvala vseeno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Novi zemljevidi HERE Q4/2013

Delujejo, nekaj napak vidim, da so odpravili...

screenshot2014-05-17-17-.png

screenshot2014-05-17-17-.png

screenshot2014-05-17-17-.png

screenshot2014-05-17-17-.png

screenshot2014-05-17-17-.png
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Monolit karte NE bodo not v Here kartah, če pa bodo iz Monolit kart vzeli kake podatke bo pa to trajalo vsaj še pol leta če ne več.
Drugače pa dvomim, da bodo sploh kaj pobirali iz Monolit kart.
Imaš pa v teh Here kartah prisotne naše popravke, ki so bili oddani do konec meseca Avgusta 2013.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Nisem več tok na tekočem s kartam in me zanima ali se Monolit karte še posodabljajo za Slovenijo, katera je sploh zadnja verzija, oziroma ali so Here karte že tako natančne za Slovenijo in Hrvaško, da ni več potrebe po Monolitu in Navigu.