iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Jaz veliko uporabljam tmc, lahko recem,da je kar hecna stvar,tako da se ne sekiraj prevec, kaj je kaj. Ko sem imel vklopljeno zgodovino,je kazalo res ful prevec, cas prihoda je bil zmeraj nekaj ur kasneje. Po izklopu zgodovine mi javlja tekoce dogodke, so pa se zmeraj prisotni pretekli, tle mislim dela na cesti, ki jih ze dolgo ni, in mesajo strene pri obvozih, ki jih ponuja in casu prihoda. Pa to se dogaja v kao razviti Nemciji.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Cvinga

3dl v drugi vrstici imaš nekam stari ali pa če imaš to Petrol station 2011.07
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
3dl so itak landmarki, katerih pa ni prav veliko za videt tudi v največjih mestih. 3d stavbe (3dc) so pa že itak preveč nasrane in so v večjih mestih dejansko že moteč faktor same navigacije..vsaj za moj okus (jaz imam to izklopljeno oz niti si ne nalagam več)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
3D dejansko samo obremenjuje procesor naprave.
So pa dobrodošli obrisi stavb in ti bi lahko bili vsepovsod, ker včasih ti zelo prav pride, če že vidiš samo obliko, da potem najdeš pravo bajto, ki jo iščeš
wink-1.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Glede funkcije Zgodovine prometa znotraj menija Promet:

1.) Pobrišem .fsp datoteko za Slovenijo zaženem program, izključim Zgodovino prometa, izključim Funkcijo prometnih informacij, ponovno zaženem program. Izberem neko točko na drugem koncu SLO, program pravi da bom tam čez: 1:38

2.) Prekličem pot, vključim Funkcijo prometnih informacij, ponovni zagon programa, izberem isto točko: 2:03

3.) Prekličem pot, vključim Zgodovino prometa, ponovni zagon programa, izberem isto točko: 2:03

4.) Prekličem pot, ugasnem program, nazaj posnamem .fsp datoteko za SLO in zaženem, izberem isto točko: 2:35

Lahko torej sklepamo, da se Zgodovina prometa nanaša na datoteko .fsp in brez te datoteke niti ne more delovati?


EDIT: dodal bi še, da šele z datoteko .fsp izbere pot, ki je nekako najboljša, najhitrejša, najbolj logična. A čas je realno res predolg.
 
Nazadnje urejeno:

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Dones nekaj dodajal skin v mapo igo...situacija je pa taka da je sedaj navigacija čist drugačna..veliko več funkcij
cheer.gif


Sedaj se mi to prikazuje glede mobilnih podatkov

aAftGpx.png


Se vidi dodatne točke ob cesti (prvič vidim da imamo grajski studenec
cool-1.gif
...kaže metre do križišča...zanimivo

Gj3ONrZ.png
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Glede na beli napis pod razdalja in odebeljeno ime Tlaka predvidevam, da imaš omogočen skin in pa v mapi ux hud-2 zip datoteko.
Če imaš tako kot sem predvideval, potem iz mape ux izbriši zip datoteko, ki ima v imenu HUD in ti bo lepše pisalo in tudi razdalja ne bo več v beli barvi
wink-1.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Morda še en nasvet:
Pri prvi sliki klikni na Obvoz in nastavi:
Ponudi obvoz, če prihranek presega:
5 minut

In najvažneje: KLJUKICA na Ali želite potrditi ponujeno pot?

S tem ti ne bo sam od sebe preračunaval obvoza, ker če to dela, pogosto zahebe na podlagi napačnih prometnih informacij pri nas.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Ma,,,ne vem,,,ne najdem ux hud-2 zip datoteko. Je pa res da imam tole že vse zmešano in sploh ne vem več kaj počnem....in tole dela na note 3 in na S3 kar je najbolj bistveno...potegnil iz nota3 celo mapo igo direkt v galaksija 3 in zadeva deluje brez problema

LdwBI8M.png
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Skina v mapi content sploh ni...hehe navsezadnje mene to nič ne moti
nahrung002.gif


RrDDyfQ.png


Pa tole..so mape te tazadnja serija?

g4VLy13.png
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Imam težavo pri pregledovanju kart (zemljevidov).......
Naprimer: sem nekje v Mariboru vklopiš pogled karte na 2d,nato pomanjšaš toliko da vidiš do pol Slovenije nato potegneš karto do Trst-a. Tapneš na Trst in si povečaš ker bi rad pogledal pač eno ulico ali pa uvoz v mesto in potem te program samodejno vrže na začetni pogled v 3d tam kjer se nahajaš. Ne uspeš nič pogledat.
Je kakšna rešitev?

imam naloženo:

Prestigio 7777 (tablični)-igo 9.6.7.281004

Wayteq xtab 50- igo primo israel 9.6.29.357899

Samsung galaxy mini- igo 9.6.22.297071
Na vseh mi dela isto stvar. Preiskusil sem tudi druge iGO verzije.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če bi kdo rad imel na kitkat 4.4.2 na S4 ali S5 na zunanji SD je potrebno naredit sledeče:

- mapa iGO mora biti na notranjem pomnilniku
- v sys pod [folders] mora biti ta zapis:

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"

Na zunanji SD kartici, če ni, se naredi mapa addons in v njej content ( addons/content/ )

- v mapo addons/content/ se dajo mape: poi, map, dem, buildings ( vse ostalo kot je voice, car ...... mora bit OBVEZNO na notranjem pomnilniku v mapi iGO/content/ )

Sedaj je osnovni program naložen na notranjem pomnilniku, karte, poi, building, dem pa vam bo prepoznalo iz zunanje SD
wink-1.gif
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Nekaj sem gledal to temo pa nism glih našel kar me zanima. Ker je kar precej obsežna ta tema sprašujem . Imam instaliran Primo v.... 2.4 9.6.29.379219 na S3, pa me zanima ko izključiš navigacijo ali se da kako vpisat v 'sys', da ti sam program ko ga izključiš, da ti tudi izklopi GPS ker lahko se zgodi da naknadno pozabiš izklopiti GPS. Ko zaženeš program te sam program tudi vpraša ali vklopi GPS. Sedaj nevem morda je bilo v tej temi že tudi to opisano. Pa poleg tega me še zanima kje sploh ima ušpajhan ta program 'sys' datoteko in kako se imenuje ker sem vse pregledal tud 'data in branding' datoteko pa je nevidim.
Hvala in LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
sys najdeš v mapi iGO, če je tam ni si pa vzel apk, ki NE naredi sys oziroma je le ta v data/data in do tja imaš dostop le, če imaš napravo rootano.
Za samodejni izklop gps ob izklopu programa še pa nisem zasledil.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
to je zadnji program se mi zdi da je od 14.3.2014. v zip 'data' se ga res ne vidi ker telefon ni rootan. Še vprašanje kako to da nekateri programi nimajo noter niti 'branding' datoteke recimo ena verzija nazaj.
Vseeno hvala