iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Seveda sva kot HERE vrisovalca lahko pristranska, ampak moja izkušnja po vzhodni Evropi:
Avstrija - isto
Češka - +- isto
Polska - TT
Enklava Kaliningrad - TT
Litva, Latvija, Estonija - TT
Rusija - TT
Ukrajina - TT je delal v nulo, nisem pa primerjal
Madžarska isto kot Ukrajina
Slovenija - Lahko ti najdem 5 enakih primerov v MB kjer je TT bolj natančen, ker Here enostavno ne šmirgla Popotnika

Ja takle mamo.
frown-1.gif
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Ni pravila, v LJ grede mi je ugasnila na drugem tunelu iz Konjic, pa na drugem in tretjem (ta dolgi) na Trojanah. Nazaj grede prvi Trojanski in tretji pa en od obeh Štajerskih. Nima veze s prekinitvijo gps signala. Jutri naložim ene starejše zemljevide.


...si kaj rešil???
 

neo5468

Pripravnik
17. maj 2016
73
0
6
No sej v temi "Prijava napak v kartah, ceste, krožni... " sem objavil post ko sem popravil rondo, ki ga HERE ni mel vrisanga, tomtom je pa imel.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Preden vnašam nove komande v sys sem zagnal simulacijo poti iz MB (Ob kanalu) do LJ (Tivoli) in sicer s TT in Here, Prva stvar, ki pade v oči je da Here javi del makadamske poti (ki je definitivno ni), potem pa na začetku pelje po drugi poti kot TT (osebno preferiram pot od TT, ampak to je stvar lokalca).
V simulaciji se Here ni sesul v nobenem tunelu (v živo se je 3X) , TT pa na zadnjem Trojanskem pred spustom proti Lukovici (v živo tudi 3X); pa smo spet pri lučki v hladilniku - ni druge kot probat v živo.

Vnašam sedaj v sys pa zaganjam simulacijo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tako sedaj po vnosu v sys delata obe simulaciji BP. Ploskali pa bomo ko ugotovimo ali lučka v hladilniku resnično ugasne!

Hvala Janch!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Houston, we have problem!

Sedaj pa crkne izven tunela, na pol poti med prvim in drugim od Konjic v smeri CE.
confused-1.gif


Ko se vrne domov, gre gor Primo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Da nadaljujem Sago o Forsajtih:

Prekopiral NextGen iz telefona kjer mi dela OK iGO NextGen_9.19.1.484935. Pobrisal sys in device.nng - "save" pozabil pobrisat (pol pa sem se čudil, kako to, da je že vse nastavljeno), naložil na tablico, rebootal in zagnal - voila dela. Popravil sem samo še dpi na 240 pa podpičje dal pred dpi avto. Zdaj moram samo še map changer nastavit, pa je to to.

Sem pa mimogrede včeraj na "izletu" po slo odkril "dva milijona" napak v TT Slovenija 2016-03 - od napačnih enosmernih po centru Ljubljane, do omejitev.
frown-1.gif
 

neo5468

Pripravnik
17. maj 2016
73
0
6
Meni kaže omejitve hitrosti na vseh navigacijah/mapah večina časa napačno, tako da se nikoli ne orientiram po njih. Kot kaže tehnologija še ni tle.
 

fatmir

Pripravnik
2. maj 2009
104
1
18
Zdravo,
imam problem, da mi na nextgen basar ne najde satelitov (kdaj najde kdaj ne), oziroma mi piše iskanje signala GPS. Pri starejši primo verziji mi takoj najde satelitov. Imam oba instalirana. Imam pa rootan telefon na neuradno vezijo android 7.1 CyanogenMod.

hvala
 
Nazadnje urejeno:

fatmir

Pripravnik
2. maj 2009
104
1
18
Ne ni to. Spet mi melje z iskanjem GPS signala. Je kaj potrebno v sys. datoteki spremenit? Primo mi pa dela v nulo.

lp
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Zdravo! Na tegale http://www.racunalniske-novice...rbuyingnet.html sem naložil Nextgen iGO_Basar_v9.18.27.627562 instalacijo za zunanji SD in karte iGO 2015.Q4 HERE Europe Maps. Zadevo zalaufal in špila. No potem pa sem zamenjal še skin za tega iz paketa Basarsoft_by_pongo+ux_plugins_24.04.2016.
Sedaj mi vse deluje z zamikom oziroma zadeva zmrzuje. Sem šel po vpisih skozi, vendar nisem našel identične težave oziroma rešitve.

Pa še to; V paketu s kartami so bile še mape poi, building, fjv, licence. Kam jih skopiram da bo prav?
Najlepša hvala!
 

fatmir

Pripravnik
2. maj 2009
104
1
18
Citat:
Uporabnik Kaiser pravi:
Pa še to; V paketu s kartami so bile še mape poi, building, fjv, licence. Kam jih skopiram da bo prav?
Najlepša hvala!

poi >>> v mapo content
building >>> v mapo content
fjw >>> v mapo content
licence >>> iGO_Basar>>>licence
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik fatmir pravi:
Citat:
Uporabnik Kaiser pravi:
Pa še to; V paketu s kartami so bile še mape poi, building, fjv, licence. Kam jih skopiram da bo prav?
Najlepša hvala!

poi >>> v mapo POI v mapi content
building >>> v mapo building v mapi content
fjw >>> v mapo map v mapi content
licence >>> iGO_Basar>>> v mapo licence

Mejduš!
rolleyes-1.gif
 

Kaiser

Pripravnik
25. jul 2009
149
0
16
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik fatmir pravi:
Citat:
Uporabnik Kaiser pravi:
Pa še to; V paketu s kartami so bile še mape poi, building, fjv, licence. Kam jih skopiram da bo prav?
Najlepša hvala!

poi >>> v mapo POI v mapi content
building >>> v mapo building v mapi content
fjw >>> v mapo map v mapi content
licence >>> iGO_Basar>>> v mapo licence

Mejduš!
rolleyes-1.gif

Ne bit hudi...
Prašal sem ker mi je bilo logično da gre v content, vendar pa v tej mapi ni bilo mape POI, niti building.
Ali celotno mapo fjv skopiram v "map" al samo vsebino?

Zakaj šteka ob zagonu in vnosu cilja nihče ne ve?