iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

neto_pir

Zelenc'
10. jul 2011
17
0
1
Enaka zadeva prikaže se samo začetna slika 2-3 sekundi nato pa se ugasne.

LP

P.S.

Mi lahko napišeš kje se iinštalira sam program v kateri mapi, ter kam shranjuje začasne datoteke. V mapo save mi je nekaj shranil.
 
Nazadnje urejeno:

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
Meni po posodobitvi na lolipop 5.01 dela isto kot prej na 4.4.4... isto Note 4, res pa je da sem ga lahko posodobil komaj včeraj, prej mi ni ponudil posodobitev... nisem rabil še enkrat namestiti nobenega programa katere sem imel na telefonu, vsi delajo... je pa nekatere začel takoj posodabljat po posodobitvi na 5,01
Imam pa nameščenega turški iGO... Popotnik
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
- Mapa iGO mora biti samostojno na notranji SD ( ne sme bit v kaki drugi mapi )
- v mapi ux ne sme biti skina pred prvim zagonom
- pazi, da je na napravi ali SD samo ena mapa z imenom iGO, če bo še katera druga imela ime iGO bodo težave

Glede na to, da si napisal samo, da se ti po 2-3 sekundah ugasne nisi pa napisal, če javi kak error, če si odstranil staro verzijo po tem postopku ( vsiljeno zapiranje, počisti podatke, odstranitev apk ) ti žal bolj konkretnega odgovora ne morem dati.
 

neto_pir

Zelenc'
10. jul 2011
17
0
1
1. mapa iGO je na notranjem pomnilniku telefona in samo tam.
2. v mapi ux imam am_MapChanger_for_android.zip , gpsandmore_route_summary_android_2.4.zip , iqs.zip , Resolution.zip , traffic_category_2.4_android.zip
3. in ne javi mi nobene napake v tem je problem , odstranjam program po Brawn Dog-ovih navodilih.

4. in še vedno je čudno to da mi ne naredi device.nng ter ostale datoteke v mapi save naredi mi samo save/profiles/01/preloads/

LP
 
Nazadnje urejeno:

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
No, zdaj ko gledam meni v nastavitvah, sem opazil napakico v prevodu in sicer piše Upravljanje pasovna širina(to je pravopisna) in tudi prevod bi po moje moral biti Upravljanje porabe podatkov. Mislim da nekako tako
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Za uro na drugih napravah sem pa že malo pozabil, mora pa biti nekje v nastavitvah mislim da same naprave, več pa naša guruja sigurno vesta
wink-1.gif
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Čudovito, pomankljivost v trenutku rešena, samo še Here podučimo, da smo Slovenčki in ne Slovaki, pa bo ...
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Katera je sedaj zadnja monolitiva karta? Imam sedaj 2013.

Saj ne vem, ali je tezava v mapah ali programu.
Par let nazaj mi je iGo super delal, vsem sem ga priporocal in instaliral, zdaj je pa postal men skor neuporaben.

PROBLEMA
En kup povsem normalno prevoznih pomembnih cest, imam oznaceno kot zaprte, in tega ne znam odstranit. Ne pusti me po tej cesti.

Vedno sem izbral enostavno varianto. Sedaj imam pod enostavno npr. 165 km, 2,5h, (okol rit v zep), kratka npr. pa 80 km, 1,5h. WTF? Za normalno pot, ki b morala bit samoumevna, moram dodajat rocno postaje ... Ok, kjer poznam, gre, kjer pa ne se vozim pa za dzabe vse naokoli.


Od kje te neumnosti v navigaciji? Program, karta, jaz?
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Okej, to bom rešil.

Kaj pa te "kao zaprte" ceste na karti? Se da to kje izklopit? Napaka že v karti?

Aha, monolit je propao. Katero mapo pa potem uporabljate sedaj? Sorry, malo sem zaostal na tem področju za kako leto.
frown-1.gif
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Ne bi vedel, da imam kak skin.
rolleyes-1.gif


Takole izgleda ena cesta npr.
2206110-Screenshot_2015-04-07-11-32-51.jpg
 

Priponke

  • 2206110-Screenshot_2015-04-07-11-32-51.jpg
    2206110-Screenshot_2015-04-07-11-32-51.jpg
    87,2 KB · Ogledi: 478