iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Janch, hvala za odgovor. Res je, sedaj ko si to napisal sem se spomnil, da je bilo to že nekje videno. Je.... ga, spomin peša z leti. Hvala za pomoč.
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Ojla zopet jaz

V LG L80 4.4.2 naložil IGO. V sys zbrisal podpičja (za karte na SD), navedel pravo pot do addons, a glej vraga. sedaj ko stisnem ikono IGo se progarm zaštarta, nato pa izgine. Če vrnem stari sys pa iGo dela vendar kart ne vidim.
confused-1.gif
Kakšna ideja?
Vnaprej hvala
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Spoštovana guruja

Kaj naj rečem, celoten postopek sem speljal "by the book" ampak ne pomaga .Morda pa še kaj fulam. Torej, popravil sem zapis "sys." z računalnikom, ga prilepil na notranji pomnilnik (copy/paste/zamenjaj ostojeco datoteko/yes), prisilno zaustavil IGo, preveril zapis sys.če je OK, nato zagnal Igo, kart ni videti. ponovno preverim sys in glej vraga v sys je stari zapis s podpičji in nepravilno potjo do kart na SD
13.gif
.
Torej kje delam "mistake". Nič mi več ni jasno (morda še mapa "save" za zbisat, ampak to sem probal že včeraj pa ni slo.

Hvala za odgovor vnaprej
 

Priponke

  • 2190021-sys.txt
    3 KB · Ogledi: 418

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj si slučajno stisnil vsiljeno zapiranje + počisti podatke?
Če si stisnil še počisti podatke potem ti je vrglo nazaj privzeto sys, ki je v apk.

Spremeni sys kot jo želiš, pošlji mi na ZS apk + to spremenjeno sys in ti bom to sys vnesel direktno v samo apk in bomo videli, če bo potem šlo
wink-1.gif
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Hvala obema. Popoldne bom preveril še male/velike črke (to bi bila lahko težava), potem pa še pošljem na ZS sys (če bo potrebno). V vsakem primeru podam info.

@ zadeva funkcionira. Dejansko je bila napaka v male/velike črke v zapisu sys. LG ima namreč v anzivu "external_sd" sd izpisano z velikimi črkami. Ko sem to popravil, je zadeva oživela.

Res hvala obema za nesebično pomoč. Sta carja, ni kaj.
 
Nazadnje urejeno:

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6

Imam eno vprašanje naložil sem si IGO na Samsung A3, na SD cartico, zagnal sem APK iGO_Israel_9.6.29.427562_kk_dj za KITKAT android 4.4.4 verzija pot do SD je ta: Storage/extSdCard/IGO, program se odpre in ko nastavim začetne nastavitve jezik itn, dela normalo, vidi mape itn, problem je ko se IGO zapre in na novo štarta je potrebno spet znova iti skozi vse nastavitve, kljub da me na koncu vpraša ali želim shraniti nastavitve... to se dogaja tudi ko pridobi satelite in po nekaj km vožnje.

hvala vsem za kakšno idejo, kaj bi lahko bilo narobe
smile-1.gif


Lp Maks
 

krip

Pripravnik
16. jul 2014
78
0
6
Pozdrav

že kar nekaj časa uporabljam iGO Primo 9.6.29.404739 - 30 jun 2014, danes pa presenečenje, zamrzne mi in napiše error uspel sem narediti celo screen capture.. kakšna rešitev morda..
Hvala vnaprej
 
Nazadnje urejeno:

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Se še da kje dobiti tiste datoteke za jezik, da bi mi imena mest pisalo pravilno ? Linki ne delujejo več
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
Popotnk HVALA lepa,

to je bila rešitev,.. če prev je pot do moje SD čisto nekaj drugega,.. ampak deluje,

hvala za posredovani LINK,.. torej ne glede kaj je prej pisalo v [folders] v sys.tex,
ne glede kera je pot do dvoje DS, se samo kopira to in stvar deluje.
[folders]
has_secondary_root=0
data="\SDCard\IGO"
data="/storage/emulated/0/igo"
sdcardpath="/storage/emulated/0/igo"

hvala vsem in lep pozdrav Maks
cheer.gif
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Se da igota kako sfrizirat, da bi deloval v navezi z aplikacijo c:geo za geocaching?
Namreč, ko izberem zaklad in kliknem navigiraj do zaklada, mi telefon ponudi vse programe, ki jih imam za navigacijo, le IGOta ne.
 

mario1550max

Pripravnik
23. jun 2009
52
0
6
pozdrav vsem,

se opravičujem, ampak noben jezik Lang_Slovenian mi ne kaze pravilno imena mest, sem jih zamenjal ze nekaj, pa tukaj kar sem nasel ampak brez rešitve, če mi kaže SLO mesta OK, pol mi ne kaže Zagreba in Dunaja, če pa mi to kaže pol mi SLO mes ne kaže itn...

prosim če je še kak Lang_Slovenian, ki pravilno kaže vse
smile-1.gif
hvala za info,

uporabljam
iGO primo 9.6.29.404739
ter nove karte IGO HERE_2014.Q3
 

neto_pir

Zelenc'
10. jul 2011
17
0
1
Po updateu sistema Android na 5.0.1 mi sprva več ni deloval iGO nato sem vse odstranil in na novo namestil ampak se mi je pokazal samo začetni screen nekje 2-3 sekunde in nato izginil. Ugotovil sem tudi da ni naredil datoteke sys.txt ter tudi device.nng ter ostale v mapi license. Imam pa samsug galaxy note 4.

Za vse predloge se v naprej zahvaljujem.
 

neto_pir

Zelenc'
10. jul 2011
17
0
1
Pred nadgradjo sem imel android 4.4.4
Sedaj pa probam namestiti iGO Primo Israel 9.6.29.483387 (31 Jan 2015)

LP
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Probaj turško verzijo od 16 decembra, ki ti 100% naredi sys.
Tale januarska ne vem, če je nastavljena da naredi sys, po vsej verjetnosti ni.

Turško sem sam predelal, da naredi sys, izraelske 2015 nisem delal, ker je identična kot tista zadnja iz 2014.