Idiotizmi 4. Janševe vlade

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
22.417
14.883
113
kod Džej-Zija
A tako? se pa res v javnosti na glas govori, da je akter bolnik, in to psihični.
V javnosti se marsikaj govori z namenom diskvalifikacije, med drugim so se znašali nad njegovimi otroki. Nekateri pač nimajo nobenih mej pri izbiri sredstev.

Zanimivo, ko so se nekateri drugi primitivci spravili na Golobove otroke, je "akter" ostro pozval, naj se otroke pusti pri miru. Na levi nikoli ni bilo takih pozivov, pa so se npr pri Mladini krasno pod pasom spravili na Grimsove otroke.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
17.615
4.904
113
Odlicno, hvala. Cenim da odgovoris na poziv in pokazes koliko ves o zadevi o kateri zaljivo in podcenjujoce pametujes.

A za odvzem orozja iz skladisc TO precej pred junijem 1991 si slisal? Pa da so posledicno zavedni slovenci in neslovenci orozje po hisah skrivali? Ampak seveda v tvojem la-la landu je bil magazin pa pa TO je imela vojasnice kjer so pijanci 10 dni lezali.h

Glede zgodbe o 500 nabornikih ki so jih incognito (1. Ali poznas pomen te besede? 2. Ali je bila to slavna vojasnica Davida Coperfilda?) pa brez tezav odpremo knjigo Janeza J. Švajncerja - Obranili domovino pa lahko poiscemo katera je to bila kasarna kjer jim je izginilo 500 ljudi in se je sesedla sama vase.

Neverjetno je, da ko ti nekdo pokaze kake kapitalne bedarije pises enostavno zgeneriras novo se bolj surrealno.
A si bil tam? No jst poznam ljudi ki so bili, če oni lažejo potem lažem tudi jst.

Ne bomo o tem razpredal, ampak sam sem leta 90/91 v zastavi 128 bil poleg ko se je iz italije orožje švercalo (večkrat, večinoma je šlo za AK-XX ki so jih nabavljali v italiji, to niso bili yugo kalašnikovke ampak "original" oz. poreklo je bilo najbrž severna afrika). Šli smo na maloobmejni prehod, jst sem bil "otrok" in v avtu zaradi "izogibanja" pregleda. Oseba ki je to počela je imela do smrti "imuniteto" pri policistih (alkoholik, do smrti je imel izpit zaradi "zaslug" pri svojem delovanju).

Oseba ki je švecrala orožje je odgovorna za to da so imeli teritorialci potem v NG sploh opremo. Posnetki z mejnih prehodov v NG in "predaja" JNA vojske skupaj s tanki je bila neposredna posledica tega da je bilo orožje prešvercano in dano dejansko "civilistom" ki so potem pomagali policiji/milici in carinikom. Posnetki so na yutube, tam se vidi da so recimo civilisti v kavbojkah in srajci opemljeni z ne-jugo AKji (če veš v čem je razlika boš opazil).

(TO kot nacionalna struktura obrambe je drugače vključevala vse za boj sposobne moške, orožje je bilo nezakonito priodobljeno če gledamo čisto formalno, kar je JNA zasegla so samo uradno, dejansko je en kup orožja kot tudi sam omenjaš ostalo v rokah ljudi ki so bili potem dejansko vpleteni v same "boje")
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
6.008
-491
113
V javnosti se marsikaj govori z namenom diskvalifikacije, med drugim so se znašali nad njegovimi otroki. Nekateri pač nimajo nobenih mej pri izbiri sredstev.

Zanimivo, ko so se nekateri drugi primitivci spravili na Golobove otroke, je "akter" ostro pozval, naj se otroke pusti pri miru. Na levi nikoli ni bilo takih pozivov, pa so se npr pri Mladini krasno pod pasom spravili na Grimsove otroke.
Ja eni so res experti za diskeditacije, v vsako afero znajo vse druge not potunkat, sam njihov svetilnik na koncu tunela je brezmadežen.

Janševe otroke ni nihče snemal in objavljal slike, Golobove je, Grims jih je pa celo sam kazal.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.758
6.063
113
Posnetki so na yutube, tam se vidi da so recimo civilisti v kavbojkah in srajci opemljeni z ne-jugo AKji (če veš v čem je razlika boš opazil).
M70...in Iraška kopija sta edina akm-,ja z 3mi luknjami na hladilnem delu cevi....

akm.jpeg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Utisevalec

Gatto

Guru
19. jul 2007
19.715
810
113
tu in tam
Yeah, you wish.


Kdo je koga menjal? Namiguješ, da ni bilo nobenih kadrovskih sprememb? No, za začetek sta bila odpuščena Andrej Grah Whatmough in Peter Gregorčič, degradirani in premeščeni pa so bili vsi voditelji in novinarji oddaje Panorama potem pa še Rajko Gerič, Jadranka Rebrnik, Uroš Urbanija, Igor Pirkovič, Jože Možina, itd. V številkah je že samo tu 25+ ljudi. Bo to dovolj kot dokaz, da se nekaj pa vendarle je spreminjalo kar se kadrov tiče ali se boš še naprej sprenevedal?


:valjamse:

E, Svobodnjak, Svobodnjak, sploh nima veze pod katerim nickom pišeš, z obema si enako v svojem svetu oz. na svojem planetu. Točneje na planetu Golob .
LoLz, za neumnosti detektirat pa res ne rabiš biti minister Svobodnjak, je dovolj navaden "hišnik Gatto", kot me je nekoč označil nek alter detektiv.. bo treba zamenjat alter/detektor, baje imajo na Temuju poceni tri za enega, tako da jih razdeli še med tvoje alter-odvetnike..:p
Tiste, ki si jih našteval zgoraj bi morali dobit nogo, ne samo kao degradirani ipd, čeprav v resnici ta degradacija ni pomenila nič, plače vlečejo še isto solidne ..in to mi plačujemo, da se ve.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
36.162
18.905
113
:valjamse:

Kaj si zdaj to zbluzil s temi posti? Ni bilo nobenih menjav ampak v bistvu so bile samo da bi ti ljudje morali dobiti nogo in ne samo degradacije, sicer pa te degradacije, ki se po tvojih prejšnjih sprenevedajočih se postih sodeč sploh niso dogajale, itak ne pomenijo nič saj še vedno vlečejo isto solidne plače (kot da je plača edino merilo za degradacijo, dejanske odpustitve nekaterih prej naštetih si pa mirno zignoriral)? Ahahaha :aplauz:
 
  • Haha
Reactions: Gatto

Gatto

Guru
19. jul 2007
19.715
810
113
tu in tam
:valjamse:

Kaj si zdaj to zbluzil s temi posti? Ni bilo nobenih menjav ampak v bistvu so bile samo da bi ti ljudje morali dobiti nogo in ne samo degradacije, sicer pa te degradacije, ki se po tvojih prejšnjih postih sodeč sploh niso dogajale, itak ne pomenijo nič saj še vedno vlečejo isto solidne plače kot da je plača edino merilo degradacije, dejanske odpustitve nekaterih prej naštetih si pa mirno zignoriral? Ahahaha, dbest. :aplauz:
Jaz bluzim? tisti, ki so bili s težavo nogirani so pač šli, kakor so prišli (itak dobro plačane individualne + sanjske odpravnine), tako, da ne skrbi za njih, so si dobro postlali ..za ostale kao degradirance pa tudi ne skrbi, za kavico pit v službah(če so sploh prisotni kaj-Urbanija je menjal posrane rjuhe med sl. časom recimo v svojih kočah) so več kot odlično plačani ..tako, da lahko počasi nehaš trolat. :p
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
36.162
18.905
113
Ahahaha, noro. Daj se ti najprej odloči ali se je kaj dogajalo z RTV kadri v obliki odpustitev, premestitev in degradacij ali pač ne, ker se trenutno samodemantiraš iz posta v post potem pa ponovi vajo. :D
 
  • Haha
Reactions: Gatto

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
36.162
18.905
113
Seveda, da mi ne moreš nič dopovedat, če pa vsakič drugače pišeš in si kontriraš glede na lastne predhodne poste. Zato pa pravim, da se najprej odloči za en scenarij in potem furaj tega dalje. :cheer:
 
  • Haha
Reactions: Gatto

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
22.417
14.883
113
kod Džej-Zija
Ja eni so res experti za diskeditacije, v vsako afero znajo vse druge not potunkat, sam njihov svetilnik na koncu tunela je brezmadežen.

Janševe otroke ni nihče snemal in objavljal slike, Golobove je, Grims jih je pa celo sam kazal.
Morda se ni snemalo, se je pa širilo zanimive govorice o raznih razvojnih motnjah otrok, pa plavi Urški, pa razbiti kuhinji itd.

Tudi če jih je Grims kazal, se vprašaj, kako primerno jih je vključiti v naslovnico, na kateri je Grims prikazan kot Goebbels. Pa čeprav jih je sam kazal.

Otroci kogar koli so nedotakljivi in še najbolj nizka diskreditacija otrok nima kaj vključevati. Na nobeni strani. Pika. In tega niti ne poskušaj spet relativizirat, kot zgoraj.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
17.210
10.996
113
A si bil tam? No jst poznam ljudi ki so bili, če oni lažejo potem lažem tudi jst.

Ne bomo o tem razpredal, ampak sam sem leta 90/91 v zastavi 128 bil poleg ko se je iz italije orožje švercalo (večkrat, večinoma je šlo za AK-XX ki so jih nabavljali v italiji, to niso bili yugo kalašnikovke ampak "original" oz. poreklo je bilo najbrž severna afrika). Šli smo na maloobmejni prehod, jst sem bil "otrok" in v avtu zaradi "izogibanja" pregleda. Oseba ki je to počela je imela do smrti "imuniteto" pri policistih (alkoholik, do smrti je imel izpit zaradi "zaslug" pri svojem delovanju).

Oseba ki je švecrala orožje je odgovorna za to da so imeli teritorialci potem v NG sploh opremo. Posnetki z mejnih prehodov v NG in "predaja" JNA vojske skupaj s tanki je bila neposredna posledica tega da je bilo orožje prešvercano in dano dejansko "civilistom" ki so potem pomagali policiji/milici in carinikom. Posnetki so na yutube, tam se vidi da so recimo civilisti v kavbojkah in srajci opemljeni z ne-jugo AKji (če veš v čem je razlika boš opazil).

(TO kot nacionalna struktura obrambe je drugače vključevala vse za boj sposobne moške, orožje je bilo nezakonito priodobljeno če gledamo čisto formalno, kar je JNA zasegla so samo uradno, dejansko je en kup orožja kot tudi sam omenjaš ostalo v rokah ljudi ki so bili potem dejansko vpleteni v same "boje")
Dej model nehaj se blamirat pa nastej vojasnice TO o katerih si pisal v postu kjer trdis da so tam TO-jevci pijani komirali.

Pa povej iz katere vojasnice so 500 nabornikov incognito ven spravili.

Vecina civilstov z avtomatskimi puskami je pripadala milici. Razen ce bos sedaj z novo teorijo prisel ven in nam razlozil da je slo za zdruzene cerkvene pevske zbore in da so bili oni.

Laznivec en pokvarjen.
 
  • Haha
Reactions: mosseero

erikson

Guru
25. avg 2007
25.773
9.137
113
proti izbrisu.png

Glede tega, da bodo tujci še naprej lahko odločali o naši usodi, so novinarji res skrbno našli dva primera, ki ne bosta mogla več glasovati.

Makedonko, ki čisto slučajno dela na Mirovnem inštitutu, ter Norvežana, ker niso v EU.

Podpise zbirajo pod sloganom "PROTI IZBRISU".

 

mistique

Guru
16. jun 2009
16.782
3.809
113
Tudi če jih je Grims kazal, se vprašaj, kako primerno jih je vključiti v naslovnico, na kateri je Grims prikazan kot Goebbels. Pa čeprav jih je sam kazal.
Na to vprašanje je odgovorilo sodišče za človekove pravice (Branči included!). Marsikdo uporablja "pravice otrok do zasebnosti" za blažeje bolečin, ki jih povzroča primerjava predvsem Brankota z nekom, ki je bil za razliko od njega samega, vrhunski propagandist! Zagotovo pa je Branko boljši oče, zaenkrat. Z bogom za domovino al kva je zdej nov vzklik.

Poleg primernosti naslovnice, se vsak lahko vpraša tudi o primernosti očitka o eksponiranju otrok...na javnih dogodkih za odrasle. Ali pa kakšen oče je Branko, ki deli nepreverjene deep fake video posnetke na družbenih omrežjih...Vprašamo se lahko marsikaj, ampak že zdaj povem, da je odgovor 42.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

delter333

Guru
21. maj 2010
2.993
2.764
113
Notranjska
Dej model nehaj se blamirat pa nastej vojasnice TO o katerih si pisal v postu kjer trdis da so tam TO-jevci pijani komirali.

Pa povej iz katere vojasnice so 500 nabornikov incognito ven spravili.

Vecina civilstov z avtomatskimi puskami je pripadala milici. Razen ce bos sedaj z novo teorijo prisel ven in nam razlozil da je slo za zdruzene cerkvene pevske zbore in da so bili oni.

Laznivec en pokvarjen.
Ne ga jemat lih resno, sej je sam rekel da je bil mulc, kaj se pa kot mulc zdaj spomne.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
17.615
4.904
113
Dej model nehaj se blamirat pa nastej vojasnice TO o katerih si pisal v postu kjer trdis da so tam TO-jevci pijani komirali.

Pa povej iz katere vojasnice so 500 nabornikov incognito ven spravili.

Vecina civilstov z avtomatskimi puskami je pripadala milici. Razen ce bos sedaj z novo teorijo prisel ven in nam razlozil da je slo za zdruzene cerkvene pevske zbore in da so bili oni.

Laznivec en pokvarjen.
TO ni imel vojašnic, niti niso bili tam direktno nastanjeni. Ker osnova TO je da je bila ločena struktura od vojske, točno z namenom nacionalne obrambe na ravni posamezne republike v federaciji SFRJ. Vojašnice je v času začetka vojne zasedala JNA, so pa precej teh vojašnic "brez odpora" prevzeli pripadniki TO in pomagali "jugo" bratom da so šli domov. To so znana dejstva, ne vem kaj bi še razlagal. Je šlo tudi v obratni smeri, torej slovenski naborniki ki so bili del JNA v ex. republikah juge so se vračali domov.

TO so popivali v šolah, objektih kot so dvorane krajevnih skupnosti ipd.! Znamenite vojaške vaje ki smo jih imeli v vmesnem obdobju) od plebiscita do razglasitve samostojnosti (premik 91 ipd.) so bile pa na nivoju festivala "rock otočec". Torej vsak je prinesel gajbo piva ali pa 1l žganjice pa to se je bratsko podelilo.

Pa od orožja ki je bilo "zaplenjeno" so bile več ali manj puške M48 (mavzerce), ker te so bile namenjene splošni ljudski vojski v primeru konflikta večjih razsežnosti. TO se je razvila iz te osnove, tako da je tudi to orožje podelovala.

Nekaj so kupovali v obdobju "osamosvajanja", torej od plebiscita do dejanske osamosvojitve. Mislim da belgijske FN, toliko da so "častno četo" imeli za pofotkat. V sami vojni se je uporabljalo večinoma M70 in kot omenjeno uvožene kalašnikovke, več ali manj zložljive variante ker so jih (m70) uporabljali v policiji/carini in kar je bilo švercanja so bile zložljive variante bolj "ergonomične" oz. si jih na "površino" enostavno lahko pripeljal več.

Kamelč je lepo opisal eno od razlik ki jih je imela nelicenčna jugo kalašnikovka od "originala", še ena stvar ki je pri jugo verzijah izstopala je bil nišan (z zaporo na cilinder) za granate/tromblonske mine. Če greš gledat danes fotke in videe iz časa osamosvajanja vidiš da je bilo precej orožja ne-jugo izvedb. In BTW ko smo že v temi o nekli osebi, to orožje se je kupovalo s precej provizijami in neštetimi posredniki ... kasneje se to orožje (ki pri nas sploh ni uradno zavedeno) pojavi v balkanskih vojnah. Skratka "določeni" posamezniki so s tem orožjem zaslužili 2x, s tem da to ni uradno nikjer zavedeno.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
22.417
14.883
113
kod Džej-Zija
Na to vprašanje je odgovorilo sodišče za človekove pravice (Branči included!). Marsikdo uporablja "pravice otrok do zasebnosti" za blažeje bolečin, ki jih povzroča primerjava predvsem Brankota z nekom, ki je bil za razliko od njega samega, vrhunski propagandist! Zagotovo pa je Branko boljši oče, zaenkrat. Z bogom za domovino al kva je zdej nov vzklik.

Poleg primernosti naslovnice, se vsak lahko vpraša tudi o primernosti očitka o eksponiranju otrok...na javnih dogodkih za odrasle. Ali pa kakšen oče je Branko, ki deli nepreverjene deep fake video posnetke na družbenih omrežjih...Vprašamo se lahko marsikaj, ampak že zdaj povem, da je odgovor 42.
“Vsaka svinjarija še ni kaznivo dejanje.” Zdenka Cerar™
 

mistique

Guru
16. jun 2009
16.782
3.809
113
TO ni imel vojašnic, niti niso bili tam direktno nastanjeni. Ker osnova TO je da je bila ločena struktura od vojske, točno z namenom nacionalne obrambe na ravni posamezne republike v federaciji SFRJ. Vojašnice je v času začetka vojne zasedala JNA, so pa precej teh vojašnic "brez odpora" prevzeli pripadniki TO in pomagali "jugo" bratom da so šli domov. To so znana dejstva, ne vem kaj bi še razlagal. Je šlo tudi v obratni smeri, torej slovenski naborniki ki so bili del JNA v ex. republikah juge so se vračali domov.

TO so popivali v šolah, objektih kot so dvorane krajevnih skupnosti ipd.! Znamenite vojaške vaje ki smo jih imeli v vmesnem obdobju) od plebiscita do razglasitve samostojnosti (premik 91 ipd.) so bile pa na nivoju festivala "rock otočec". Torej vsak je prinesel gajbo piva ali pa 1l žganjice pa to se je bratsko podelilo.

Pa od orožja ki je bilo "zaplenjeno" so bile več ali manj puške M48 (mavzerce), ker te so bile namenjene splošni ljudski vojski v primeru konflikta večjih razsežnosti. TO se je razvila iz te osnove, tako da je tudi to orožje podelovala.

Nekaj so kupovali v obdobju "osamosvajanja", torej od plebiscita do dejanske osamosvojitve. Mislim da belgijske FN, toliko da so "častno četo" imeli za pofotkat. V sami vojni se je uporabljalo večinoma M70 in kot omenjeno uvožene kalašnikovke, več ali manj zložljive variante ker so jih (m70) uporabljali v policiji/carini in kar je bilo švercanja so bile zložljive variante bolj "ergonomične" oz. si jih na "površino" enostavno lahko pripeljal več.

Kamelč je lepo opisal eno od razlik ki jih je imela nelicenčna jugo kalašnikovka od "originala", še ena stvar ki je pri jugo verzijah izstopala je bil nišan (z zaporo na cilinder) za granate/tromblonske mine. Če greš gledat danes fotke in videe iz časa osamosvajanja vidiš da je bilo precej orožja ne-jugo izvedb. In BTW ko smo že v temi o nekli osebi, to orožje se je kupovalo s precej provizijami in neštetimi posredniki ... kasneje se to orožje (ki pri nas sploh ni uradno zavedeno) pojavi v balkanskih vojnah. Skratka "določeni" posamezniki so s tem orožjem zaslužili 2x, s tem da to ni uradno nikjer zavedeno.
Jaz se tudi spomnim rjavih pivskih flaš v rokah "teritorijalcev" v vojaških hlačah, belem "lene kosti" t-shirtu, srajca ven iz hlač,...bolj se spomnim tistih pirov in zadaha kot kalašnikov...po mojem so se fantje samoogranizirali v bližini "Emon" in "Merkatorjev" in poležavali v senčki.

Na Šmartinki in Letališki v bližini betonskih piramid (ovire za oklepnike), pa takih šem nisem opazil.