Meni se zdi problematično, da je Štorek medijem (N1) povedal, da gre za Kondo.Mas ljudi ki izjavljajo da je zemlja ravna. Tudi to je marsikomu zanimivo. Da pa nenadoma umre potencialni osumljenec in najpomembnejsa prica, ki bi lahko potrdila ali ovrgla sume da je del politike narocal podkupovanje pa je zadeva vredna preiskave in preverjanja. In ce imas podatke na podlagi katerih pises da je to posledica lazi potem je prav da das izjavo in razjasnis zadeve.
Mediji so seveda dolžni ustvarjati dobiček in poročati.
Gospod se je nenadoma odločil za samomor. Podobno, kot tisti ravnatelj...

