Huawei P30 pro

hermann

Guru
19. mar 2014
9.184
5.728
113

Međutim, prema South China Morning Postu, Kina ima svoje “financijsko oružje da kazni SAD zbog ratnih carina”, uključujući ogromnu količinu od 1123 milijardi dolara američkih trezorskih obveznica.

Cifra, ki sem ti jo že jaz napisal. Razen, da sem ti še napisal kako majhen je ta delež v primerjavi s celotnim dolgom in v primerjavi z njihovim bdpjem. Lahko neki levi portali delajo dramo, resnica je, da se Amerom hlače ravno ne tresejo zaradi tiste številke.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
V glavnem, smetana svetovne ekonomije in geopolitike se nahaja na Alterju.

Ma dečki, se vam zdi, da mi navadni Đoniji vemo kaj vec kot 10% zadev, ki se dogajajo v ozadju? Cmon no...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Neverjetno kaka panika za eno Kitajsko firmo. Tudi Nokio smo imeli, jo za razliko od Huaweja vsi častili, šla v pozabo in vsi živimo dalje. Koga briga za kitajce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA in endvatri

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Neverjetno kaka panika za eno Kitajsko firmo. Tudi Nokio smo imeli, jo za razliko od Huaweja vsi častili, šla v pozabo in vsi živimo dalje. Koga briga za kitajce.
Sploh ne vem kaj se ti oglašaš. Huaweiev sploh od blizu še videl nisi. Ali pač:fredi: in zato vsak dan jokaš tukaj gor.
Me pa prav zanima kako bi se šele jokal, če bi tvojega Samsunga dal na black listo:jok:
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.308
18
38
Ljubljana
Neverjetno kaka panika za eno Kitajsko firmo. Tudi Nokio smo imeli, jo za razliko od Huaweja vsi častili, šla v pozabo in vsi živimo dalje. Koga briga za kitajce.
Panika... Seveda je panika. Tablico sem posteno placal s svojim denarjem zdaj pa, ker se nekomu ni dvignu je pa banana al kaj? Kaj je pa z 2 letnim supportom? A mi bo google vrnil denar? Ameriška vlada? Prodajalec?
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Sploh ne vem kaj se ti oglašaš. Huaweiev sploh od blizu še videl nisi. Ali pač:fredi: in zato vsak dan jokaš tukaj gor.
Me pa prav zanima kako bi se šele jokal, če bi tvojega Samsunga dal na black listo:jok:
Nokia je naravno propadla, ker se ni prilagodila trendom, huaweia pa bi lahko uničila zavist enega oranžnega starca! Sem uporabnik samsunga in mi ni vseeno, če Huawei klecne, ker je to slabo tudi za uporabnike vseh ostalih znam! Namreč Huawei je v zadnjem času kar pošteno vlekel ta voz naprej!
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Panika... Seveda je panika. Tablico sem posteno placal s svojim denarjem zdaj pa, ker se nekomu ni dvignu je pa banana al kaj? Kaj je pa z 2 letnim supportom? A mi bo google vrnil denar? Ameriška vlada? Prodajalec?
Ne jokaj že vnaprej. Ravno zaradi takih kot si ti in tistih, ki tukaj pametujejo po forumih in vedo več kot ves vesoljni svet je taka panika. Če je rečeno da bo suport še dve leti za "stare"naprave potem bo suport še dve leti. Določene stvari so dokumentirane in se jih ne more kar tako spreminjat ali pa bo nekdo mastno plačal. Zato se govori da bo to samo za nove naprave. ČE.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Panika... Seveda je panika. Tablico sem posteno placal s svojim denarjem zdaj pa, ker se nekomu ni dvignu je pa banana al kaj? Kaj je pa z 2 letnim supportom? A mi bo google vrnil denar? Ameriška vlada? Prodajalec?

Tablica je potrošni materjal. Kmalu bo zastarela. Pozabi na to tablico ter kupi normalno tablico normalne firme. Vsaka šola nekaj stane :fredi::evil: