Huawei P30 pro

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Pojma nimam...že znajo oz. naredijo tak reset, da tudi geslo zbriše. Sem jim pa moral dati račun, ki sem ga seveda imel. Brez računa ti tega ne naredijo.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Podobno se je tudi meni zgodilo, a sem se z lastnikom takoj drugi dan dobil in sva uredila problem z vpisom njegovega računa in odstranitvijo le tega z ponastavitvijo na tovarniške nastavitve. Do tega problema je prišlo pa po moji neumnosti in sicer zato, ker je imel on telefon zavarovan z prstnim odtisom, jest bučman sem ga pa v recovery modu sformatiral, moral bi ga pa najprej povrnit na tovarniške nastavitve v meniju in se šele nato igrat z recovery modom. Pač vsaka šola nekaj stane...
Pač osel, ki gre večkrat na led :valjamse:
Kot opisuje Cash:fredi:
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Ha, ha, ha. To pa prvič slišim :valjamse:
Si mal pomešal.


Če sam sebe presodiš, da si osel si pač osel. Ne se sedaj ven mazat. Tu ti ni pomoči Rado moj:valjamse:
Če si še otrok, ni čudno, da prvič slišiš, vidim, da tudi razumeš ne napisanega. Sicer pa vidim, da je ta forum bolj kot ne namenjen, da si ti zdraviš to, da so te prezgodaj odstavili od mleka, ker noben normalen človek nima tebi enake komunikacije. Naj te še enkrat spomnem, da je ta forum namenjen izmenjavi mnenj in izkušenj s področja mobilnih tehnologij, ne pa žaljenju, poniževanju in pljuvanju čez vse uporabnike foruma, to kar ti počneš! Če nisi dorasel medčloveški komunikaciji si vsaj poišči strokovno pomoč, ker vidim tako kot ostali uporabniki foruma, da bi ti zelo prav prišla!!!
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Če nisi dorasel medčloveški komunikaciji si vsaj poišči strokovno pomoč, ker vidim tako kot ostali uporabniki foruma, da bi ti zelo prav prišla!!!
Potem se pa že spelji, ne vem kaj delaš še tu gor. Delaš osla iz sebe, drugega itak ni kot pa da bedarije govoriš. Zato se je treba spustit na nivo tebi primernim.
Več kot očitno, si neumen bučman, kar tudi sam priznaš tako da od takih ni koristi.
Bašeš se tu gor in se delaš pametnega zraven pa ena velika tema v glavi. Pojma nimaš. Pojdi nazaj v osnovno šolo, ker kaj več itak nisi sposoben.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Potem se pa že spelji, ne vem kaj delaš še tu gor. Delaš osla iz sebe, drugega itak ni kot pa da bedarije govoriš. Zato se je treba spustit na nivo tebi primernim.
Več kot očitno, si neumen bučman, kar tudi sam priznaš tako da od takih ni koristi.
Bašeš se tu gor in se delaš pametnega zraven pa ena velika tema v glavi. Pojma nimaš. Pojdi nazaj v osnovno šolo, ker kaj več itak nisi sposoben.
Najbrž imaš nekaj več znanja in update na tanove telefone sam komunikacijo imaš pa presrano na muč. Svoje znanje bi lahko na drugačen način delil. Recimo strokovno in zanimivo, ne pa arogantno.
Glede na to, da te je že nekaj uporabnikov opozorilo, se lahko malo umiriš.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Ja bom, ko se bodo drugi začeli temu primerno obnašat.
Nikoli nisem začel prvi žalit.
In ko bodo naši moderatorji začeli opravljati svoje delo. Imaš lep primer tistega našega debilčka Romzija.
Zakaj ga niso odstranili ali sankcionirali, ko pa je žalil vse po vrsti?
Res ne prenesem takih pacijentov in nekaterih ritoliznikov tu gor.
Pa misliš da se sekiram, kaj kdo misli tu gor o meni, dol mi pade.
Do tega sploh ne bi prišlo, če bi moderatorji opravljali svoje delo in to dokazujem iz dneva v dan. Namenoma. Pa nikome ništa. Očitno tukaj gor lahko delaš kar hočeš.
Potem pa, ko opozorim in se spustim na njihov nivo pa vsi po meni.
Vam še ni potegnilo ne.
Ja žalostno ane.
Ja saj vem, da niso oni krivi, če so na takem nivoju. Tu so krivi moderatorji, ker ne opravljajo svojega dela!
Sam tolk, če vam bo potegnil.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Se strinjam admini ne opravljajo svojega dela. Če bi ga, te ne bi blo več tle gor.
Tebe tudi ne. Kot vem si bil ti tud enkrat prav naduvan potem pa prpico stisnil :valjamse:
Polovico vas je dol za zmetat. Pol bi se pa hitr začel obnašat tako kot je treba. Res se manjka enga ta pravga, da bi red naredu:gorjaca:
 
Nazadnje urejeno:

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
Luce se vnaprej opravičujem, če ni točno za to temo...

Včeraj dobil Android10 in največji napredek je, da končno deluje AndroidAuto (brez da bi sam moral inštalirat apk). Drugače pa dark mode, malo drugačne ikone,..
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Luce se vnaprej opravičujem, če ni točno za to temo...

Včeraj dobil Android10 in največji napredek je, da končno deluje AndroidAuto (brez da bi sam moral inštalirat apk). Drugače pa dark mode, malo drugačne ikone,..
shootek najbolj da si daš en šut v glavo to bo zate še največji napredek :valjamse: Za kaj več pa itak ne veš za kaj ga imaš.
A pa veš da to ni Mate9 :valjamse:
Po moje si spet mal falil:valjamse:
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Ko me je pred tedni eden od forumašev vprašal, a res mislim, da bom med black friday dobil kaj zatonj, me je prešilnilo - kaj pa če je to skrivna napoved in bom res Huawei p30 pro dobil kje zastonj:bonk:No, takšnih dobrosrčnežev pa res ni. Sem pa ta telefonček dobil za 524 € - in glej ga zlomka, zraven pa so mi podarili /zastonj/ seveda še zaščitni ovitek iz usnja. In tako sem kar sam sebi odgovoril na vprašanje o popustih in - ali se splača. Moj odgovor je: da, splača se.
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Ko me je pred tedni eden od forumašev vprašal, a res mislim, da bom med black friday dobil kaj zatonj, me je prešilnilo - kaj pa če je to skrivna napoved in bom res Huawei p30 pro dobil kje zastonj:bonk:No, takšnih dobrosrčnežev pa res ni. Sem pa ta telefonček dobil za 524 € - in glej ga zlomka, zraven pa so mi podarili /zastonj/ seveda še zaščitni ovitek iz usnja. In tako sem kar sam sebi odgovoril na vprašanje o popustih in - ali se splača. Moj odgovor je: da, splača se.
Tistim, ki so ti ga prodali se zagotovo izplača:)!
Torej, prav si si odgovoril...:)
Čestitam! Naj ti služi!;-)!
 
  • Všeč mi je
Reactions: lopard

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
357
91
28
Eno vprašanje za vas, ki malo bolj poznate tele telefone.
Treba bo zamenjati in gledamo P30 vs. P30 PRO vs. NOVA 5T ...
P30 PRO je malo boljša zadeva v primerjavi z ostalim dvema, ampak sodeči po specifikacijah je NOVA 5T boljša od P30, ampak cenejša??

Pozna kdo malo bolj zadevo oz. kaj bi svetovali da se nabavi?
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Eno vprašanje za vas, ki malo bolj poznate tele telefone.
Treba bo zamenjati in gledamo P30 vs. P30 PRO vs. NOVA 5T ...
P30 PRO je malo boljša zadeva v primerjavi z ostalim dvema, ampak sodeči po specifikacijah je NOVA 5T boljša od P30, ampak cenejša??

Pozna kdo malo bolj zadevo oz. kaj bi svetovali da se nabavi?
Verjetno smo pri vprašanju: kaj je bilo prej jajce ali kura. Ker dobro poznaš specifikacije, verjetno tudi odbro veš, kakšen telefon potrebuješ, oz. za kaj potrebuješ telefon. Potem pa odločitev verjetno ne bo pretežka.
 
22. jul 2007
12.796
1.313
113
123
Eno vprašanje za vas, ki malo bolj poznate tele telefone.
Treba bo zamenjati in gledamo P30 vs. P30 PRO vs. NOVA 5T ...
P30 PRO je malo boljša zadeva v primerjavi z ostalim dvema, ampak sodeči po specifikacijah je NOVA 5T boljša od P30, ampak cenejša??

Pozna kdo malo bolj zadevo oz. kaj bi svetovali da se nabavi?
Razlika v zaslonih OLED vs LCD IPS-slabša vidljivost na prostem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krofica