HTC TYTN 2 vs. HTC Touch Cruise vs. HTC P3300

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Jaz samo upam, da bodo lahko na xda spravili driver v en cab format, da bomo se drugi lahko imeli kaj od tega.
 

X_layer

Zelenc'
10. feb 2008
4
0
1
Oplotnica
Kar se tiče tistega driverja, je problem v driverju kamere ne pa v driverju displaya. Sam display ima soliden driver, problem se pojavi če hočeš kaj posneti, sploh če ni dosti naravne svetlobe. Podnevi in v dobro osvetljenih prostorih deluje zadeva ok, takoj pa ko postane malo mračno ali pa če hočeš kaj posneti pod lučjo, se pa lahko razjočeš. Mislim da število sličic pade pod 5 fps. Ampak zopet je tako, da če imaš telefon pri miru, bo tudi v slabi svetlobi vsaj nekak posnel dogajanje, če pa ga misliš obračat pa boš dobil samo zmazek.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
ne vem no. kolikor vem je problem v quallcom driverju. recimo ce gledas film v tcpmp, ki ni prej nastavljen za pda (pomanjsan z npr. pocketdivxencoder), zlo steka. pri prejsnjih pdajih tega nisem opazil. pa sem testiral pod enakimi pogoji. tudi pri kaksnem spilu, kjer je rapid movement, se opazi zatikanje.

pri kameri je pa seveda isto. ce ni svetlobe pac steka. ceprav en zadnjih updatejtov kar ok dela.
 

Someone90

Pripravnik
22. avg 2007
122
0
16
34
Rešitev za predvajanje filmov je zaenkrat CorePlayer, ki predvaja filmčke povsem tekoče. Kamera dela dokaj solidno... Driverji so sicer obljubljeni do konca marca, kako bo pa res, bomo pa videli. Sam bom sicer brez njih brez problema preživel.

Po nekaj dnevih uporabe HTC Touch Cruisa, lahko rečem da sem navdušen. Na začetku sem bil kar malo skeptičen, ker je zadeva bila dokaj slabo odzivna in ves čas je lagiralo. Z novim romom pa zadeva kar leti in dela kot se šika. Skratka, zadovoljen sem!!
 

HTCjka

Zelenc'
18. mar 2008
3
0
1
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
htc p3300 ti odsvetujem zaradi počasnega procesorja in majnše količine ram-a. ....

S tem se ne strinjam. Količina rama je resda manjša... Imam p3300 že slabo leto in razlike s p3600 ne občutim
confused-1.gif
Je pa res da je starejši od ostalih. Če bi ga kupovala danes bi kupila Touch Cruise.

Sem pa malo pristranska, ker imam rada dlančnike ki so bolj kvadratasti
srce-1.gif


LP

P.S.: Super posti o PPC programčkih
cool-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Prej sem mel 200 mhz procesor (kot v p3300) , pa je razlika v odpiranju aplikacij, čeprav ni tako veliko hitreje kot bi pričakovali. Pa tudi čas zagona pdaja je krajši. Seveda govorim za wm6.
Glede cene, sem govoril o najugodnejši ponudbi, brez garancije. Uvoženo z nemčije, prek ebaya.

p.s. fajn
wink-1.gif
če maš kaj na zalogi, kar napiši :D
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ksz

da ne odpiram nove teme bom kr v tej vprašu.

mam HTC TyTn II in me zanima par zadev glede njega.
1. se še komu internet povezuje zelo pogosto in za dalj časa? predvidevam da gre za GPS povezave, ampak ne vem zakaj bi povezava ostaja tudi po več 10minut.
2. kje se da dobit te zaščitne folije za ekran? sicer mam eno gor, ampak sem jo čisto malo postani nalepil in se mi v enem kotu že malo viha
3. kako čistite take zadeve? npr ekran, zadnji del...
4. a mogoče kdo ve kaj bi to bilo, da mi pri vklopu preskoči PIN kodo in gre kar sam naprej. ampak potem ne morem klicat, pošiljat SMSov...
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
1. Internet povezave, GPS. To sta 2 različna pojma. GPS lokacijo sem dobil na tytnu 2 v majn kot minuti, tak kot na vseh dozdajšnjih win mobile telefonih z vgrajenim gpsom. Na planet pa se mi je vedno povezal v par sekundah in v kaki sekundi odprl internet explorer seveda s hitrostjo 3G ali hsdpa.

2.Folije je najbolše vzet na ebayu, ker so te, ki jih prodaja ptujsko podjetje < brez prask >, milo rečeno bedne in se takoj spraskajo.

3.Čistim z blagim alkoholom, ki se dobi v lekarni.Ali pa samo spučem s krpico za očala itd..

4.LOL Windowsi, custom ROM ki ga maš naloženega, je pač taki da preskoči PIN. Ko se bo spet zgodilo, samo stisni zelen gumb za klicanje in ti bo vrglo okence za vpis pin.
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
1. če pogledam na spisek od simobila, je znesek skoraj vedno isti ( nekje 0,033€) a trajanje se pa razlikuje, kličina podatkov se pa giba od 0,19KB in do nekje 10KB. vem da ne gre za bajne vsote, samo zakaj bi to plačeval če mi ni treba. se pa to dogaja tam okoli 10x na dan.

4. sej to se ne dogaja vedno, ampak vsake par dni. naložene mam pa WM 6.1, rom pa tudi mislim da je zadnji.

hvala za pomoč
zmaga.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Vem, meni se tudi ne dogaja vedno, da mu preskoči pin. Zgleda je neka mala napaka v romu. To glede prenosa podatkov pa ne vem zdaj. Imaš pod start-programs - quickgps ? To je mali programček, ki je namenjen temu, da predhodno naložiš podatke o satelitih, da ti pol programi hitreje najdejo lokacijo (AGPS) . Ni pa mi jasno če je to to, kak se avtomatsko samo updatea in to dnevno. Jaz to posodobim preko kabla ali pa preko wifi.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ja imam tisti quickGPS in vsake toliko dni to tudi uporabim, ni mi pa jasno zakaj se mi to dogaja.
17758-icon_confused.gif