HTC TYTN 2 vs. HTC Touch Cruise vs. HTC P3300

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje z zgoraj omenjenimi dlančniki. kateri od teh se vam zdi najboljši (sorazmerno s ceno). najbolj se zanimam za Htc TC zato me zanimajo predvsem informacije o tem dlančniku.

lp. domen
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Nazadnje urejeno:

Someone90

Pripravnik
22. avg 2007
122
0
16
34
Sam osebno sem bil v isti dilemi. Vendar sem se kasneje odločil za TC (ga dobim danes ali jutri iz Nemčije
tongue-1.gif
) iz preprostega razloga... velikost. V roki sem imel pred tem Tytna II, ki pa se mi je zdel prevelik in pretežak. Ocenil sem, da tipkovnice ne bom potreboval. Prav tako se mi dopade tehnologija TouchFlo in tudi radio mi bo kdaj prišel prav.

Točno oceno samega dlančnika lahko pričakuješ v roku enega tedna, ko ga bom že natančno stestiral.
wink-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
htc p3300 ti odsvetujem zaradi počasnega procesorja in majnše količine ram-a. Če se odločaš med tytn 2 in TC ne moreš dat poleg p3300 ker je mnogo cenejši(beri 200 eur) in starejši. Možnost je pa htc p3600, ki ga imam sam. Telefon je bomba, ima kolešček ob strani(pride zelo prav) , gps , poleg tega pa zgleda od vseh naštetih najbolše. Sicer je pa to le moje mnenje. Na slikah ne vidiš, kaki je dejansko v resnici. Tale trinity se mi je zdel malo preveč zaobljen, na slikah, zdaj pa...i love it. Mam pa črnega.

Gledam zaj ceno p3300
stupid-1.gif
Za tako ceno (300-320) že dobiš p3600.

edit2: Prednost htc p3600 je tudi v tem, da ima najmočnejšo baterijo in lahko rečem da je zelo dobra. Z uporabo wifija in gpsa , vsakega po pol ure+par klicev in recimo 1 ure predvajanja muzike na zvočnike pridem zvečer na okoli 40 -45% , kar je zelo dobro.Pa še baterija ni čisto ulaufana, ker je bla 2krat totalno nafilana, ostalo pa po potrebi.
 
Nazadnje urejeno:

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
To o P3600, lahko potrdim iz prve roke, ker ga mam možnost skor vsak dan po tacah vlačit.
Telefon je hiter (Touchu, nekateri očitajo njegovo hitrost in stabilnost), baterija vzdržljiva, izdelava dobra in oblika solidna.
zmaga.gif
 

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
Hvala vsem za odgovore. prosil bi vas še več mnenj o HTC Touch Cruise, HTC TyTn 2 in HTC P3600. zanima me, če mogoče še kdo pozna slabosti HTC Touch Cruise, se res barva lušči :S:S:S Ima kdo kakšne izkušnje z tipkovnico...kakšna je uporabnost le te. se splača kupit dlančnik s tipkovnico kot jo ima Tynt 2???

lp.domen
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
se splača kupit dlančnik s tipkovnico kot jo ima Tynt 2???



Ja, če si dnevno na msnju, netu in pa če napišeš vsaj 5 smov na dan. hehe Drugače se pomoje ne splača.Le navrže pri debelini.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Fantje, ne mešat HTC Touch Cruise in HTC Touch. Kakšna barva da se lušči???? In da je počasen??? TC ima 400 procesor dvakrat več spomina. Imel P3600, Toucha(ga imam še sedaj v predalu) in pa ca 3 mesece TC. Slednji se obnese veliko bolje od vseh naštetih.
 

X_layer

Zelenc'
10. feb 2008
4
0
1
Oplotnica
No da še jaz povem svoje mnenje.
Sem uporabnik Tytn 2. Moram pohvalit telefon nasplošno, sem kar zadovoljen z njim, čeprav ga včasih serje. Ampak kaj češ M$ pač. Drugače - tipkovnica. Jaz pravim definitvno ja. Naj poskusi kdo napisati SMS med vožnjo. Teža, velikost - recimo da, dokler se ne navadiš. TouchFLO si lahko omisliš tudi na Tytn 2.
V glavnem, da nebo slišat kot slavospev, ima napake vendar jih nekako spregledaš, ker je splošno dober telefon.
Za ostala dva ne morem podati mnenja, ker še nisem imel priložnosti, da bi jih uporabljal.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Mislim, da enoročno veliko lažje tipkaš na TCja(drug keyboard program) kot na Tytna. Sicer se mora pa itak vsak sam odločiti kaj mu je bolj važno.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Mene je tudi to motilo, ampak sem se navadil in potem, koprestopil na navaden GSM, to stvar v bistvu pogrešal
smirk-1.gif
Je pa res, da med vožnjo NO GO napisat SMS.
 

xyz

Zelenc'
20. feb 2008
12
0
1
Someone90 - zanima me od koga si naročil dlanični in kolko boš dal za njega ??????


hvala za odgovor

lp. domen
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Citat:
Uporabnik badguy777 pravi:
http://www.gsmarena.com/htc_touch_cruise-review-211.php

Poglej pod Main disadvantages. Verjetno ga niso testirali 1 ali 2 meseca, pa so že lahko napisali o barvi?!?
confused-1.gif


btw Touch Flo lahko daš na vsakega od naštetih.

Od treh HTCjev se mi je luščila barva samo pri P3600 (metalni deli ki so bili pobarvani), pa nisem ravno preveč skrben. Pri TCju mi (vsaj pri mojem) ni jasno kje naj bi se luščila. Koplet ohišje je iz "gumirane plastike" ki ni barvana, je pač cela taka, metalni deli pa so, vsaj tako mislim polirani. Ni mi jasno od kje jim to.
Vem da lahko daš tudi na druge naprave, ampak ni isto kot pri Touch seriji, kjer mi je všeč da ima ekran v ravnini z ohišjem, ne pa pogreznjen v ohišje.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.019
113
Kaj pa pri TYTN 2 vas nič ne moti da ima zelo pošasen grafični vmesnik. Sicer bi naj bil grafični čip zelo dober, vendar strokovnjaki pi HTCju niso napisali driverja za njega. V Ameriki so sprožili globalno tožbo prosti HTC-ju zaradi zavajanja.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
ma kaj pa vem ce je res tko pocasen. tcpmp mi spila vse filme tekoce in tudi kaksna arkadna igrica spila brez tezav. po benchmarkih sicer krepko zaostaja, ampak je pa cist ok v praksi, vsaj meni.

se pa govori, da bo htc v novejse tytne dal nov driver, ki naj bi delal normalno. ne vem, meni deluje cist ok
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.019
113
Sicer ga jaz nisem sprobal, le bral sem v novi številki Moj Micro. Zgrozil sem se ob izjavi vodstva HTC-ja, ki je dejalo, da bodo imeli novi modeli pa že napisane driverje, ostali kupci pa naj si kupijo nove če želijo hitrejšo grafiko. Butalci.press.
 

TheCjen

Pripravnik
31. avg 2007
139
0
16
Kranj
KSZ...
Sam imam Touch Cruisa ze od novega leta. Se pravi je sedaj v uporabi krepko cez 3 mesece pa lahko povem, da ni sledu o kakrsnem koli luscenju barve. Pred tem sem imel nekaj casa tudi Tytna II. Dejansko sta si telefona zelo podobna. Tako da, ce potrebujes tipkovnico, potem vzemi Tytna II, v nasprotnem primeru Cruisa.

Lp. TheCjen