Hofer IP kamera

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Uf, pajek se mi je spravil na steklo kamere. Grem po metlo.
10.gif


jo6-pajek.jpg
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
KSZ. Razlika med programi za IP kamero.

Maginonov Supra IPCam Configurator:.......
Kliknem na ikono Supra IPCam. Odpre se okno Mozile v katerem kliknem poišči kamero. Ko program napiše ime kamere jo označim (če jih je več, drugače ne ) in kliknem na gumb browserja, ki odpre dodaten zavihek v Mozili. Za tem se še takoj odpre okno za prijavo. Vpišem "admin" in kliknem na gumb za prijavo.
Takrat se v oku pokaže slika katero kaže kamera.

Sedaj pa IP Camera Viewer:.........
Klik na ikono IP Camera Viewerja. Čes dobro sekundo se odpre okno s sliko katero kaže kamera. Enostavno kot rižev narastek
hysterical-1.gif


Ja, so maginonovci zakomplicirali v tri krasne
stupid-1.gif
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Kako je z novim modelom kamere. Bil v Hoferju po špecerijo in nobene kamere nisem opazil.
Če si jo kdo lasti, naj poroča.
grims-1.gif


Na moji sem posodobil firmwer in program Space za gledanje z abaka.
Sliko katero kaže kamera lahko gledam na abaku, telefonu in na tablici.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Kako je z novim modelom kamere. Bil v Hoferju po špecerijo in nobene kamere nisem opazil.
Če si jo kdo lasti, naj poroča.
grims-1.gif


Na moji sem posodobil firmwer in program Space za gledanje z abaka.
Sliko katero kaže kamera lahko gledam na abaku, telefonu in na tablici.

Nimajo jih v vitrini... moras vprasati pri blagajni, ce jih se imajo ...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
od 16.6 imajo v hoferju kamero naprodaj.
nikjer nisem zasledil, da je outdoor. (montirala se bo pod nadstrešek, možnost ob nevihtah, da jo kj poštprica)

gre se za tole kamero:
https://www.hofer.si/sl/posebn...na-ip-kamera-6/

kakšna je kvaliteta slike?
snemalo se bo potko k hiši in del parikiršča.

lp

s tem ga ne seri zunaj

če ne vlaga, jo bojo pa temperature ubile
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Eh, teh kamer ma znanec 11, od tega 4 zunaj pa po letu in pol še vse delajo. Mal bolj na pametno mesto jih montiraš pa ni problema, glih pod milim nebom pa res ne.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Sem bil zadnjič spotoma v Hofer Lendava, in tam imajo še en kos te zunanje kamere na zalogi.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
hvala vsem.

rabim, tako, da je wi-fi in da je napajanje preko adapterja ne preko POE. ker mam v garaži vtičnico ne morem pa do bajte vlečt internet kabla. (garaža 15m stran od hiše)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
hvala vsem.

rabim, tako, da je wi-fi in da je napajanje preko adapterja ne preko POE. ker mam v garaži vtičnico ne morem pa do bajte vlečt internet kabla. (garaža 15m stran od hiše)


Saj to, da ima napajanje preko POE ni nujno, da uporabis ... To samo pomeni, da je od napajalnika do kamere v vsakem primeru potreben samo en kabel ... Ce imas kje blizu vticnice ethernet, lahko le tega prikljucis v napajalnik in se potem preko istega kabla prenese tudi do kamere. Ce pa v napajalnik ne vkljucis ethernet kabla, pa lahko kamero povezes zgolj preko WiFi ...

https__www.hofer.si_fileadmin_fm-dam_products_2016_Posebna_ponudba_KW_11_DO_Navodila_Nadzorna_IP_kamera.pdf-20160613-080822.jpg


https__www.hofer.si_fileadmin_fm-dam_products_2016_Posebna_ponudba_KW_11_DO_Navodila_Nadzorna_IP_kamera.pdf-20160613-080948.jpg


https://www.hofer.si/fileadmin...a_IP_kamera.pdf
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
Zgolj kot dobronameren nasvet glede Hoferjevih kamer; moja po cca pol leta vsakih par ur izgubi wifi povezavo in je ne vzpostavi več tako, da je treba izklopit el. in ponovno priklopit, da spet začne delat... Ni to neka zanesljiva roba.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Če se ne motim, imajo Hoferjeve kamere 3 leta garancije. Meni dela solidno, je pa mi izgubljala povezavo zaradi preslabega wifi signala (imam jo montirano na sosednjem objektu-garaži). Ko sem namestil extender, pa teh problemov več ni.
 

markopo

Pripravnik
3. feb 2010
91
1
6
Zdravo,

Ali lahko preko UTP kabla (zraven napajanja) še gre signal do alarma - se pravi po 1 kablu? Ali je potrebno za alarm (sireno) vleči še en kabel? Obstaja morda wifi alarm/sirena? Se obnese?

Prav tako še eno vprašanje - na določenih mestih imam puščen kabel iz katerega gleda samo zlata (bakrena) žica (premera pol graha) - za kakšen kabel bi to šlo? Naj pa bi bil za kamero kot tudi napajanje.
 

markopo

Pripravnik
3. feb 2010
91
1
6
malo sem pogooglal in predvidevam da imam coxial kabel puščen. kakšne kamere priporočate za ta sistem?

lp
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik cnpod pravi:
Zgolj kot dobronameren nasvet glede Hoferjevih kamer; moja po cca pol leta vsakih par ur izgubi wifi povezavo in je ne vzpostavi več tako, da je treba izklopit el. in ponovno priklopit, da spet začne delat... Ni to neka zanesljiva roba.

Moja notranja (Maginon IPC-1) deluje ze nekaj let brez problemov... Povezana je preko WiFi ...