Hidžab v šolah

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Ali nimaš že dovolj težav v življenju? Se ti ne zdi, da bi jih imel manj, če bi šel nazaj k veri katero napadaš?

:aplauz:

please-tell-us-more.gif
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
mene pa zanima, kakšen izvirni greh, o katerem govori kalbo , lahko ima dojenček, da ga je treba krstit?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.011
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
mene pa zanima, kakšen izvirni greh, o katerem govori kalbo , lahko ima dojenček, da ga je treba krstit?
Una kalbotova copata ne ve, da brez svetega krsta ne moremo priti v nebesa. Zakramente je postavil Jezus in sveti krst je prvi zakrament. In ker je Adamov greh škodoval vsem ljudem smo po njemu podedovali izvirni greh., Ki se izbriše s krstom
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Una kalbotova copata ne ve, da kristjani verjamemo da brez svetega krsta ne moremo priti v nebesa. Vera nam narekuje, da je zakramente postavil Jezus in sveti krst je prvi zakrament. In ker je po naukih krščanske vere Adamov greh škodoval vsem ljudem smo po njemu podedovali izvirni greh, ki se izbriše s krstom.
Glede na to, da nismo vsi po defaultu kristjani, sem ti malo dopolnil post in je tako bolj realno spisan. Ni za kaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Una kalbotova copata ne ve, da brez svetega krsta ne moremo priti v nebesa. Zakramente je postavil Jezus in sveti krst je prvi zakrament. In ker je Adamov greh škodoval vsem ljudem smo po njemu podedovali izvirni greh., Ki se izbriše s krstom
A se ti hecaš? Kaj pa ostale vere? In toleranca med vsemi, kar celo papež oznanja? A si totalni *****?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Una kalbotova copata ne ve, da brez svetega krsta ne moremo priti v nebesa. Zakramente je postavil Jezus in sveti krst je prvi zakrament. In ker je Adamov greh škodoval vsem ljudem smo po njemu podedovali izvirni greh., Ki se izbriše s krstom
Revše, še brat ne znaš. Jaz vem, da v to verjamete, zato se je v času kuge zacelo nosit par dni staro dete v cerkev. Pred tem so krstili odrasle ljudi.
Kok boš pa ti videl nebesa s svojo zlobo in sovraštvom ti bo pa Sv Peter povedal. Bi rekel, da si vi tazagrizeni mal po svoje spoved predstavljate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in aljoman

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
to ni res. teb pa še kermu neverniku je povedal kar mu gre.
sej o tem nas JK uči: poganom in nevernikom iztaknit oči, skurt na grmadi, narest abjajcen
pa pobrat imetje. to je taprav, zvest vernik
ajd mogoče, tega ni učil JK, so pa to fino izpilil njegovi namestniki kle dol.
hehe, bere se pa kot da gre za sovjetsko zvezo

zarad takih kot je tale 8888 in zarad ostalih vernikov in "vernikov" mora bit država ločena od religije v vseh pogledih
pa redefinirat pomen besede "religija" (recimo da rečemo kašno veganih in podobne fore)
+ omejit "versko svobodo" na javnem kraju
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in sixpower

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Una kalbotova copata ne ve, da brez svetega krsta ne moremo priti v nebesa. Zakramente je postavil Jezus in sveti krst je prvi zakrament. In ker je Adamov greh škodoval vsem ljudem smo po njemu podedovali izvirni greh., Ki se izbriše s krstom
Ti to samo razlagaš ali misliš resno?
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat iz tvojega linka

In June 2006, the Government published the International Covenant on Civil and Political Rights (ICCPR) in the Official Gazette, which, according to Article 93.2 of the Constitution, gives the Covenant the force of law. Article 18 of the ICCPR provides for freedom of religion (See Legal and policy framework). Despite this positive development, restrictions and some abuses continued. Members of unrecognized religious groups and converts from Islam face legal discrimination and bureaucratic difficulties in personal status cases. Converts from Islam additionally risk the loss of civil rights. Shari'a courts have the authority to prosecute proselytizers.

Nekako to ni tisto kar mi poznamo pod pojmom verska svoboda
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
V Jordanji sem parkrat na leto (službeno). Imam prijatle tam. Ni tako, kot si dal v izseku. Krepko bolj svobodno... Tudi kraljica (muslimanka) je v zahodnih oblačilih, brez pokritih las... Kralj to podpira...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran