Haagen Dazs

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Šiptar je 0 proti temu je pa odvisno ker šiptar je
smile-1.gif
naš je zanič.

Drugače pa jaz po novem moram imeti obvezno lonček v skrinji drugače zvečer zame nič sexy time
jezen.gif


Nebesa zame pa so ko grem (ajd dobr 1x na leto) k njeni sestri v Belgijo.
Belgijska čokolada in sladoled
cool-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.334
950
113
Titograd
Ne vem kaki je vaš,v mb pr Lastovki je sladoled izvrsten, pa čisto nič ne špara z kepicami oz. bolj kepami
smile-1.gif
Sem se že velikokrat nategnil na uh-pa-ah hvaljenih stvareh, tak da ne verjamem več kar tako.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Sem sel po cheesecake. Ni bilo druge. Zelo ok, ampak ravno za umret pa ni. Premalo se okusi jagode in precej vec se mi zdi nekaksne karamele. Bo treba probat se kaksen okus. Sicer pa sipac v Crnucah (Rasica) ima zakon stracatelo, ce nimajo ravno gorenjskega dne pri odmeru deleza cokolade.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
evo, jaz se pa ravnokar nažiram s tistim z okusom beljgiske čokolade... pa tko no... ful mi je dobr k ma koščke čokolade notr, res dobr čokoladn okus... ampak sladoled kot sam mi je pa pač... navadn
smile-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Včeri probala par žličk tistega piškotka,...mi ni bil všeč...mogoče zato, ker sem prej (za moj okus) par žličk božanske jagode
grin1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Hudiča, jest tudi ne vem, kaj je v tem sladoledu.
Je.bi ga.

Za starbakse vsaj vem, v čem je fora (seveda ne tu, ampak samo v ZDA - vsa ostala ameriška kava je veliko bolj zanič), ampak nekak med sladoledi pa res ne vidim veliko razlik (razen v smislu "orto umeten" in "rahlo umeten").

No, ampak če imate ostali bolj izostren okus in vidite neke razlike, super, da boste sedaj tudi v lj nabijali kalorije.... :
grin1.gif

(pikam.press
evil.gif
)
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ja.

Ampak OK, obljubim, da ga grem še enkrat stestirat tekom tega /naslednjega tedna.
Da ne bo hude ure.

(A si ti kak skrit nečak od moje mame? Ker ona ima tudi navado, da je treba "ta fižol, v tem piskru, stestirat, ker je res tako dober in bi tud jest to sigurno jedla, če bi le probala", potem pa vsakih 14. dni testiram, če je pa zdej fržol kej manj fržolast od tistega izpred 14. dni - pa nekak praviloma ni...).
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Ampak to je vedno isti fižol... ne greš pa h sosedom gledat, kako je njim ratalo. In potem imaš vedno občutek, da je ves fižol isti.

Sedaj pa dovolj duhovitosti
smile-1.gif
.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Sladoled je kar visok na moji listi, tako da ni panike, če ga kdaj "prisilno" stestiram...
grin1.gif

Trajalo bo samo zato, ker se pač moram enkrat spešali odplaziti do dotičnih štacun.

(nauš verjel, ampak grem gledat tudi fržol pr sosedu - ker, glej no glej, določeni ga znajo prav užitno napacarit... Sam do naše mami ta tehnika še ni prilezla - in dvomim, da bo kdaj prilezla. Pa ne vidim nič napačnega, če je tako - če imata z očetom to pač rada, pa naj si tako delata. Itak ni neke hude lakote, da bi moral prav ta fržol jest...
grin1.gif
).
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.665
503
113
41
povsod malo
Umru bom od sreče moja ex punca mi je iz obiska pri sestri v Belgiji (pojma nimam ker kraj je) prinesla 3 kg ta prave slaščičarske čokolade (ni za jest bom torte delu iz nje
tongue-1.gif
) pa od Haagen Dazs torto sva jo že zmazala.
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Ta sladoled je res zakon, ampak ko vidim ceno se mi zatakne v grlu, zato ga ne kupujem več. so še veliko slajše stvari, ki ne redijo in hujšajo denarnic.
wink-1.gif
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
V tistem malem lončku ne vem če je 3 kepice sladoleda.
In mi je kar ''greh'' dati 8 eur in več za tisto porcijo.
redface-1.gif
 

andmer99

Pripravnik
11. okt 2007
160
0
16
To je spet ena izmed zadev, ki gredo meni zelo na k..., vsaj od kar smo v EU.

Zakaj je lahko redna cena takšnega istega lončka Haagen Dazs sladoleda pri naših severnih sosedih okoli 5 EUR!? A nismo vsi EU. Razumem, da so v kapitalizmu neka odstopanja v cenah, a dobrih 60% je pa vseeno malo preveč...Praktično identična zgodba s cenami je tudi pri sladoledih Mövenpick in Cremissimo.

Dodatno me pa v SLO razjezijo še pri okusih. Cremissimo jagodba, kupljena v Avstriji je bistveno boljšega okusa, kot pa Cremissimo jagoda kupljen v SLO. Hkrati pa imaš v Avstriji nabor okusov o katerih lahko pri nas samo sanjaš - švarcvaldska torta, tiramisu, malina, oreh, jabolčni štrudl...
 

halo

Fizikalc
22. jul 2007
2.211
0
36
51
Ljubljana
Za nekatere narode smo kljub EU slovenci še vedno balkanci.
In bomo na žalost tudi ostali
bonk.gif


Sej če pogledaš Lidl SLO ITA je tudi razlika v ceni.
Topljeni sirčki so pri nas 1.99€
Če greš v ITA pa so 1,79€