Haagen Dazs

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Za tiste sladkosnedce, ki ste tudi zasvojeni s tem noro dobrim sladoledom.

Po novem ga imajo tudi v Sparu. V Intersparu je trenutno v akciji za 6,7 EUR za 500ml banjico. Drugače je malo čez 8 EUR. Rop pri belem dnevu, ampak kar se mene tiče worth every cent.


GRE_HD.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Kje, zaboga, v Parizu? Pri vsem času ki sem ga do zdaj tam prebil, ga še nisem našel.

Jst vem da sem ga blizu Notrdamske cerkve našel. Pa praktično po celi Evropi ga najdeš. Jst imam vgrajen radar za te stvari in ponavadi v vsakem mestu najdem ponesreči vsaj dva, mimo katerih ne morem brez da se nebi ustavil in vzel 2 kepici........mmmmmmmmmmmmmmmm......... mater, morm spet mal po evropi
smile-1.gif


http://www.haagendazs.com/company/international.aspx


mitzy: še dobr da maš ti mene da ti dajem ideje za obsesije
evil.gif
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Evo pa še slikica direktno iz Pariza, še preden sem našla H D na kepice, ampak tudi to je bilo
a050.gif


f_hdm_549a132.jpg



Moj je bil v lončku z mandeljni in medom.... yuuuuuuum
grin1.gif
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Hvala za sporočilo.
wink-1.gif


Njami, jaz sem ga nazadnje jedla cca 11 let nazaj. Ful dober sladoled, grem takoj jutri v nabavo.
smile-1.gif
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Pravkar iz Mercatorja - cena je ubijalska - 9,12 eur!!! Lahko bi imeli več izbire okusov.

Ampak tale Strawberry Cheescake je pa 'yummy yummy in my tummy'. Mljask, mljask.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Meni je vse jasno, le tvoje vprašanje je postavljeno "hohštaplersko", če ti že moram razlagat.
Ta sladoled dobiš skoraj v vsakem večjem evropskem mestu na kepice, no, vsaj jaz sem ga našel.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Sorry, videl sem večino večjih evropskih mest, Hagen Dazs sem pa na kepice videl le v St. Tropezu.
Nikjer ga nisem namerno iskal, ampak tam je pač na v najbolj obljudenem delu mesta. V Barceloni ga na Rambli ni, v Parizu na elizejskih tudi ne (je pa, kot sem preblal, malo nižje pa sem ga zgled prezrl) - in tako naprej ...
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

V Parizu sta dva na letališču (CDG). Terminal E in F.

V Londonu je en v centru 200m stran od Piccadilya.

Za Budimpešto ne dam roke v ogenj, ampak mislim da je tudi...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
"Za Budimpešto ne dam roke v ogenj, ampak mislim da je tudi..."

Pravilno
smile-1.gif

Arena Plaza, spodnji stuk.
smile-1.gif


V Barceloni je pa tudi... Ampak ne na "Rambli" ampak na "Rambla de Catalunya"....
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Sorry, videl sem večino večjih evropskih mest, Hagen Dazs sem pa na kepice videl le v St. Tropezu.
Nikjer ga nisem namerno iskal, ampak tam je pač na v najbolj obljudenem delu mesta. V Barceloni ga na Rambli ni, v Parizu na elizejskih tudi ne (je pa, kot sem preblal, malo nižje pa sem ga zgled prezrl) - in tako naprej ...

Jaz sem videl njihove "štacune" v Pragi, Munchenu, Zurichu, Dunaju, Lizboni, Barceloni - tudi na Rambli je, Marseillu, Parizu.
SIcer pa klik do lokacij.

Boš moral malo bolj odpreti oči, ko boš vandral naokoli.