Haagen Dazs

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Madonca a vi ko okrog hodite vohate tale sladoled? Jaz ga nisem videla ne v Parizu, ne na Dunaju, Pragi, Milanu, Berlinu, itd.

Zdaj pa imamo končno Haagen Dazs tudi pri nas in se ga bomo lahko do sitega najedli.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Jaz bi samo eno kepico probal (ker pojem samo dve na leto), da ne kupujem celega lončka. Zakaj pa je tako sploh oh in ah?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:

V Parizu sta dva na letališču (CDG). Terminal E in F.

V Londonu je en v centru 200m stran od Piccadilya.

Za Budimpešto ne dam roke v ogenj, ampak mislim da je tudi...
V parizu vna letališču vem da je, ampak kolikor se spomnim, nimajo na kepice, samo v lončkih (kot recimo tudi na Dunaju na letališču).
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Sorry, videl sem večino večjih evropskih mest, Hagen Dazs sem pa na kepice videl le v St. Tropezu.
Nikjer ga nisem namerno iskal, ampak tam je pač na v najbolj obljudenem delu mesta. V Barceloni ga na Rambli ni, v Parizu na elizejskih tudi ne (je pa, kot sem preblal, malo nižje pa sem ga zgled prezrl) - in tako naprej ...

Jaz sem videl njihove "štacune" v Pragi, Munchenu, Zurichu, Dunaju, Lizboni, Barceloni - tudi na Rambli je, Marseillu, Parizu.
SIcer pa klik do lokacij.

Boš moral malo bolj odpreti oči, ko boš vandral naokoli.
Potem pogledam v ta lokator in se seveda ne vidi, kje je na kepice in kje ne. Noter je recimo dunajsko letališče, tam ni na kepice. Frnakfurt letališče tudi ne. Problem je v tem, da je cel kup njihvih lokacij v resnici kafičev, kjer imajo le njihove pakirane sladolede, na pa lepo na kepice v kornet.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

V Parizu je bilo par let nazaj še na kepice (terminal E).


Drugače pa če kdo potuje z Air France... na letalu (vsaj pri daljših letih) imajo all-you-can-eat Haagen Dazs lučke. Meni so se kar oči zasvetile, ko je stevardesa odprla skrinjo in rekla, naj kar vzamem.
cheer.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Sem že jedel veliko sladoledov in tale je totalna zmaga. Bi pa težko rekel, zakaj točno... že navadna vanilija je za dol padit dobra. Nekaj popolnoma drugačnega kot karkoli kar dobiš pri nas.
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Jaz bi samo eno kepico probal (ker pojem samo dve na leto), da ne kupujem celega lončka. Zakaj pa je tako sploh oh in ah?

Jaz tudi pojem ful malo sladoleda, me vglavnem ne pritegne. Ponavadi imam še kakšne motnje zaradi njih in se jih izogibam. Pa najraje imam čim bolj enostavne zadeve (vanilija, jogurt ipd).

Ampak tale Haagen Dazs je nekaj drugega - po mojem je kvaliteta, sveže, naravne, sestavine, kaj pa vem. Moraš probat! Pa ni preveč sladek, ravno pravšnji za se posladkat. Sladoled za dušo (gurmane!).
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Preklinjam vse, še posebej pa sebe, ker sem se sploh lotila brat tole temo
10.gif


Moje žleze producirajo enormne količine sline, tisti center v možganih za sladko pa ne bo dal miru, dokler si ne kupim vsaj enega lončka
crazy1.gif
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Ima tale novica kaj veze s to temo?
sprasujem se.gif


Citat:
V Kopru je varnostnik zalotil mladeniča, ki je ukradel dva sladoleda.

V eni izmed trgovin je varnostnik videl mladeniča, ki je ukradel dva sladoleda. Ker so odgovorni podali predlog za pregon, bodo za 21-letnega Koprčana policisti napisali kazensko ovadbo.

imajo v kopru Haagen Dazs?
confused-1.gif
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
A une dve žlički, k sem ti jih jaz častil ali si se sprehodil do Spar-a.
Aja za popizdit dober je
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Jeb.... vas ta sladoled. Sem rekel, če ga vsi tako hvalite, sigurno mora biti dober.

Grem v Spara vzamem okus makadamski oreh ali nekaj podobnega in s pričakovanjem naredim........

bljak, fuj, bruh,...

Ga Snickers poseka po celi črti kadarkoli.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Vzel v merkatorju belgian choc (pojedel v 15 minutah, jebiga, dober mi je). Pa strawbery cheesecake - meni zanič, žena se pa še zdaj oblizuje ...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Okus mi je prezrnast, V glavnem čuden je. Poskusil bom še ta Belgian al kaj je pa da vidim še to čudo.

A so vsi tako nekako zrnatega okusa?