Google Pay

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Js bi rabu rad bi zrihtal sestri GPay, pa opažam da curve ne deluje več. Deluje Vivid podobno kot curve, da ti samo trga določen znesek iz N26, ali si moraš prenakazovati?
Ja, ravno za ženo hočem to uredit pa curve ni več ok. Ne vem mogoče sem se zajebal, in bi pri registraciji curve moral izbrat slovakia, tam mislim da je podprto brezstično plačevanje za gpay.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
By the end of the year, we expect that U.S. Google Pay users will be able to send money to people in more than 200 countries and territories through Western Union and to more than 80 countries through Wise.
Iz tega sklepam, da bo nova Google Pay aplikacija na koncu leta na voljo tudi v Sloveniji oziroma v 200 državah.
 

GasPay

Zelenc'
16. avg 2021
3
0
1
Zdravo, katera opcija je najboljsa - enostavna in zanesljiva za uporabo google pay za Slovenca? Monese? Wise? Curve? Nima tudi Intesa Sanpaolo (ex banka Koper) v ponudbi google pay? Kaj pa NLB pay kot alternativa - deluje globalno? Hvala!
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Jaz tudi, do aprila 2022, potem bom pa že prej prosil, če se da dobiti novo kartico z angleškim binom, ker s slovenskim contactless ne deluje. Če bo šlo, če pa ne pa ... alternative :)
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Aja, oh...Ja pol pa alternativa , kaj čmo druzga. Al pa upamo ,da bo takrat tudi s slovensko BIN možno brezstično plačevanje..
 

GasPay

Zelenc'
16. avg 2021
3
0
1
Hvala za odgovore! Sem pravkar stestiral s Curve, pa mi ne deluje...slo BIN, kot ste ze pisali. Google pay javi po dodajanju kartice "cannot complete for contactless payment".

Kaj bi priporocili: Vivid ali Wise? Je kaksen trik, da dobis tuji BIN pri registraciji?
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Vivid je do predkratkim dajal nemški BIN, kako je pa sedaj pa lahko pove kdo ki se je na novo registriral. Jaz bi ti priporočal Vivid, če rabiš povabilo za bonus mi poslji sporočilo
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Hvala za odgovore! Sem pravkar stestiral s Curve, pa mi ne deluje...slo BIN, kot ste ze pisali. Google pay javi po dodajanju kartice "cannot complete for contactless payment".

Kaj bi priporocili: Vivid ali Wise? Je kaksen trik, da dobis tuji BIN pri registraciji?

Meni Vivid Money deluje tako preko Curve kot direkt preko Gpay. :)

Evo, še koda za 5 EUR dobroimetja, Cash back v vseh gostilnah po dveh plačilih s kartico in v nekaterih trgovinah. :)
https://vivid.money/r/erihLHG?lt=super_deals


Če ima kdo težave z aplikacijo Gpay naj jo naloži od tule:
 
  • Všeč mi je
Reactions: GasPay

GasPay

Zelenc'
16. avg 2021
3
0
1
Meni Vivid Money deluje tako preko Curve kot direkt preko Gpay. :)

Evo, še koda za 5 EUR dobroimetja, Cash back v vseh gostilnah po dveh plačilih s kartico in v nekaterih trgovinah. :)
https://vivid.money/r/erihLHG?lt=super_deals


Če ima kdo težave z aplikacijo Gpay naj jo naloži od tule:
Sem odprl bančni račun na Vivid Money, dobil nemški IBAN, si prenesel nanj denar in vnesel številko kartice v Google Pay...in DELUJE!
Mare2 - pomotoma nisem uporabil tvojega linka že pri odpiranju računa, tako da nama nisem generiral dobroimetja.
Priporočam, in hvala za pomoč! Stestirano v petih trgovinah v Sloveniji.
Pa računa si ne pozabite v FURS prijavit, ker kazni so kar konkretne: https://www.fu.gov.si/zivljenjski_dogodki_prebivalci/prijava_racuna_v_tujini/
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Ne preko revoluta ne deluje. Vivid namreč še kr izdaja kartice z nemškim bin, zato deluje.
 

Hreidmar1423

Zelenc'
8. sep 2019
4
0
1
Potem bi moralo delovati tudi preko Revoluta?
Jaz sem si nekje Aprila naredil Revolout račun pol pa naredil uni trik kjer si spremeniš naslov nekje iz Nemčije pa so mi dodelili nemško virtualno kartico in potem spremeniš naslov nazaj na svojega. Z to virtualno kartico plačujem prek GPay skoraj vsak dan pa mi še do zdaj niso nič skenslali ali pa kaj rekli tako da metoda očitno še itak deluje. Probaš lahko...

Tukaj je ta metoda samo zaradi Brexita sem jaz pač uporabil random naslov iz Nemčije
 

Podobne teme