Google Pay

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz sem si nekje Aprila naredil Revolout račun pol pa naredil uni trik kjer si spremeniš naslov nekje iz Nemčije pa so mi dodelili nemško virtualno kartico in potem spremeniš naslov nazaj na svojega. Z to virtualno kartico plačujem prek GPay skoraj vsak dan pa mi še do zdaj niso nič skenslali ali pa kaj rekli tako da metoda očitno še itak deluje. Probaš lahko...

Tukaj je ta metoda samo zaradi Brexita sem jaz pač uporabil random naslov iz Nemčije
Že lani niso več pustili spremeniti naslova. Drugače sem ta trik tudi jaz uporabljal.
 

Hreidmar1423

Zelenc'
8. sep 2019
4
0
1
Že lani niso več pustili spremeniti naslova. Drugače sem ta trik tudi jaz uporabljal.
Nevem kaka je trenutna situacija ampak vem pa da je Aprila še šlo.

A ne pusti da spremeniš svoje osebne podatke ali pa ti noče sprejeti ko potrdiš spremenjen naslov? Vprašam ker sem šel zdaj v Aplikacijo pa sem na hitro spremenil spet svoj naslov in takoj nazaj brez problema.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.816
202
63
Slovenija
kaj kdo ve katera gpar verzija iz apkmirrorja je aktualna? poskusil s tazadnjo, pa imam možnost izbrati usa, indija, Singapur. Če izberem Usa ne morem vstaviti slo številke.
 

zagi

Pripravnik
20. dec 2010
56
29
18
Kdo ve, sploh kdaj mislijo podpreti Slovenijo? A smo res taka vukojebina, da ni interesa ali so kakšni drugi razlogi?
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Nekaj dejstev:

Romunijo so začeli implementirati 2018 in si je Google premislil in skenslal širitev. Romunija je nato dobila GPay konec leta 2020.

Letos so začeli implemntirati Belorusijo in so prekinili uvedbo v tej državi.

Avstrija in Nizozemska sta dobili GPay šele prejšnje leto.

Letos naj bi cel tim, ki skrbi za Google Pay odpustili.

Google ima v lasti tudi Fitbit Pay, ki je na voljo v Sloveniji. Fitbit Pay bo Google zagotovo ukinil in takrat verjetno nadomestil z Googlem Payem.

GPay za WearOS je bil na voljo v okoli 5ih državah. V zadnjih mesecih je GPay na wear os-u na voljo povsod kjer je GPay uradno na voljo.

5 držav EU-ju še nima GPay-a.

Upam na novembrsko širitev. Pred izdajo nove aplikacije za GPay dvomim da bo GPay pri nas na voljo.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Tole je razlog:
Compared to Apple Pay's 92% transaction share, Samsung Pay and Google Pay accounted for 5% and 3% of mobile wallet debit transactions, according to Pulse.

Apple-Pay.jpg.webp
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Odkar so praktično vse naše banke podprle NFC plačila z "virtualizacijo" obstoječih fizičnih kartic, nekako ne vidim več poante Google Pay.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Saj te omenjene banke tudi ne bodo dobile Google Pay v začetku...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Jaz tako delam preko Curve, tako, da bi bilo dovolj že, če bi omogočili za Curve s Slovenskim BIN.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Druga stvar pa, da sem jaz že 5 mesecev na Androidu 12.

NLB Pay se kot vsako leto sesuva še po 1 mesecu po uradni izdaji novega Androida, Google Pay dela BP. Ob izzidu Androida čedalje več telefonov od različnih proizvajalcev bo dobilo Android 12 že prvi teden. Celo Samsung ima na nekaterih telefonih že Android 12 beta. Da ne govorimo, da je Android 12 SDK uradno izdan že 3 mesece.

Letos bo zanimivo, ko veliko ljudi ne bo moglo uporabljati NLB Pay za potrjevanje plačil :)
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
To mene tudi zanima, sicer sem na Delavski Hranilnici ampak Android 12 imam plan dati gor takoj ko pride ven stable, kar bo predvidoma že jutri.
 

Podobne teme