Google Pay

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
meni napake ne javi, samo google paya več ni videti, če zazna da je sloveniji. pomaga, da sem za sigurno na vpn na telefonu in restart ure in je ok. je pa res, da se na to lahko zanesem toliko kot nič. malo me jezi, ne pa preveč, ker itak brez telefona ne grem nikamor.

Permanent proxy meni ni delal...
 

excavator

Zelenc'
2. maj 2020
6
0
1
Je uspelo. Sem preko ADB-ja sideloadal gpay 2.72.209520801-930135964(320dpi).apk, vklopil VPN in rebootal uro - je prikazalo app.
Javim kako dolgo se bo obdrzal, brez da moram vklopiti VPN.
 

excavator

Zelenc'
2. maj 2020
6
0
1
meni napake ne javi, samo google paya več ni videti, če zazna da je sloveniji. pomaga, da sem za sigurno na vpn na telefonu in restart ure in je ok. je pa res, da se na to lahko zanesem toliko kot nič. malo me jezi, ne pa preveč, ker itak brez telefona ne grem nikamor.

Permanent proxy meni ni delal...
Zjutraj Google Pay na uri ni bil več viden. Ko sem vklopil VPN in resetiral uro se ni pojavil.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
skos so ena jajca. jaz sem obupala nad tem... pa lokacij avklopljena, pa izklopljena, pa ne vem kaj... trenutni obvozi niso dobri oziroma zanesljivi, zato čakam na delujočega ali na to, da bo googl pay v sloveniji podprt. moram pa reči, da z vsako posodobitvijo so otežili vse skupaj... jaz nisem pogledala že več mesecev na uro, če je google pay omogočen.
 

jopar

Zelenc'
13. avg 2019
11
1
3
Kako dolgo ste čakali na potrditveno kodo, ki jo prejmeš prek SMS, ko ste dodajali Curve kartico v Google pay? Je že nekaj ur od tega pa še kar nisem prejel.
 

jopar

Zelenc'
13. avg 2019
11
1
3
Predvidevam, da Curve pošlje ta SMS? Ko se dodaja podatke o kartici je tel. št. v obliki +386 31 aaa bbb. To je najbrž ok? No mogoče že prileti enkrat...
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Tega SMSa ne boš dočakal. Vsaj jaz ga nisem. Sem pisal na Curve support, pa da vidim kaj bodo povedali. Sem pa preveril in je tel. št. 100% pravilna v Curve appu.
 

jopar

Zelenc'
13. avg 2019
11
1
3
Sem v parih minutah od supporta prejel mail, da naj poskusim izbrisati in še enkrat dodati kartico. Nekaj so nastavitve rihtali in je šlo gladko. SMS je tokrat priletel takoj.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Sem tudi jaz v cca 15. min prejel mail od supporta, da so nekaj spremenili na računu in da naj izbrišem in ponovno dodam kartico v GPay. Sedaj je zadeva gladko šla skozi.
Sem pa opazil v čem je bila težava. Tel. št. je sedaj imela v GPay več skritih znakov (X-ov). Torej nekaj je bilo narobe pri prenosu tel. št. iz Curve v GPay. Manjkal je prostor za 386 spredaj. Kljub temu, da je v Curve appu bila vnešena celotna številka.
 

jopar

Zelenc'
13. avg 2019
11
1
3
Če bi mi uspelo še na uro naložiti Pay, bi bilo že prelepo... Tudi s Permanent Proxy ne gre.
 

blazzy94

Zelenc'
28. jan 2020
7
1
3
A je možno da je gpay app v Sloveniji omogočen za namestitev iz Google Play stora,saj mi je dovolilo posodobiti gpay app iz njega prej pa je pisal da sploh ni možno namestit
 

mpm

Pripravnik
18. avg 2007
122
6
18
Mene update v gpay appu vrže na Play Store in tam še vedno piše da ni dostopen v moji državi, tako da ga ne morm posodobiti preko Play Store.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Jaz imam na mobitelu nastavljen USA jezik + v Google računu imam dodan zraven primarnega slovenskega, še en USA naslov. Posledično imam na voljo vso USA vsebino (Books, Movies,...) in tudi Google Pay in Android Auto se mi avtomatsko posodobita preko Google Play trgovine. Plačujem pa normalno vse s SLO kreditno kartico, cene so pa v $.
 

blazzy94

Zelenc'
28. jan 2020
7
1
3
Jaz mam pa skoz iste nastavitve pa prej nism mogu preko Google Playa posodobiti,zdj od včeraj ko sm to opazu pa je možno. Android auto pa sm že prej lahko posodabljal preko Playa
 

jopar

Zelenc'
13. avg 2019
11
1
3
Ali je kakšna posebna finta, za plačilo z Google pay? Kartica Curve je dodana, vendar piš ni zaznal preko pay. Telefon je bil odklenjen, NFC je aktiviran... Na koncu sem plačal s kartico Curve in he šlo. Tako da Curve sicer deluje...
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
A si google pay nastavil kot privzeto aplikacijo za plačevanje? In v google pay nastavil Cruve kot privzeto kartico za brezstično plačevanje?
 

jopar

Zelenc'
13. avg 2019
11
1
3
Ja. Google Play je privzeto. Prav tako je Curve privzeta kartica. Drugih nekih nastavitev niti nisem opazil. Telefon je pa mi 9.
 

Podobne teme