Google Pay

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
NLB in Abanka imata svojo rešitev, NLB Pay za NLB in pa Abadenarnica za Abanko. Lahko pa si umisliš Revolut kartico(tuja banka), kot smo jo že nekateri in uporabljaš GPay po navodilih objavljenih nekje v tej temi. Druge slovenske banke še ne omogočajo GPaya, ker GPay še ni uradno na voljo v Sloveniji.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Za Google Pay vsekakro trenutno Revolut... Ker N26 moras najprej naorciti po redni poti na SLO naslov, potem pa je najbolje, da nekaj casa uporabljas in narocis novo na nek nemski naslov... Pri Revolutu pa se da menda resit z virtualno kartico,,, in tako ni potrebe po narocanju fizicne kartice na nek nemski naslov... in potem urediti posiljanje te kartice na slovenski naslov... Pobrskaj malo nazaj po tej temi, kjer so navodila, kako se to naredi z Revolut kartico,,,

Nekako ne morem prilepit linka preko iPada... Sporocilo #262 dve strani nazaj vsebuje navodila...
 

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Danes sm plačal s telefonom bencin, pa mi celo ni zahtevalo pina/fingerprinta na telefonu, kar mi je do zdaj vedno, kadar sem plačal nad 15€. Edino kar sem naredil drugače, je da sem telefon odklenil s fingerprintom namesto s face recognition. Po moje ta huawei face recognition ni tak zlo varen, kot pa fingerprint. Je lahka to krivo?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Dobroimetje na fizični in digitalni Urbani se vodita ločeno in prenos med njima ni mogoč. Digitalna Urbana tudi ni vezana na osebo.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Kakšno je sploh stanje s podporo gpaya v sloveniji ? Ali se lahko pričakuje da bo googlepay kdaj podprt naprimer s karticami od NLB al zdaj še manj ko ima NLB svoj app?

Enkrat bi res rad z uro plačeval kar s svojo kreditno direktno vezano na gpay.
 

kvidr

Pripravnik
28. jun 2019
32
3
8
Enkrat je nekdo omenil da je Banka Koper neki omenjala da bi naj prišel GPay oktobra letos (al neki tajga) v Slovenijo, kolk pa je to res, pa je vprašanje. Za NLB podporo ko bo GPay uradno v SLO, pa verjetno vejo samo oni.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Samo s številko kartice si lopov nima kaj pomagati. Še manj pa si bo pomagal, ko bo drug mesec uveljavljena 3D avtentikacija.
 

pantertom

Zelenc'
9. jul 2019
13
5
3
Po mojem je tole ena spretna marketing novica naših bank, ki so vse bolj ljubosumne na fintech ala N26, ki jim prevzema stranke in so izkoristili trenutek enega manjšega hack napada. Nobene panike ni pri Mastercard Nemčija, še manj pa pri N26, noben Slovenec po mojem ne uporablja nemškega MC loyalty programa Priceless Specials. Tole je prikrit plačan oglas pri Slovenskih novicah s strani NLB, NKBM ali Abanke, ki so spretno izkoristili novičko v stilu kako nevarna je lahko uporaba tujih bank kot N26. Namesto da delajo fake news, naj se raje končno zmenijo s Google in Apple Pay, ne pa da neumno čuvajo svojo bančno revščino pred svetom in uvajajo svoje Paye (rebrandano MC aplikacijo za android, apple jih pa ne pusti zraven).
 

pantertom

Zelenc'
9. jul 2019
13
5
3
Če imate kartico N26 z vključenim lojalnostnim zbiranjem točk, ste v nevarnosti

nacek, ti pa ne delaj panike pri uporabnikih s takimi bombastičnimi navedbami (oz. plačano podporo našim nacionalnointeresnim bankam)
 

Vivid

Zelenc'
5. avg 2019
25
2
3
A vam se sideloadana G Pay aplikacija kaj nadgrajuje?
(Galaxy S9, Android 9, verzija appa 2.94.259479103)

Torej, meni se ne; sem pa prebral v temi da ljudem se.
 

Podobne teme