gibanje cen stanovanj v prihodnosti

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
kok je pa zdej do morja?
Zdaj je do morja 120m potem bi bilo 400. Saj pravim, električni skiro je musthave. Edino ne vem kako potem dol spravit sup.
Če sem iskren privlačna je cena, odbija pa me oddaljenost, ter neznanka kaj se bo gradilo nasproti nepremičnine, kjer je sedaj grmovje. In seveda smernice, kam se bodo gibale nepremičnine, in kako bo nasploh finančna prihodnjnost.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Zdaj je do morja 120m potem bi bilo 400. Saj pravim, električni skiro je musthave. Edino ne vem kako potem dol spravit sup.
Če sem iskren privlačna je cena, odbija pa me oddaljenost, ter neznanka kaj se bo gradilo nasproti nepremičnine, kjer je sedaj grmovje. In seveda smernice, kam se bodo gibale nepremičnine, in kako bo nasploh finančna prihodnjnost.
Meni se zdi prav da razmisljas o oddaji (in ne prodaji) trenutnega apartmaja. Ostalo bos sam pogruntal, mam pa feeling da si se potihem ze odlocil in bomo cez pol leta o jacuzzijih pametovali v eni od tem :)
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Po dolgem casu sem se malo zapeljal po Ljubljani. V 1-2 letih je zraslo polno novih “vila-blok” stavb, na Brdu gradijo novo naselje, gradbene luknje v Siski ob Celovski, nova luknja pri trnovski cerkvi.... predvidevam, da se vse to prodaja po 0,4-0,5mio?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
To kar opisujes (brdo, siska) so konkretni vecstanovanjski objekti in ne vila bloki... mislim da so cene od 2500eur/m2 s tem da so pri manjsih kvadraturah cene na kvadrat visje
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.842
3.362
113
40
Lj
Na Brdu bo itak polovica za neprofitna stanovanja, tako da bo na nivoju Celovški dvorov.

Ali pa recimo ta biser, novogradnja ob Šmartinski cesti nasproti BTC-ja, kjer so zdradili v pritličju novi McDonalds in McDrive.

1614541873822.png


1614541894591.png


In potem še novica od danes:

"V podjetju Alpe-Panon d.o.o., ki je nosilec franšize McDonald's v Sloveniji, so vsem bližnjim stanovalcem poslali dopis. V njem se jim opravičujejo za trenutne prometne zamaške in sporočili, da so ukrepali ter vrsto za McDrive uredili tako, da so povečali število zaposlenih na parkirišču, kolono vozil pa preusmerili čez lastniško parkirišče pred blokom. Hkrati so v opravičilo bližnjim stanovalcem podarili kupončke za hrano v njihovih restavracijah."
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: tony

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Na Brdu bo itak polovica za neprofitna stanovanja, tako da bo na nivoju Celovški dvorov.

Ali pa recimo ta biser, novogradnja ob Šmartinski cesti nasproti BTC-ja, kjer so zdradili v pritličju novi McDonalds in McDrive.

Poglej priponko 43117

Poglej priponko 43118

In potem še novica od danes:

"V podjetju Alpe-Panon d.o.o., ki je nosilec franšize McDonald's v Sloveniji, so vsem bližnjim stanovalcem poslali dopis. V njem se jim opravičujejo za trenutne prometne zamaške in sporočili, da so ukrepali ter vrsto za McDrive uredili tako, da so povečali število zaposlenih na parkirišču, kolono vozil pa preusmerili čez lastniško parkirišče pred blokom. Hkrati so v opravičilo bližnjim stanovalcem podarili kupončke za hrano v njihovih restavracijah."

In to misljo, da bojo prodal? In to kot nadstandard? :valjamse::valjamse::valjamse:
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.959
113
Očitno na svetu obstajajo dovolj prtegnenega folka. Da kupim stanovanje da mi bodo 24 ur pod balkonom brneli avti. Pa take stvari bi z zakonom morale biti prepovedane.
Na morju sem opazoval gradnjo apartmajev, 3 nadstropna hiša, cca 9 apartmajev, zraven pa se istočasno gradil lokal z hrano. In si mislim, pa da so ti apartmaji po 400 eur na m2, se ne bodo prodali. Evo, danes razprodano, cene pa od 180 do preko 200k. Res da je prvi red do mora, še bolj res pa je da vsi lahko cel dan uživajo v vonju po friganih lignijih, zjutraj jih zbudi vonj po sveži kavi, zvečer pa jih v spanec pozibavajo toni house muzike iz terase, ter "šepetanje" gostov. Tudi to je kot kaže nadstandard.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ta je pa res zmagovalna, poleti imaš odprt balkon, sediš na tem balkonu, spodaj pa vrsta avtomobilov, ki laufajo motorje na mestu pod tvojim balkonom. :valjamse:
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.095
113
39
MB
verjetno je mac, oz njihova nepremičninska firma tudi investitor v tem primeru ?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
verjetno je mac, oz njihova nepremičninska firma tudi investitor v tem primeru ?

Ne vem no, se mi zdi da bi bil to kar strel v koleno. Glede na to da je več franšizojemalcev v SLO za MCD, bi prej rekel, da se je tale Alpe-panon, odločil da bi bilo super, da malo zažre dobiček MCDju v BTCju.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Alpe-panon = McD Slovenija - je edini nosilec franšize za Slovenijo - potem pa so najemniki njihovih restavracij.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Hm ok, potem se pa opravičujem, aja vem da je Volenik d.o.o. ena firma ki ima MCD na celovški, mogoče se ti s kom malo bodejo.