Garmin Street Pilot C330 - problem

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Ali ima kdo kakšno informacijo kje dobiti baterijo za omenjeni model. Google najde samo dve trgoviniv USA ki pa slovenije ne poznata.Rabim jo za voznoka tovornjaka kateremu gazda ne da nove navigacije ,sam pa jo noče kupit . Problem je ker je baterija zanič in potem na elektriko zelo dolgo išče satelite sploh med vožnjo .


Hvala in LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik vide pravi:
Ali ima kdo kakšno informacijo kje dobiti baterijo za omenjeni model. Google najde samo dve trgoviniv USA ki pa slovenije ne poznata.Rabim jo za voznoka tovornjaka kateremu gazda ne da nove navigacije ,sam pa jo noče kupit . Problem je ker je baterija zanič in potem na elektriko zelo dolgo išče satelite sploh med vožnjo .

Hvala in LP

http://cgi.ebay.de/AKKU-GARMIN...=item564398ca94

hecna baterija
smile-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
To je beda pri teh modelih, ga ima en znanec. Popotnik, vseeno tako dolgo išče satelite, tudi če si na mestu. Mi ga je zadnjič prinesel, da mu naložim na kartico evropo, pa še za hec preverim web updaterja in ima že 8 novih možnosti FW za posodobitev, pa si ga nisem upal posodobit, da mi ne mrkne med posodobitvijo.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Saj ne bom, da mu kje sredi Nemčije ne pogrne
tongue-1.gif

Je pa jeba to z baterijo. Nisem pa probal naložit novo timezone datoteko, ki baje izboljša položaj, mogoče bi se kaj poznalo...ali pa ne...Ta naprava je že kar stara in ima še prvi timezone.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Kaj pa, če kupiš eno lithium-ion baterijo podobne velikosti in karakteristike, kot ima original in samo kable prelotaš ? Če izgleda tako, kot iz Snecerjevega linka. Ali pač mora biti striktno original.
 

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Fantje hvala za pomoč. Baterijo sem naročil na Snecerjevemu linku . Jaz sem ga updejtal in od verzije 5.2 res ni vec slovenskega teksta in glasu , tak da je bilo iti potrebno nazaj na 5.1 . Imel sem jo k sreči še na računalniku tak da povratek ni bil problematičen .
Kako bi pa Timezone updejtal pa tudi mene zanima .
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Piše lepo ,rabi FW v5.10 .Ima že , sem mu poslal na ZS .Če bi imel ti dostop do gamina serverja, bi mu lahko ponudil tudi starejše FW -je in ne tistega , ki si dal link .
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.343
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, THX tupli sem ga downgrejdal, a je še vedno problem, da ni opcije slovenskega jezika in vodenja.
13.gif


Druga zadeva ki mi dela probleme je ta, da se ta garmin v winsih ne pokaže kot disk, zato nimam opcije da bi direktno pobrisal staro kartografijo (2008) in naložil najnovejšo. Verjetno bi šlo tako, da bi jo naložil kar preko mapsourca, ki bi povozila staro..ampak tu je problem, da se malo bojim, da mi potem naprava nebi javljala da je kartografija kakorkoli zaklenjena..Bo MapSource v6.16.3 Special (Patched) in "unock mapsource" dovolj?
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
DA .Bo dovolj. Bo povozilo sedanjo .Sej je tudi language gor na serverju .V winsih ti vsaj pokaže ikona od garmina in ime ? Imaš to MapSource v6.16.3
 

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Kar imam jaz izkušenj z takimi modeli (SP c3x0 ,2720 ) si z Map Sourcem ne moreš pomagat pri osnovni katografiji . Je namreč kot sta že ugotovila ne vidiš na PC . Meni je za rešitev tega problema pomagal Snecer ko mi je dal link do teh informacij na GPS Pasion - forumu . Je poseben postopek ko moraš najprej naredit IMG ki je odklenjen za dotični model aparata , potem je pa ukaz za nadgadnjo karte . Vpiši UPDATE SP 2720 v iskalnik GPS PASSION foruma in boš dobil točna navodila.
Za glas moraš v W5.1 izbrat Hungary da ti potem govori slovensko.

Vide
 
Nazadnje urejeno: