Garmin Street Pilot C330 - problem

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Takole je na stvari..

Mapsource noče poslat zemljevida na napravo, čeprav zazna model in ID. Ko hočem poslat napiše: "GPS nima potrebnega pomnilnika za shranjevanje zemljevidov". Tudi velikost kreiranega zemljevida nima veze, saj sem probal tudi AR light..javlja isto.

Če dam na SD kartografija deluje, vendar spet samo 1 img file. Moja želja je, da staro kartografijo 2008 na nuviju pofuram z AR, na SD pa dam novejši CNE, vendar se mi ne sanja, kako povozit stari img, ki je na garminu. (bravo Garmin)
stupid-1.gif


Modificiran audio file sem zamenjal in sedaj imam na voljo jezik glasa "Magyar", ki je v bistvu SLO. Jezik teksta za SLO pa še nisem našel..

ps. @vide thx, sem prebiral, ampak nimam jasnega zaključka, ker me že glava boli..
bonk.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Dobiš tudi audio file sedaj . Imaš tudi na tistem linku spodaj audio file exe v2.10 v2.40 ali v2.60
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@TUPLI
Audio že imam, rabim SLO jezik up. vmesnika..

sicer pa sem vmes tudi našel rešitev, kako povozit kartografijo na internem spominu
smile-1.gif


(velja tudi za model c330)

1. Connect the 2720 with the USB Cable
2. Copy the gmapsupp.img (unlocked) that you've just downloaded in the C:\Garmin folder
3. Rename gmapsupp.img to gmapprom.img
4. Check to see if a WebUpdater folder is inside the C:\Garmin folder. I don't have it inside so I've copied the WebUpdater folder in the C:\Garmin folder
5. Create a new notepad document and paste this text in it

C:\Garmin\WebUpdater\WebUpdater.exe /upload_file rgn=49 path=C:\Garmin\gmapprom.img -autorun usb /i

6. Save this text file with a name you want but, IMPORTANT, with the .bat extension. Mine was named 2720update.bat
7. When you double-click the SP2720_Update.BAT file, a command-line window should open up on your Desktop, plus WebUpdater should open and report that it's erasing your old maps and copying your new mapset into your SP2720. It will show you a "percent complete" indication as it goes along. When it's complete, WebUpdater will end and close the command-line window with it, at which point, your SP2720 will now have a fresh set of maps.

wink-1.gif
 

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Tudi jaz sem prvič rabil 2 dni da sem razvozlal način kako to naredit. Drugič je bilo že skoraj enostavno . Poišči to stran /Garmin SP26xx/27xx/7x00 Navigation Systems/ in potem še to temo / 2720 No Longer holds all CN data? / .Na drugi strani je uporabnik BLANKMAN napisal navodila kako se nadgradi zemljevid . Je kar dolg tekst ,sam mislim da ne boš imel težav z angleščino .Jaz sem se pomagal z sinom in prevajalnikom na GOOGLU . So pa podrobna navodila , ki mislim da zate nebodo problem jih izvest .
Vide
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
To se pravi za naše garmine , še tisti enostaven način mape - karte dati na napravo , ki jih jaz ne maram . Niso licenčni,ampak za rešitev je pa dobra.Drugače je pa vse na serverju od garmina. voices,text ,help ,razni pdf-ji itd.
 
Nazadnje urejeno:

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Slovenskega menija ne boš dobil z updejtom FW na 5.10 .Imaš vse verzije na ZS .
 
Nazadnje urejeno:

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Sem tudi jaz v roke c320 z željo po nadgradnji kart - zelo so pomagala gornja navodila od Janch-a in zadeva čudežno deluje, seveda na 2Gb Sd kartici. Sem pa naredil tudi update, da si ponovno pridobim slovenski jezik - po vseh zgoraj napisanih navodili.
Na napravi je sedaj tekst v slovenščini, govor pa tudi lahko izberem slovenščino, vendar naprava še vedno usmerja v angleščini. Sem pa poizkusil narediti update tako z 510 kot tudi 540 verzijo. Kakšna je rešitev problema z govorom?
 

Dusan_b

Zelenc'
7. dec 2011
8
0
1
Prosim za nadgradnjo texta v slovenščino.Zvočno datoteko sem našel na internetu,
te za text pa ne.Po navodilih bi naj bila si.spc3xx.510.exe.
Zgornji linki ne delujejo.Prosim če še kdo ima to datoteko.
 

b_l_a_z

Zelenc'
16. apr 2012
1
0
1
Zdravo,

Tudi jaz sem en tistih ki išče datoteko za slo meni za sp c330, kot da bi bila okužena z vsem mogočim,mogoče napačen pristop
10.gif


A jo ma še kdo kje
confused-1.gif