Garmin Street pilot Android in iPhone

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Imam original samsung rom verzija 4.2.2

Poizkusil tudi z verzijo 2.37 vendar je tudi pri tej bel zaslon.
Izgleda da na tablici Samsung Galaxy Tab 2 10.1 GT-P5100 Android 4.2.2 Garmin navigacije pač ne bomo uporabljali
cry12bpy.gif
 
Nazadnje urejeno:

laaaz

Pripravnik
24. nov 2008
51
0
6
MB
pozdravljeni !
Imam lg g3 android 5.0 in mi nikakor ne uspe instalirat street pilota.
Pot do internega spomina je /storage/emulated/0
do Sd card pa /storage/external_SD pogledano preko total comanderja
Z patchchangerom 2.7 sem dolocil aplikaciji pot StreetPilot_2.35pi_5.0_storage_emulated_0_Android_signed.apk
oziroma StreetPilot_2.35pi_5.0_storage_external_SD_signed.apk
pri aplikaciji SD card sem mapo garmin nalozil v mapo android na sd kartici vendar po zagonu garmina ekran ostane crn
pri aplikaciji za interni spomin po navigacija dela vendar ne morem nastaviti jezika in ne najde karte , torej napacna apk.
Ni mi jasno kaj je narobe , prosim za pomoc
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@laaaz

Glede na tvojo pot ( Z patchchangerom 2.7 sem dolocil aplikaciji pot StreetPilot_2.35pi_5.0_storage_emulated_0_Android_signed.apk )
torej moraš na notranji SD imeti mapo Garmin v mapi Android/data/com.garmin.android.apps.gmobilext/files/ in tu not daš mapo Garmin.

Če bi pa rad imel na notranji SD samo mapo Garmin, potem pa moraš v path changer nastavit pot, ki nima v imenu Android, torej mora tvoja izdelana apk izgledat takole: StreetPilot_2.35pi_5.0_storage_emulated_0_signed.apk

Za zunanjo SD si tudi naredil narobe apk ( StreetPilot_2.35pi_5.0_storage_external_SD_signed.apk ), če hočeš, da ti iz zunanje SD deluje iz mape Android, moraš naredit tako apk: StreetPilot_2.35pi_5.0_storage_external_SD_Android_signed.apk
 

laaaz

Pripravnik
24. nov 2008
51
0
6
MB
Popotnik

Sem probal vse tvoje poti vendar ne deluje.Sem ze malce obupal po 8 urah mucenja.Ce pa si pri volji , ti z veseljem poplacam tvoj trud in cas .Sma oba iz Mb
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Inštaliral sem si verzijo 2.35 na android 5.0 (Xperia). Vse imam v mami "storage_emulated0/Android/data/com.garmin.android.apps.gmobilext/.
Vse deluje prav samo, ko dam v ležeči položaj se mi slika obrne na glavo, torej ravno nasprotno kot bi moralo biti. Mogoče kdo ve zakaj?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vemo
smile-1.gif


Če si naložil tisto verzijo, ki je za lollipop imaš tam link do navadne verzije in tisto naloži in bo vse delalo kot mora.
Če si naložil navadno verzijo in imaš ta bug pa naložiš verzijo za lollipop.

Pozor:

Glede na to, da imaš vse v mapi com.garmin.android.apps.gmobilext, MORAŠ obvezno spremeniti ime mape com.garmin.android.apps.gmobilext v nekaj drugega, ker ti bo drugače vse pobrisalo, ko boš odinštaliral trenutno apk.

Ko boš naložil novo apk in preden prvič zaženeš SP, spremeniš nazasj ime mape v originalno ime: com.garmin.android.apps.gmobilext
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Na telefon Samsung GT S7710 z Android 4.1.2 sem naložil Garmin Street Pilot ver. 2.22.
Aplikacija deluje razen: ko sem v direktorij ....\ Garmin\Poi\ copy/paste prenesel *.gpi datoteke niso vse vidne.
Pod: Kam/Kategorije/Trevel Guide/ so vidne vse datoteke z njihovo vsebino
Pod: Kam/Kategorije/Druge Kategorije/Destinacije po meri/ pa so vidni direktoriji, v njih pa ni nobene vsebine.
Primer: z Petrolove spletne strani sem snel datoteko petrol_bs_all.gpx in z POI Loaderjem naredil datoteko Petrol_BS_All.gpi. POI Loader je v to datoteko naredil 490 zapisov. Street Pilot pa pod Kam/Kategorije/Druge Kategorije/Destinacije prikaže petrol_bs_all , ko pa odprem pa ni nobenega podatka. Podobno je z POI Slovenija.gpi . Ko jo odprem so notri Cestnina, Danger, Limit, Redlight, ..... itd, ko pa odprem posamezne pa je prazno.
Kaj delam narobe?
 
Nazadnje urejeno:

yxx

Zelenc'
24. jan 2015
27
0
1
Zg.Besnica pri Kranju
Na gsm-Android sem inštaliral StreetPilota in mi dela. Zanima me kako (če se da) nastavim , da se ga vidi kot NAPRAVO v Garmin Expres ali podobnih programih. Na vseh forumih je ogromno podatkov , toda ne najdem?
yxx
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik yxx pravi:
Na gsm-Android sem inštaliral StreetPilota in mi dela. Zanima me kako (če se da) nastavim , da se ga vidi kot NAPRAVO v Garmin Expres ali podobnih programih. Na vseh forumih je ogromno podatkov , toda ne najdem?
yxx

Odgovor najdeš na prvi strani te teme osmi post od @popotnik-a
wink-1.gif