Garmin Street pilot Android in iPhone

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pod Nastvitce/zemljevidi/moji zemljevidi/ ti prikaže CN?
Če ti jo, potem pojdi ven, da ti najde satelite in nato stisni na pogled zemljevida in ti bo prikazalo zemljevid.

Očitno ima ta verzija 2.35 neke finte, da brez satelitskega sprejema ne kaže karte medtem, ko 2.33 prikazuje normalno, če imaš satelite ali pa ne.
 

Fabia

Zelenc'
6. mar 2014
14
0
1
Ojla fantje!

Pred parimi meseci sem na svoji Xperii Z2 instaliral StreetPilot 2.35.. (ob pomoči Jancha, ki mi je pomagal z ZS, in lolypop-a) mi je SP na androidu 4.4.4 delal BP. Pred kratkim pa se je moj smartphone nadgradil na android 5.0,2. Zato sem se odločil da to izkoristim, in vse zemljevide (in celo garmin mapo) shranim na SD kartico. Vem da za to potrebujem tud primeren APK. Vendar mi nekak ne uspe
frown-1.gif
APK je "StreetPilot_2.35pi22_sdcard1" zato mislim da bi morala tudi mapa biti na storage/sdcard1/Garmin
je tako? ali kaj počnem narobe?
in še.. kaj je bolj primerno? City navigator Europe NT 2015.20, ali City Navigator Europe NTU 2015.20?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Saj pot se ti ni spremenila, če si posodobil OS.
Daš na isto mesto kot si imel pred nadgradnjo in zaženeš isti apk in mora delat.

Če bi rad uporabljal iz zunanje SD boš pa rabil apk, ki ima v imenu tvojo pot kartice in za njo Android/data/....

Primer: 2.35pi22_sdcard1/Android/data/....

p.s.
Če bi rad, da ti prikazuje JCV potem moraš Obvezno prenest NTU karto ( zadnja je 2015.40 ).
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Nekaj delam očitno narobe
confused-1.gif


- Garmin Street Pilot v.2.35 Android 4.2.2-5.0 for 960x540 to 1920x1080/800x480 in
- Garmin City Navigator Europe NT 2014.40

Skopiram na S3 Neo in ko inštaliram aplikacijo, ob zagonu dobim to:

6nIOkg7l.png


Še PrtScr kje je vse skupaj na kartici:

eteWvCUh.jpg


Kaj delam narobe?
Imam 4.4.2
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Napačno apk imaš.
Ti rabiš tisto, ki ima v imenu storage/extSdCard/Android/signed

Ko boš uporabil tisto, ki ima v imenu kot sem ti zgoraj napisal ti bo videlo text in prav tako mapo Garmin.

Pa PAZI, ko boš to apk odinštaliral.
Ali odstraniš SD ali pa preimenuješ mapo /com.garmin.android.apps.gmobilext v /com.garmin.android.apps.gmobilext1
odinštaliraš apk
odstraniš v imenu mape /com.garmin.android.apps.gmobilext številko 1 in naložiš novo apk.
 

verma

Pripravnik
2. nov 2011
246
7
18
Imam Samsung S5 5.0Android naložil Garmin Street Pilot v.2.35 storage_extSdCard_Android_signed.apk vendar pridem do slike ki jo je nalimal Ketidu. Telefon ni rootan. Katero apk da imamkarte na sd?
lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tisto, ki bo imela v imenu isto ime kot jo ima tvoja SD kartica.
Od androida 4.4x naprej mora biti na SD mapa Garmin v mapi Android....... in tudi apk mora imeti v imenu Android.

Naloži total commander iz google play in naredi print screen prve strani, ko se ti odpre total commander in prilepi sliko.
 

verma

Pripravnik
2. nov 2011
246
7
18
Popotnik hvala, pri kopiranju iz SD Garmin v mapo Android.... mi ni skopiralo systemske datoteke. Total commander je zakon.
Imam še eno vprašanje, zakaj mi total ne pokaže sd kartice v telefonu? Najde mi jo raziskovalec?
lp Verma
 

Skander

Pripravnik
14. mar 2011
240
1
18
Nad garažo
Uspešno naložil Garmin Street Pilot v.2.35 na LG g3 android 5.0, se pa pojavi problem v ležečem načinu. Sliko obrne z glavo navzdol, tipke pa ostanejo tako kot morajo. Je mogoče kakšen popravek za to?
V pokončnem načinu je vse v redu.

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@verma

Kakšno ime imaš za zunanjo SD?
Kopiranje mape garmin je najboljše narediti, ko imaš napravo povezano na pc, ker Systemske mape včasih na napravi niti ne prikaže.

@Skander

Obstaja verzija upside down, če si pa slučajno to uporabil pa uporbi navadno in bo slika v ležečem in pokončnem ok.
 

verma

Pripravnik
2. nov 2011
246
7
18
@Popotnik hvala za pomoč. Ko sem naložil total kommander sem opazil da v mapi garmin ni systemske datoteke. Po kopiranju datoteke s pomočjo računalnika mi program deluje. lp Verma
 
Nazadnje urejeno:

darkside

Pripravnik
30. apr 2015
111
5
18
slovenija
androidvodici.blogspot.com
Obstaja kje kak podatek katera verzija apk-ja je zadnja?

obstaja kak poseben način za namestitev? karte se uporabijo tiste od avto navigacije ali so za android posebej? pač enaka pokritost?

ok, videl sem tole: https://www.alter.si/tabla/showthreaded.php/Cat/0/Number/2052706/page/0/vc/1

pač rad bi malo primerjal s igo da vidim katera kako kaže.

kaj pa poi, jcv itd? so posebej datoteke? nekaj vidim tukaj v temi da so
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Resolucija za to tablico je podprta razen, če je težava v procesorju, da je zaradi tega bel zaslon.
Probajta verzijo 2.35 ali 2.37, če bo pri obeh verzijah bel zaslon potem procesor ni podprt in tukaj ni rešitve.