Garmin Nuvi in free karte.

opo

Pripravnik
2. dec 2007
50
0
6
Zgaga hvala za novico. Sem naročil nadgradnjo z NT 9 NA EUROPE 2008 , BODO POSLALI ZASTONJ.Tudi mail dobil od garmina .

Včasih se dobi tudi kosilo zastonj
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik opo pravi:
Zgaga hvala za novico. Sem naročil nadgradnjo z NT 9 NA EUROPE 2008 , BODO POSLALI ZASTONJ.Tudi mail dobil od garmina .

Včasih se dobi tudi kosilo zastonj
V bistvu niti ne... V trgovini so ti namreč podtaknili staro verzijo
wink-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Nič ne gre za podtikanja.
stupid-1.gif
Zaradi večje zaloge pač nekomu ostane v "skladišču"
še kakšna naprava s staro karto. Zato ti pa dajo možnost brezplačne nadgradnje karte.
zmaga.gif


To je vsekaj drugega, kot pa podtikanje...
rolleyes-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Če je naprava ostala v skladišču, je pošteno da dobi nekaj popusta, ker je dobil zastarelo zadevo. Sicer je res možnost nadgradnje, samo večina niti ne ve za to oziroma jim ni jasno kako to naredit. Pa še nekaj dela je s tem. Zato je potrebno na to kupca opozorit, mu dat nekaj popusta za delo, ki ga bo s tem še imel, drugače to JE podtikanje
wink-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Jeba je, da vsi prodajalci kupijo Nuvije dražje, kot je pa potem nova prodajna cena, saj jih Garmin kar dobro ceni.

Enim uspe prodati staro zalogo po stari ceni, drugi imajo pa možnost, da Geosetu izstavijo bremepis za nastalo finančno razliko, da jih lahko prodajajo po priporočeni ceni, vsaj tako so mi razlagali, ko so mene hoteli obrati za 80 evrov, kar jim pa seveda ni uspelo.
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
Sem kupil 250tko. Ko sem registriral na my.garmin.com, sem videl, da imam alsednjo karto
- City Navigator Europe NT 2008 Limited- Deluxe

kaj to je kakšna omejena serija ali kaj.

P.S. še eno začetniško vprašanje. Kje dobil osnovni mapSource, saj tisti, ki ga potegnem z Garminove strani mi napiše,
da ne najde prejšnjih instalacij?

Lp,
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:
P.S. še eno začetniško vprašanje. Kje dobil osnovni mapSource, saj tisti, ki ga potegnem z Garminove strani mi napiše,
da ne najde prejšnjih instalacij?

Lp,
včasih je šlo tako:
odpri z WinRAR, nato zaženi MAIN.msi in kasneje setup.exe

Sicer inštaliraj Adriaroute in bo Mapsource že zraven.
wink-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:]
Brezplačna nadgradnja: le-ta bo na voljo le tistim strankam, ki so napravo kupile po 1. decembru 2007 in nimajo
naložene kartografije City Navigator Europe 2008. Akcija traja do 1.5.2008 - v tem času se lahko stranke registrirajo na
spletni strani http://my.garmin.com in nadgradnjo naročijo. Garmin jim bo nadgradnjo poslal brezplačno.

[/QUOTE]

Danes me je pričakal paket iz Garmina...
Noter pa DVD z nadgradnjo na CN 2008 NT.

Tako da, če hoče kdo po legalni poti...
write.gif


pozdrav.gif
Lp.-
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Zgaga živjo!
Tudi mene je danes čakal, tako da si me prehitel z novico
smile-1.gif
.
Nadgradnja je popolnoma brezplačna, bi pa vsem ki toliko časa že čakate na naročeno nadgradnjo svetoval, da stopijo do svoje pošte in vprašajo če imajo kakšno rjavo kuverto z Garminovo oznako, ker je čisto mogoče, da so DVD že na pošti, ter da je namesto priimka in imena vpisano samo njihovo ime - vse ostalo je pravilno. Naj dodam še, da sem ga dobil že po 111 dnevih!

LP
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Lahko da je tudi že na pošti, je treba vprašat pri okenčku če ni mogoče tudi tu samo ime in naslov.

LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, malo hecno je, da bi naša pošta tak delala, da bi me paket čakal tam brez obvestila
smile-1.gif

To še iz cajta balkana ni bilo tako.

Tudi jaz čakam na non NT verzijo.
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Na pošiljki je (vsaj moji) namesto priimka in imena bilo samo ime in ostali naslov. Ker nas je stanovalcev z tem imenom več sem imel srečo, da je poštar uganil pravega - če bi bil doma bi mi ga že on dostavil.
Zato sem tudi svetoval da se osebno pozanimate na pošti, ker na tak naslov poštar res težko najde.
Saj ni nič narobe da se vpraša če je kakšno navadno pismo od Garmina na tain ta ime ter naslov, tudi na pošti ne bodo nobenega zaradi tega čudno gledali.

LP in da vsi dobite svoje nadgradnje
 

elvi

Zelenc'
27. nov 2007
27
0
1
57
Ljubljana
Bolj nov pa bi vprašal kar tule. Imam Garmina 250 z CN 2008.
Kako bi prek MS spravil 4 karte v samo en file (gmapsupp.img) .... nadaljevanje kot nedovoljeno pobrisano

Preberi navodila na forumu, a ne sprašuj o nelegalnih zadevah.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Pritisni v zgornjem desnem kotu (kjer je stanje baterije) za 10 sekund. Pades v nek servisni ekran, na drugem ali tretjem ekranu bos videl "data card test page", tam je ID kartice in to je S.N. (tole pisem po spominu, trenutno nimam nuvija)